Cz En

Jumping 1 Medium

  1. Datum: 04. 11. 2017
  2. Závod: Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall
  3. Rozhodčí: Divišová, Karina (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 33.0 s
  6. Maximální čas: 60.0 s
  7. Délka: 143.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 18
  10. Postupová rychlost: 4.33 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 084612 Květa Sálusová A3Ch Jóhogy Jöttél Irhaberki 0 0 0.0 0.0 28.86 4.95 V V
2 010715 Denisa Kopicová Damian z Lomu ve skále 0 0 0.0 0.0 30.01 4.77 V V
3 016417 Kristýna Lérová Berenita Nella Belavia 0 0 0.0 0.0 31.35 4.56 V V
4 075515 Lenka Rambousková Dotty Dream Harisson 0 0 0.0 0.0 31.74 4.51 V V
5 019915 Nikola Hosmanová Nightin Gale Koryfej 0 0 0.0 0.0 31.88 4.49 V V
7 051417 Barbora Banýrová Breeze od Přelícké zvonice 0 0 0.0 0.0 31.96 4.47 V V
8 014617 Jan Růža Zoro Gold z Vesničky u hranic 0 0 0.0 0.0 32.16 4.45 V V
9 001112 Michaela Mrázková A3Ch Dorica de la Amorrada Mágica 0 0 1.0 0.53 33.53 4.26 V V
10 040414 Kateřina Břízová Brave Jeremy Anarchia 0 0 1.0 1.17 34.17 4.18 V V
11 094415 Klára Jůdová Rézinka 0 0 2.0 1.84 34.84 4.1 V V
12 079209 Julie Dušková Brown beauty z Lodice 0 1 0.0 5.0 30.85 4.64 V V
13 024117 Julie Dušková Pipiteri Facér Irhaberki 1 0 0.0 5.0 31.12 4.6 V V
14 038117 Jiří Hosman Pink Panther Koryfej 0 1 0.0 5.44 33.44 4.28 V V
15 014411 Lenka Prokešová A3Ch Dakota z Tylenu Moravia 2 0 0.0 10.0 27.22 5.25 VD VD
16 056612 Květuše Stratilová Beau Bohemia Modrá perla 0 1 15.0 19.74 47.74 3.0 D D
DIS 075117 Lenka Fuksová Call Me Hippie Te Salutant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018915 Michaela Tejčková Faranois Malý pasáček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Tokaruk Krystyna Garshii Kiralytanyai DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016514 Barbora Banýrová Rarity Jomgarden's DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010616 Lucie Brilová Best Mondeo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001416 Markéta Šulcová Nesquik Black Neraka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058410 Petra Hamtilová Agile Ashley Foxy Dreamer DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 074415 Jana Kočová Gino DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066616 Petra Čapková Elza DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025917 Markéta Vondráčková Ultra Sonic Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039014 Ivana Čapková Angel Jack Zahrada dětí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000612 Gabriela Vlachová Bobina DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044714 Věra Trnková Archico Alien Life Form DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023617 Květa Sálusová Arany Pipacs Sobasan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 083314 Barbora Banýrová Bungee Radan Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS