Cz En

039014

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Ivana Čapková, KK Šlapanka Havlíčkův Brod

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Angel Jack Zahrada dětí, Sheltie

Výsledky

  1. Mladeč - Nové Zámky - Letní zkoušky, 05. 07. 2020

  2. ZkA I Agility: 1/6, 46.5 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  3. ZkA II Agility: 2/6, 40.58 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  4. ZkA III Agility: 2/6, 39.33 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  5. Nymburk - Dvojzkoušky letního slunovratu, 21. 06. 2020

  6. 1. zkouška: Diskvalifikován

  7. 2. zkouška: 2/9, 47.84 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  8. Třebíč - Ber duozkoušky, 07. 06. 2020

  9. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  10. 2. Zkouška MA3: 1/6, 50.66 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  11. Ratenice - Květnové dvojzkoušky, 31. 05. 2020

  12. ZkA. MA3 I.: Diskvalifikován

  13. ZkA. MA3 II.: 2/12, 39.7 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  14. Pardubice-Svítkov - III. Májové dvojzkoušky, 23. 05. 2020

  15. 1. zkouška A3: Diskvalifikován

  16. 2. zkouška A3: Diskvalifikován

  17. Třebíč - Calibra speciál + Moravský pohár kníračů + MČR grionků a brabantíků, 16. 05. 2020

  18. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  19. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  20. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 15. 02. 2020

  21. ZkA. MA3 I.: 8/15, 35.76 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  22. ZkA. MA3 II.: 5/15, 47.09 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  23. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 01. 02. 2020

  24. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  25. Jumping 1: Diskvalifikován

  26. Jumping 2: 5/29, 35.97 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  27. Ratenice - Lednové dvojzkoušky, 19. 01. 2020

  28. ZkA. MA3 I.: Diskvalifikován

  29. ZkA. MA3 II.: 7/9, 40.11 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  30. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 04. 01. 2020

  31. Czech Imp Jump: 3/20, 20.01 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  32. Jumping 1: Diskvalifikován

  33. Jumping 2: Diskvalifikován

  34. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 07. 12. 2019

  35. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  36. Jumping 1: Diskvalifikován

  37. Jumping 2 : Diskvalifikován

  38. Ratenice - podzimní dvojzkoušky, 16. 11. 2019

  39. ZkA. MA3 I.: Diskvalifikován

  40. ZkA. MA3 II.: 4/10, 39.19 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  41. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  42. Czech Imp Jump Medium: Diskvalifikován

  43. Jumping 1 - Medium: 8/23, 39.92 s, 10.0 tr. b., 5.21 m/s

  44. Jumping 2 - Medium: 6/22, 28.4 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  45. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 20. 10. 2019

  46. ZkA. MA3 I.: 4/10, 39.64 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  47. ZkA. MA3 II.: Diskvalifikován

  48. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 16. ročník a Speciál BŠO v agility 12. ročník, 28. 09. 2019

  49. Agility M: 3/15, 37.83 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  50. Jumping M: 1/15, 31.04 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  51. Zkoušky MA3: 2/6, 43.26 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  52. Třebíč - Podzimní trojzkoušky, 21. 09. 2019

  53. MA3 - druhá: 2/7, 50.67 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  54. MA3 - první: Diskvalifikován

  55. MA3 - třetí: Diskvalifikován

  56. Kutná Hora - Profizoo trojzkoušky, 08. 09. 2019

  57. Zkouška 1: Diskvalifikován

  58. Zkouška 2: Diskvalifikován

  59. Zkouška 3: 2/4, 44.8 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  60. Pardubice - Perníčkové dvojzkoušky, 07. 09. 2019

  61. ZK1: Diskvalifikován

  62. Zkouška2: 3/3, 39.76 s, 15.0 tr. b., 4.2 m/s

  63. Třešť - Šiškobraní, 17. 08. 2019

  64. Agility: Diskvalifikován

  65. Jumping: Diskvalifikován

  66. Zkouška A3: Diskvalifikován

  67. Ratenice - Letní Párty, 11. 08. 2019

  68. Agility Open M: 1/25, 43.42 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  69. Jumping Open M: 9/23, 36.8 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  70. ZkA. MA3: Diskvalifikován

  71. Ratenice - Šampionát Ratenic III., 13. 07. 2019 - 14. 07. 2019

  72. Agility Open M: 5/11, 39.2 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  73. Jumping Open M: Diskvalifikován

  74. Jumping Open M I.: 8/10, 31.28 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  75. Jumping Open M II.: 3/10, 30.24 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  76. ZkA. MA3: Diskvalifikován

  77. ZkA. MA3 I.: 1/3, 42.77 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  78. Česká Třebová - Podhorské dojzkoušky, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 06. 07. 2019

  79. Zkouška: Diskvalifikován

  80. Zkouška II: Diskvalifikován

  81. Čebín - Čebínské dvojzkoušky, 16. 06. 2019

  82. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  83. 2. Zkouška MA3: 2/9, 35.88 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  84. Třešť - Fitmin K.A.T. Cup, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  85. A3M neděle: Diskvalifikován

  86. A3M sobota: Diskvalifikován

  87. Agility neděle: Diskvalifikován

  88. Agility sobota: 4/13, 34.82 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  89. Jumping nedělě: 7/15, 35.84 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  90. Jumping sobota: Diskvalifikován

  91. Pňov - Předhradí - TROJZKOUŠKY v Pňově, 18. 05. 2019

  92. zkouška 1 MA3: 3/5, 42.55 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  93. zkouška 2 MA3: Diskvalifikován

  94. zkouška 3 MA3: 1/5, 37.1 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  95. Pardubice - Májové dvojzkoušky, 11. 05. 2019

  96. Zkouška 1 MA3: Diskvalifikován

  97. Zkouška 2 MA3: 1/8, 38.21 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  98. Třebíč - Calibra speciál, Moravský pohár kníračů, 08. 05. 2019

  99. Jumping MA3 - I: 4/7, 43.53 s, 10.0 tr. b., 4.96 m/s

  100. Jumping MA3 - II: Diskvalifikován

  101. Jumping speciál MA3: 3/7, 37.5 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  102. Třešť - Ztřeštěnec, 04. 05. 2019

  103. Jumping 1: 1/13, 29.98 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  104. JUMPING 2: 7/13, 41.95 s, 10.0 tr. b., 4.79 m/s

  105. JUMPING 3 : 1/13, 35.13 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  106. Třebíč - Velikonoční beránek Třebíč, 22. 04. 2019

  107. AGILITY: Diskvalifikován

  108. JUMPING: Diskvalifikován

  109. MA3: Diskvalifikován

  110. Kutná Hora - O kutnohorský groš + MČR českých strakatých psů v agility, 07. 04. 2019

  111. Agility open M: Diskvalifikován

  112. Jumping open M: Diskvalifikován

  113. Zkouška MA3: 3/8, 42.48 s, 10.0 tr. b., 4.14 m/s

  114. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 30. 03. 2019

  115. ZkA. II. MA3: Diskvalifikován

  116. ZkA. I. MA3: 3/6, 50.25 s, 20.25 tr. b., 3.54 m/s

  117. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - i pro XSmall, 02. 02. 2019

  118. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  119. Jumping 1: 7/20, 31.76 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  120. Jumping 2: Diskvalifikován

  121. Ratenice - Zimní jumpingy, 13. 01. 2019

  122. Jumping M 1: Diskvalifikován

  123. Jumping M 2: 2/15, 32.18 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  124. Jumping M 3: Diskvalifikován

  125. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  126. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  127. Jumping 1: Diskvalifikován

  128. Jumping 2: Diskvalifikován

  129. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 01. 12. 2018

  130. Czech Imp Jump: 9/21, 20.34 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  131. Jumping 1: Diskvalifikován

  132. Jumping 2: 6/23, 26.53 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  133. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  134. Czech Imp Jump: 9/23, 20.64 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  135. Jumping 1: Diskvalifikován

  136. Jumping 2: Diskvalifikován

  137. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 14. 10. 2018

  138. Zkouška II MA3: 1/7, 49.22 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  139. Zkouška I MA3: Diskvalifikován

  140. Třebíč - Trojzkoušky, 06. 10. 2018

  141. MA3 - druhá: 4/8, 44.46 s, 10.0 tr. b., 3.94 m/s

  142. MA3 - první: 3/8, 45.01 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  143. MA3 - třetí: Diskvalifikován

  144. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 28. 09. 2018

  145. Agility OPEN M: 2/10, 43.86 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  146. Jumping OPEN M: 1/10, 37.67 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  147. Zk.A MA3: Diskvalifikován

  148. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 22. 09. 2018

  149. Agility open M: 7/16, 33.53 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  150. Jumping open M: 5/16, 27.48 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  151. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  152. Opatovice nad Labem - Podzimní závody - SIRIUS, 15. 09. 2018

  153. A3 MA3: 4/5, 47.58 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  154. Agility M: Diskvalifikován

  155. Jumping M: Diskvalifikován

  156. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 01. 09. 2018

  157. Agility M: 6/15, 41.71 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  158. Jumping M: 5/15, 39.03 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  159. ZKOUŠKY MA3: Diskvalifikován

  160. Ratenice - Šampionát Ratenic II., 28. 07. 2018 - 29. 07. 2018

  161. Jumping II M: 2/14, 32.56 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  162. Jumping I M: Diskvalifikován

  163. Tuneliáda M: 9/12, 31.59 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  164. ZkA. I. MA3: Diskvalifikován

  165. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 22. 07. 2018

  166. A3 - 1. MA3: 3/4, 41.2 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  167. A3 - 2. MA3: 2/4, 44.53 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  168. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 060, 14. 07. 2018

  169. 1.zkouška: 4/4, 52.67 s, 10.67 tr. b., 3.95 m/s

  170. 2.zkouška: Diskvalifikován

  171. Jumping Standard: 3/8, 34.03 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  172. Moravské Budějovice - Moravskobudějovická rozcvička - dvojzkoušky, 23. 06. 2018

  173. 1. Zkouška MA3: 2/4, 43.0 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  174. 2. Zkouška MA3: 1/4, 37.9 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  175. Třešť - Ztřeštěnec - speciální troj-jumping, 16. 06. 2018

  176. JUMPING: Diskvalifikován

  177. Jumping II: 3/16, 36.57 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  178. Ztřeštěnec: Diskvalifikován

  179. Třešť - Fitmin K.A.T.cup, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  180. AGILITY: 6/14, 41.85 s, 15.0 tr. b., 4.54 m/s

  181. JUMPING: Diskvalifikován

  182. MA3: Diskvalifikován

  183. Pardubice - Svítkov - Májové dvojzkoušky, 26. 05. 2018

  184. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  185. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  186. Pňov - Předhradí - 7. Pňovské dvojzkoušky, 19. 05. 2018

  187. 1.zkouška MA3: Diskvalifikován

  188. 2.zkouška MA3: 1/9, 36.69 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  189. Chýnov - Chýnovské hopsinky - od A0 až po veterány, 12. 05. 2018

  190. Agility_: Diskvalifikován

  191. Jumping_: 1/8, 34.94 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  192. Zkouška - MA3: 1/3, 50.15 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  193. Třešť - Ztřeštěnky-trojzkoušky, 05. 05. 2018

  194. MA I: Diskvalifikován

  195. MA II: 3/5, 51.74 s, 15.0 tr. b., 3.73 m/s

  196. MA III: 2/5, 45.58 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  197. Luštěnice - II. Aprílové zkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  198. III. zkouška MA3: Diskvalifikován

  199. II. zkouška MA3: 4/9, 43.79 s, 10.0 tr. b., 4.11 m/s

  200. I. zkouška MA3: 4/9, 38.06 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  201. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 08. 04. 2018

  202. Agility Open M: 7/28, 35.02 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  203. Jumping Open M: 6/28, 24.88 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  204. Zkoušky MA3: Diskvalifikován

  205. Třebíč - Velikonoční beránek, 02. 04. 2018

  206. Agility MA: 8/20, 46.2 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  207. Jumping MA: Diskvalifikován

  208. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  209. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  210. ZkA. II. MA3: Diskvalifikován

  211. ZkA. I. MA3: Diskvalifikován

  212. Ratenice - Večerní dvojzkoušky, 02. 03. 2018

  213. II. zkouška MA3: Diskvalifikován

  214. I. zkouška MA3: Diskvalifikován

  215. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 24. 02. 2018

  216. Zk.A II. MA3: 6/10, 37.63 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  217. ZkA. I. MA3: 3/10, 36.22 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  218. Neveklov - 54. Dvojzkoušky + 1, 10. 02. 2018

  219. 1. běh MA2: Diskvalifikován

  220. 2. běh MA2: 5/6, 35.53 s, 10.0 tr. b., 3.88 m/s

  221. 3. běh MA2: Diskvalifikován

  222. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 03. 02. 2018

  223. Czech Imp Jump Medium: 3/24, 18.76 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  224. Jumping 1 Medium: 8/24, 38.4 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  225. Jumping 2 Medium: Diskvalifikován

  226. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 06. 01. 2018

  227. Czech Imp Jump Medium: 12/21, 25.32 s, 5.32 tr. b., 4.07 m/s

  228. Jumping 1 Medium: 14/21, 29.17 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  229. Jumping 2 Medium: Diskvalifikován

  230. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 02. 12. 2017

  231. Czech Imp Jump Medium: Diskvalifikován

  232. Jumping 1 Medium: 8/29, 36.38 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  233. Jumping 2 Medium: 13/29, 37.8 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  234. Ratenice - Mistrovství ČR kříženců a psů bez PP (pro všechna plemena), 25. 11. 2017

  235. Agility_: Diskvalifikován

  236. Jumping_: 1/22, 32.32 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  237. Neveklov - 53. Dvojzkoušky + 1, 12. 11. 2017

  238. Heroutice, 1. běh: Diskvalifikován

  239. Heroutice, 2. běh: Diskvalifikován

  240. Heroutice, 3. běh: Diskvalifikován

  241. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 04. 11. 2017

  242. Czech Imp Jump Medium: Diskvalifikován

  243. Jumping 1 Medium: Diskvalifikován

  244. Jumping 2 Medium: 3/30, 25.96 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  245. Okrouhlice (u Benešova) - 52. Dvojzkoušky + 1, 14. 10. 2017

  246. Okrouhlice, 1. běh: 1/2, 31.72 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  247. Okrouhlice, 2. běh: Diskvalifikován

  248. Okrouhlice, 3. běh: Diskvalifikován

  249. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 14. ročník a Speciál BŠO v agility 10. ročník a MR šiperek v agility 5. ročník, 30. 09. 2017

  250. Agility M: 7/17, 38.23 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  251. Jumping M: 11/17, 28.51 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  252. Zkoušky MA2: 5/9, 40.06 s, 15.0 tr. b., 4.24 m/s

  253. Třebíč - Podzimní trojzkoušky, 23. 09. 2017

  254. Zkoušky III - MA2: 3/5, 39.11 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  255. Zkoušky II - MA2: 1/5, 47.72 s, 7.72 tr. b., 4.19 m/s

  256. Zkoušky I - MA2: 4/5, 42.62 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  257. Jihlava - Ježkovy voči, 16. 09. 2017

  258. AGILITY: Diskvalifikován

  259. JUMPING: Diskvalifikován

  260. MA2: Diskvalifikován

  261. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 02. 09. 2017

  262. Agility M: 3/11, 39.69 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  263. Jumping M: Diskvalifikován

  264. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  265. Třešť - Poslední prázdninový skok, 26. 08. 2017

  266. AGILITY: Diskvalifikován

  267. JUMPING: 1/8, 32.1 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  268. MA2: 1/2, 36.72 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  269. TUNELIÁDA MEDIUM: 7/7, 24.75 s, 5.0 tr. b., 5.66 m/s

  270. Třešť - Šiškobraní, 19. 08. 2017

  271. AGILITY: Diskvalifikován

  272. JUMPING: Diskvalifikován

  273. MA2: 1/4, 35.96 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  274. Ratenice - MushGo Šampionát Ratenic, 29. 07. 2017 - 30. 07. 2017

  275. Agility open M: Diskvalifikován

  276. Jump II. M: Diskvalifikován

  277. Jump I. M: 9/19, 30.61 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  278. ZkA. Ne MA2: Diskvalifikován

  279. ZkA. So MA2: 2/3, 43.59 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  280. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 23. 07. 2017

  281. MA2/1 MA2: 1/9, 34.01 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  282. MA2/2 MA2: 2/9, 32.33 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  283. Brno - Brněnský drak, 16. 07. 2017

  284. Agility Medium: 2/15, 40.78 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  285. Jumping Medium: Diskvalifikován

  286. Zk MA2: Diskvalifikován

  287. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 056, 08. 07. 2017

  288. 1.zkouška: 1/3, 36.97 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  289. 2.zkouška: Diskvalifikován

  290. Jumping: 8/10, 43.62 s, 18.62 tr. b., 2.98 m/s

  291. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky, Mistrovství seniorů + Mistrovství veteránů, 01. 07. 2017

  292. Zkouška: Diskvalifikován

  293. Zkouška II: 1/4, 38.58 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  294. Třešť - Ztřeštěnec, 24. 06. 2017

  295. AGILITY: Diskvalifikován

  296. JUMPING: 1/15, 31.5 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  297. Speciální: 8/12, 91.34 s, 0.0 tr. b., 1.97 m/s

  298. Třešť - Fitmin K.A.T.cup, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  299. AGILITY: Diskvalifikován

  300. JUMPING: Diskvalifikován

  301. MA2: Diskvalifikován

  302. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 03. 06. 2017

  303. Druhá zkouška MA2: Diskvalifikován

  304. První zkouška MA2: Diskvalifikován

  305. Jihlava - Jihlavský dvojskok, 20. 05. 2017

  306. MA2: Diskvalifikován

  307. MA2 II: Diskvalifikován

  308. Pňov - Předhradí - 5. Pňovské dvojzkoušky, 13. 05. 2017

  309. 1.zkouška MA2: Diskvalifikován

  310. 2.zkouška MA2: Diskvalifikován

  311. Ratenice - Májový závod a MČR českých strakatých psů, 07. 05. 2017

  312. Agility open M: 5/9, 47.62 s, 10.0 tr. b., 3.63 m/s

  313. Jumping open M: 1/9, 34.39 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  314. ZkA. MA2: 2/7, 35.69 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  315. Třešt - Ztřeštěnky, 06. 05. 2017

  316. MA I: Diskvalifikován

  317. MA II: 1/2, 31.49 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  318. MA III: 2/2, 37.82 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  319. Praha Kateřinky - Badafa dvouzkoušky, 30. 04. 2017

  320. Druhý běh MA2: Diskvalifikován

  321. První běh MA2: 1/5, 30.87 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  322. Třebíč - Velikonoční beránek, 17. 04. 2017

  323. AGILITY: Diskvalifikován

  324. JUMPING: 7/17, 36.87 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  325. MA2: 1/4, 36.27 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  326. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 09. 04. 2017

  327. Agility open M: Diskvalifikován

  328. Jumping open M: 5/21, 33.47 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  329. Zkoušky MA2: 2/5, 48.99 s, 16.99 tr. b., 3.67 m/s

  330. Heroutice u Neveklova - 49. Dvojzkoušky + 1 Farma Heroutice, 11. 03. 2017

  331. Heroutice, 1. běh: 2/7, 35.43 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  332. Heroutice, 2. běh: 2/7, 37.5 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  333. Heroutice, 3. běh: Diskvalifikován

  334. Heroutice u Neveklova - 48. Dvojzkoušky + 1 farma Heroutice, 18. 02. 2017

  335. Heroutice, 1. běh: Diskvalifikován

  336. Heroutice, 2. běh: 4/6, 39.94 s, 15.94 tr. b., 3.18 m/s

  337. Heroutice, 3. běh: 1/6, 35.5 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  338. Ratenice - Ratenické jumpy, 11. 12. 2016

  339. Jumping III. M: Diskvalifikován

  340. Jumping II. M: Diskvalifikován

  341. Jumping I. M: Diskvalifikován

  342. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 26. 11. 2016

  343. ZkA II. MA2: 2/4, 43.87 s, 5.87 tr. b., 3.67 m/s

  344. ZkA I. MA2: Diskvalifikován

  345. Heroutice u Neveklova - 47. DVOJZKOUŠKY +1, 13. 11. 2016

  346. Heroutice, 1. běh: Diskvalifikován

  347. Heroutice, 2. běh: Diskvalifikován

  348. Heroutice, 3. běh: 3/7, 42.45 s, 5.0 tr. b., 3.58 m/s

  349. Pňov - Předhradí - 4. Pňovské dvojzkoušky, 15. 10. 2016

  350. 1. zkouška MA2: 1/10, 34.37 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  351. 2. zkouška MA2: Diskvalifikován

  352. Třebíč - Trojzkoušky, 28. 09. 2016

  353. 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  354. 2. zkouška MA2: Diskvalifikován

  355. 3. zkouška MA2: Diskvalifikován

  356. Jihlava - Ježkovy voči, 24. 09. 2016

  357. AGILITY: Diskvalifikován

  358. JUMPING: Diskvalifikován

  359. MA2: Diskvalifikován

  360. Velké Meziříčí - Bludička cup + MR Bearded collií, 17. 09. 2016

  361. Agility M: Diskvalifikován

  362. Jumping M: Diskvalifikován

  363. Zk MA2: Diskvalifikován

  364. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 10. 09. 2016

  365. Agility M: 7/14, 44.03 s, 11.03 tr. b., 3.52 m/s

  366. Jumping M: Diskvalifikován

  367. Zkoušky MA2: 3/8, 41.56 s, 5.56 tr. b., 3.68 m/s

  368. Třešť - Poslední prázdninový skok, 27. 08. 2016

  369. Agility: Diskvalifikován

  370. Jumping: 2/10, 35.67 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  371. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  372. Třešť - Šiškobraní, 20. 08. 2016

  373. Agility: Diskvalifikován

  374. Jumping: Diskvalifikován

  375. Zkouška MA2: 2/7, 33.89 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  376. Zbraslav - Pelíškobraní II. + VI. Šampionát Australských kelpií a Welsh corgi, 13. 08. 2016

  377. Agility M: Diskvalifikován

  378. Jump M: 10/15, 48.88 s, 17.88 tr. b., 3.15 m/s

  379. Zkouška MA2: 2/7, 38.43 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  380. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky Sirius 2016, 17. 07. 2016

  381. 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  382. 2. zkouška MA2: Diskvalifikován

  383. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 049, 16. 07. 2016

  384. 1.zkouška: Diskvalifikován

  385. 2.zkouška: Diskvalifikován

  386. Jumping Open: Diskvalifikován

  387. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky - JK Animals + Veterán HOP, 09. 07. 2016

  388. Jumping: Diskvalifikován

  389. Zkouška: Diskvalifikován

  390. Zkouška II: Diskvalifikován

  391. Praha - Kateřinky - Kunratické trojzkoušky, 25. 06. 2016

  392. Druhá zkouška MA2: Diskvalifikován

  393. První zkouška MA2: 1/8, 40.55 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  394. Třetí zkouška MA2: 2/4, 43.36 s, 10.0 tr. b., 3.74 m/s

  395. Třešť - zTřeštěnec - včetně kategorie XS, 18. 06. 2016

  396. Agility : 3/17, 39.22 s, 7.22 tr. b., 4.33 m/s

  397. Jumping: Diskvalifikován

  398. Speciální zTřeštěnec: 11/16, 38.94 s, 5.0 tr. b., 3.47 m/s

  399. Třešť - Fitmin K.A.T. cup, 04. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  400. AGILITY so: Diskvalifikován

  401. JUMPING so: 11/15, 39.57 s, 15.0 tr. b., 3.74 m/s

  402. MA2: Diskvalifikován

  403. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 28. 05. 2016

  404. 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  405. 2. zkouška MA2: 1/12, 32.82 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  406. Pňov - Předhradí - 3. Pňovské dvojzkoušky, 15. 05. 2016

  407. 1.zkouška MA2: 2/4, 38.65 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  408. 2.zkouška MA2: 1/4, 33.71 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  409. Třešť - zTřeštěnky - trojzkoušky, 14. 05. 2016

  410. MA2 I.: 2/5, 32.98 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  411. MA2 II.: Diskvalifikován

  412. MA2 III.: 2/5, 40.57 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  413. Třebíč - Calibra speciál a Moravský pohár kníračů, 07. 05. 2016

  414. AGILITY: Diskvalifikován

  415. JUMPING: Diskvalifikován

  416. MA2: Diskvalifikován

  417. Ratenice - Dvojzkoušky "Čarodějnický rej", 30. 04. 2016

  418. ZkA. II. MA2: Diskvalifikován

  419. ZkA. I MA2: 2/3, 42.02 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  420. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár (speciál pro plemeno bearded collie), 10. 04. 2016

  421. Agility Open M: 3/15, 40.56 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  422. Jumping Open M: 10/15, 43.79 s, 10.0 tr. b., 3.63 m/s

  423. Zkoušky MA2: 1/6, 47.61 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  424. Třebíč - Velikonoční beránek, 28. 03. 2016

  425. AGILITY: 7/18, 36.53 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  426. Zkoušky MA2 : Diskvalifikován

  427. Všetice - Březnové trojzkoušky agility, 19. 03. 2016

  428. 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  429. 2. zkouška MA2: 1/8, 43.86 s, 0.0 tr. b., 3.69 m/s

  430. 3. zkouška MA2: Diskvalifikován

  431. Dolní Přím - IV. Pučálka cup - dvojzkoušky A1+A2, 13. 03. 2016

  432. zkouška_1 MA2: 3/3, 31.92 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  433. zkouška_2 MA2: 2/3, 53.31 s, 11.31 tr. b., 3.32 m/s

  434. Ratenice - O Ratenickou Beranici IV., 27. 12. 2015

  435. Jumping III. M: 10/17, 38.56 s, 21.56 tr. b., 3.45 m/s

  436. Jumping II. M: Diskvalifikován

  437. Jumping I. M: 10/17, 40.5 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  438. Pňov - Předhradí - 2. PŇOVSKÉ DVOJZKOUŠKY, 17. 10. 2015

  439. 1.zkouška MA2: Diskvalifikován

  440. 2.zkouška MA2: 1/8, 36.76 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  441. Praha - Horní Počernice - 40. DVOJZKOUŠKY + 1, 10. 10. 2015

  442. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  443. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  444. Horní Počernice, 3. běh: 2/8, 37.9 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  445. Třebíč - Podzimky zkoušky, 26. 09. 2015

  446. MA2 - druhá: Diskvalifikován

  447. MA2 - první: Diskvalifikován

  448. MA2 - třetí: Diskvalifikován

  449. Velké Meziříčí - Bludička cup + MR Bearded collií, 19. 09. 2015

  450. Agility M: 4/17, 50.94 s, 10.0 tr. b., 3.57 m/s

  451. Jumping M: Diskvalifikován

  452. Zk MA2: Diskvalifikován

  453. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 12. 09. 2015

  454. Agility M: Diskvalifikován

  455. Jumping M: Diskvalifikován

  456. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  457. Třešť - Šiškobraní, 22. 08. 2015

  458. Agility : Diskvalifikován

  459. Jumping: 8/16, 40.06 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  460. MA2: Diskvalifikován

  461. Mladá Boleslav - Trojlístek pro Sally, 01. 08. 2015

  462. ZkA 1: 3/11, 29.55 s, 10.0 tr. b., 4.97 m/s

  463. ZkA 2: 1/11, 29.47 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  464. ZkA 3: 1/11, 31.02 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  465. Řepčice, Velké Popovice - zkouška v rámci intenzivky, 18. 07. 2015

  466. Druhý běh MA1: 1/7, 27.04 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  467. První běh MA1: 1/7, 25.28 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  468. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 040 / dvojzkoušky, 11. 07. 2015

  469. (1) zkouška: 3/7, 37.1 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  470. (2) zkouška: 3/7, 37.74 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  471. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky + VETERÁN HOP, 04. 07. 2015

  472. Jumping: 7/11, 28.92 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  473. Zkouška: Diskvalifikován

  474. Zkouška II: 1/4, 35.98 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  475. Blešno - Skok do prázdnin 2015, 28. 06. 2015

  476. AGILITY: Diskvalifikován

  477. JUMPING: 1/16, 34.82 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  478. MA1: 5/8, 43.27 s, 10.0 tr. b., 3.86 m/s

  479. Třešť - K.A.T. cup, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  480. AGILITY: 10/14, 41.89 s, 10.0 tr. b., 3.87 m/s

  481. JUMPING: 1/14, 31.57 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  482. MA1: 2/6, 31.41 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  483. Pňov - Předhradí - 1. PŇOVSKÉ DVOJZKOUŠKY, 30. 05. 2015

  484. 1.zkouška MA1: 4/6, 29.66 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  485. 2.zkouška MA1: 2/6, 30.12 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  486. Opatovice nad Labem - Jarní SIRIUS 2015, 09. 05. 2015

  487. Agility M: Diskvalifikován

  488. Jumping M: Diskvalifikován

  489. Zkouška MA1: 1/3, 28.32 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  490. Třebíč - Velikonoční beránek, 06. 04. 2015

  491. AGILITY: Diskvalifikován

  492. JUMPING: Diskvalifikován

  493. MA1: 4/8, 39.36 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  494. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 6 - 2.ročník, 04. 04. 2015

  495. MEDIUM - Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  496. MEDIUM - JUMPING 1: Diskvalifikován

  497. MEDIUM - JUMPING 2: Diskvalifikován