Cz En

Jumping 1 Large

  1. Datum: 05. 11. 2016
  2. Závod: Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 1 - 4.ročník
  3. Rozhodčí: Pupík, Petr (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 42.0 s
  6. Maximální čas: 66.0 s
  7. Délka: 174.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.14 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 061112 Jaroslav Šafařík A3Ch Am I Full of Secret Energy 0 0 0.0 0.0 31.92 5.45 V V
2 021511 Jan Kadlec Granada Chocolate Frances 0 0 0.0 0.0 33.36 5.22 V V
3 058110 Karel Kurc A3Ch BIG CHOCOLATE z Lodice 0 0 0.0 0.0 33.9 5.13 V V
4 083514 Lucie Bidlová Triss 0 0 0.0 0.0 34.8 5.0 V V
5 056110 Lucie Konečná As you Like Graceful Avalanche 0 0 0.0 0.0 34.93 4.98 V V
6 071509 Jana Sasková A3Ch Dorothy Surri Mintaka 0 0 0.0 0.0 35.02 4.97 V V
7 021615 Lucie Konečná Ice Wow Alkyra 0 0 0.0 0.0 35.72 4.87 V V
8 036314 Karolína Válová Arrow Ace Jessvera 0 0 0.0 0.0 35.8 4.86 V V
9 051111 Irena Kadlecová By the Request Diandra 0 0 0.0 0.0 36.01 4.83 V V
10 057813 Edita Macibobová Ace Manthy Prague 0 0 0.0 0.0 36.17 4.81 V V
11 013211 Jana Sasková A3Ch Baby Czech Imp 0 0 0.0 0.0 36.56 4.76 V V
12 076413 Jitka Slánská Etologia Czech Imp 0 0 0.0 0.0 37.59 4.63 V V
13 005914 Kristýna Jelínková Offroad Happy Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 37.8 4.6 V V
14 068011 Monika Svatošová A3Ch Gyro Xapatán 0 0 0.0 0.0 38.17 4.56 V V
15 013816 Lucie Miláčková Kinder Floyd Darley Arabian 0 0 0.0 0.0 38.64 4.5 V V
16 083614 Petra Hamšíková A3Ch Free Czech Imp 1 0 0.0 5.0 31.08 5.6 V V
17 100715 Eliška Brabcová Awesome Lady Neverending Force 1 0 0.0 5.0 31.59 5.51 V V
18 062511 Eliška Dolníčková Adrien z Krasového Kraje 1 0 0.0 5.0 32.47 5.36 V V
19 062711 Andrea Valentová Honey Mintaka 1 0 0.0 5.0 32.88 5.29 V V
20 023616 Martin Jánoš Edward the Vampire Banataj Wind 1 0 0.0 5.0 33.33 5.22 V V
21 022115 Michaela Kutová I´m Alone Deabei 1 0 0.0 5.0 36.25 4.8 V V
22 015012 Klára Jůdová Buddy Gold Premio 1 0 0.0 5.0 37.47 4.64 V V
23 021710 Kamila Pilnáčková Jenny 1 0 0.0 5.0 37.6 4.63 V V
24 022814 Jaroslav Šafařík Tiffany Diandra Rockin K's 2 0 0.0 10.0 35.11 4.96 VD VD
25 052315 Jana Sasková A3Ch Adora Breembark 2 0 0.0 10.0 36.54 4.76 VD VD
26 068315 Aleš Kohoutek Bruno 2 0 0.0 10.0 37.33 4.66 VD VD
27 040110 Jana Haberzettlová Black Bree Budgerigar 2 0 0.0 10.0 39.23 4.44 VD VD
28 051416 Martina Hodková Delilah Diandra 1 1 1.0 10.53 42.53 4.09 VD VD
29 076715 Karel Kurc Die Heard Black River 1 1 4.0 14.44 46.44 3.75 VD VD
30 020615 Barbora Kozlová Blue Rocket z Ohromujícího světa 3 0 0.0 15.0 33.61 5.18 VD VD
31 055410 Lucie Kosánová Chelsea of Tennant 4 0 0.0 20.0 36.97 4.71 D D
32 084511 Kateřina Pardubská Foxy z Chotyně 3 1 4.0 24.11 46.11 3.77 D D
DIS 000115 Lenka Řezníčková I Believe I Can Fly DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015016 Michal Krejčí BC Fran at Tachyon Czech Fan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 040316 Nikol Hortová Baxis vom Esadera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 100515 Zuzana Kadeřábková Barbarella Regina Dai Muratori DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027712 Jana Dušková Baby Pepina Graceful Avalanche DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057316 Kateřina Burdová Cayenne Clever Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010212 Jana Fuksová Caramba de la Katemy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086509 Iva Rácová Eager Eagle Nice of you to Come Bye DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 098815 Barbora Berešová Gaston Z Paleolitu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000015 Kristina Půdová A3Ch Jasmine from Let's Border DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 070312 Aneta Vozábová Katy Gold Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071515 Dominika Kohoutová According To Wish Breembark DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019412 Eliška Brabcová A3Ch Beauty Minnie Graceful Avalanche DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060812 Kamila Pilnáčková Della Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048610 Jiří Svěchota A3Ch Feel Free Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049216 Kamila Sedláčková Gee z Paleolitu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 064616 Eva Boušková Jesi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036515 Eva Hamrová Lexie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012615 Nikola Kubů Neyo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 090215 Jana Haberzettlová Ainii Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032016 Lucie Růžičková Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053011 Jaroslava Trojánková Viking z Úplňku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037414 Martina Hodková Claim to Fame Diandra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011715 Alice Drábková Elianne Balpoa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000915 Jitka Slánská Flash Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059415 Veronika Grešáková Ambiente DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 064615 Jan Kadlec Bonus Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031916 Monika Bystrianská Donnafugata Angheli Z Brzáneckých vinohradů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022516 Monika Svatošová Goldie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003915 Markéta Adam Nothing Is Impossible DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058615 Monika Hrdinová Arya Beneficium Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053913 Zdeňka Šafaříková Credit to Diandra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055208 Jana Dušková A3Ch Crazy Charlie Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012312 Denisa Sommerová A3Ch Error Katemy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000715 Kamila Pilnáčková Fram Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010514 Alena Krejčová Eternal Zen Tachyon Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000716 Aneta Vozábová Ayta Krayta Ze Zvolské chaloupky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS