Cz En

Agility 1

  1. Datum: 25. 04. 2015
  2. Závod: Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých
  3. Rozhodčí: Boháčová, Alice (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 43.0 s
  6. Maximální čas: 66.0 s
  7. Délka: 186.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.33 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 012712 Adriana Slezáková A3Ch Arion Fron Fighter 0 0 0.0 0.0 40.26 4.62 V V
2 030709 Petra Doláková A3Ch Eliška 0 0 0.0 0.0 41.07 4.53 V V
3 046912 Jana Jirsová A3Ch Extreme of Darkness 0 0 1.32 1.32 44.32 4.2 V V
4 067214 Lucie Janošcová Zen Moravské Srdce 0 0 2.17 2.17 45.17 4.12 V V
5 053814 Kateřina Terčová A3Ch Embargo de Nigromanta 0 0 2.68 2.68 45.68 4.07 V V
6 008512 Michaela Vokurková Banditt Radan Bohemia 1 0 0.0 5.0 37.4 4.97 V V
7 061308 Nikola Schovancová A3Ch Beatrix z Tylenu Moravia 1 0 0.0 5.0 37.68 4.94 V V
8 038713 Marcela Čápková Drnda Malý pasáček 1 0 0.0 5.0 39.12 4.75 V V
9 082909 Denisa Sommerová A3Ch Aramis Z Ploužnické stáje 1 0 0.0 5.0 39.58 4.7 V V
10 002411 Hana Hradská A3Ch Agnes Ineskas 1 0 0.0 5.0 39.94 4.66 V V
11 063911 Veronika Přichystalová Charley Chip z Heřmanova dvora 0 1 0.0 5.0 41.7 4.46 V V
12 011912 Radka Mokrišová A3Ch Scooby Doo Z Heřmanova Dvora 0 1 0.0 5.0 42.06 4.42 V V
13 054411 Eva Vostřáková A3Ch As You Like It of Youwentis 1 0 0.0 5.0 42.97 4.33 V V
14 040909 Anna Koťátková A3Ch Ami D'Ora Ťapka 0 1 3.12 8.12 46.12 4.03 VD VD
15 066914 Miroslava Mihoková Mesi 0 1 5.07 10.07 48.07 3.87 VD VD
16 076612 Anna Koťátková Arielle Hak Ami 1 1 4.27 14.27 47.27 3.93 VD VD
17 015512 Eva Maděrová Just Flame Perla z Polabí 2 1 0.0 15.0 39.25 4.74 VD VD
18 030108 Petra Hamšíková A3Ch Ami Dévoué z Březkého průhona 1 2 0.7 15.7 43.7 4.26 VD VD
19 056608 Jana Gregorová Coctail Z Dáblovy Studánky 1 2 0.82 15.82 43.82 4.24 VD VD
20 088309 Nikola Pokorná A3Ch Jamie Želečské vrchy 0 1 10.97 15.97 53.97 3.45 VD VD
21 051614 Marcela Staňková Carlotta Animee du Chien 1 2 6.06 21.06 49.06 3.79 D D
22 053914 Dana Svobodová Calimero Zapa Moravia 0 1 16.61 21.61 59.61 3.12 D D
DIS 024513 Aneta Krebsová A3Ch Happy z Tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084612 Květa Sálusová A3Ch Jóhogy Jöttél Irhaberki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 031808 Jiří Sahaj Beruška DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058011 Helena Hošková Ajsíkjů Leader von Schnappi Schnapp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078109 Marie Wertheimová A3Ch Bystrouška Werneta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035911 Gabriela Kočvarová Dvořáková A3Ch Lisa Farma Štěkot DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 027112 Lucie Bulíková Rita ze Saranu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055613 Radka Mokrišová A3Ch Amazing Mia Bestagility DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058211 Lucie Bidlová A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073011 Miroslava Mihoková A3Ch Ennie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056313 Lenka Fuksová Absolutely Free Te Salutant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008709 Veronika Otýpková Bizzy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076112 Sabina Šťastná Ajda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 040414 Kateřina Břízová Brave Jeremy Anarchia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038106 Barbara Sajdoková A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009212 Kristýna Hanzlíková A3Ch My Dream from Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 086114 Eliška Kaletová Need for Speed Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045310 Eva Knapková A3Ch Merlin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 043814 Martina Konečná Agent z faustovy zahrádky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 090614 Eva Vostřáková A3Ch Finn Black Modrá Odysea DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072612 Barbora Lahovská A3Ch Clea DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007313 Ivana Kuglerová A3Ch Loki Větroplach DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034213 Veronika Krupková A3Ch Ezüst Veresi Akácos DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029311 Martina Haroníková A3Ch Baudolino Bene Incanto DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059314 Petra Nováková Enessies Beryllova krev DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 036506 Eva Šulcová Enjoy Enough Kraken of Aura DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069709 Martina Magnoli Klimešová A3Ch Csimota Kiki Irhaberki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058208 Michaela Vokurková A3Ch Carneval Metuje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030209 Petra Haspeklová Besi z Lukovského dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 032408 Blanka Potočná Able Zee Z Březkého Průhona DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 041710 Kateřina Malačková A3Ch Dijon z Tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 052810 Milan Jirásek A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 028510 Radana Vykydalová A3Ch Kessí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007110 Michal Vokrouhlík Jingle Bell ze Skalní vyhlídky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014411 Lenka Prokešová A3Ch Dakota z Tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008312 Veronika Kučeriková A3Ch Big Biaggi z Bučávky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Anita Jančovičová Charllote Isabell Harisson DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071613 Jakub Slavík Darwin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045810 Kristýna Hanzlíková A3Ch Immortal Beauty z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 027313 Karolína Smíšková Hermína DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO