Cz En

Jumping S

  1. Datum: 02. 09. 2017
  2. Závod: Mladá Boleslav - Mladá Boleslav - Apple Cup + mistrovství teriérů a bearded collií 2017
  3. Rozhodčí: Boháčová, Alice (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 39.0 s
  6. Maximální čas: 60.0 s
  7. Délka: 154.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 3.95 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 035215 Hana Šedivá Zooty Zulu Libami 0 0 0.0 0.0 30.87 4.99
2 068115 Klára Konečná Majda 0 0 0.0 0.0 31.39 4.91
3 009412 Veronika Tobolková Jameson Perla z Polabí 0 0 0.0 0.0 32.47 4.74
4 070714 Vendula Černá Audrey Pages of My Diary 0 0 0.0 0.0 32.78 4.7
5 059516 Veronika Šimová Buddy Jack 0 0 0.0 0.0 34.37 4.48
6 041311 Lucie Vaníková A3Ch Kelsey 0 0 0.0 0.0 35.98 4.28
7 041514 Lucie Vaňková Here She Comes Arwin 0 0 0.0 0.0 38.87 3.96
8 008315 Dagmar Červinková Agility Airforce Od Svaté Lucie 1 0 0.0 5.0 33.8 4.56
9 004514 Gabriela Chalušová Maggie 0 1 0.0 5.0 34.91 4.41
10 059214 Lenka Fürstlová Bungee Nexee z Elsameru 1 0 0.0 5.0 35.15 4.38
11 096015 Lucie Džuvarovská Fidorka Běsíkův domeček 0 1 0.0 5.0 36.6 4.21
12 027416 Jana Víšková Damián Z Josefova Dvora 0 1 0.78 5.78 39.78 3.87
13 030308 Petra Hamtilová A3Ch Faidra Of Volcano Cotopaxi 0 1 2.3 7.3 41.3 3.73
14 009511 Ilona Karlová Jack 1 0 4.31 9.31 43.31 3.56
15 032910 Lenka Cíglerová Cira Kutcher chan 2 0 0.0 10.0 30.51 5.05
16 099015 Barbora Halotová Olivia Jessie Manepo Ideál 0 2 0.0 10.0 35.02 4.4
17 058411 Michaela Dvořáková Corálek Gold Beryllova krev 2 0 0.43 10.43 39.43 3.91
DIS 071412 Daniela Martinková Baldini Ricardo Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003117 Vendula Čepelková Andy Číše bavorská DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038814 Jana Zemková Only One Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 088514 Jiřina Dusilová Bonnie Bianca z Elsameru DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035615 Ilona Švagrová Calm Chendler Kaplanka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026116 Daniela Popelková Argo Z Krakonošova DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034515 Libuše Kantorová Pastelka Dominik DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059816 Sára Benešová Kessi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042917 Alena Zbožínková Boreggo Life Victory DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018315 Irena Vosáhlová Fran Finne Shadow white de Pepa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035715 Ilona Švagrová Eddie Diamond Kaplanka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 079716 Jana Podzimková Kozlová Grace Darling from North DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022917 Barbora Papíková Ameli Číše bavorská DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 040317 Jiřina Dusilová Yaya Poslední skaut DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 082916 Tereza Linková Abu Alien Life Form DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017615 Lukáš Karel Timmy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033116 Šárka Honová Bonnie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051915 Daniela Martinková Beny Ricardo Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS