Cz En

Jumping LA

  1. Datum: 11. 03. 2017
  2. Závod: Brno - Zimní Brno III.
  3. Rozhodčí: Lapanja, Mirja (SI)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 49.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 173.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 3.53 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 Nina Gregl Mawlch Wisp 0 0 0.0 0.0 31.54 5.49
2 029014 Martina Vaškebová Debby Ferenčík 0 0 0.0 0.0 32.56 5.31
3 015410 Radka Mokrišová A3Ch Apo Mawlch 0 0 0.0 0.0 33.07 5.23
4 Natalia Lichecka SUN Legendary Stardust 0 0 0.0 0.0 33.51 5.16
5 086009 Kristina Půdová CIA od Zlatonosné říčky 0 0 0.0 0.0 33.64 5.14
6 000015 Kristina Půdová A3Ch Jasmine from Let's Border 0 0 0.0 0.0 33.9 5.1
7 021316 Lucie Lapišová Adrenalin Ninuland 0 0 0.0 0.0 34.34 5.04
8 076415 Martina Vaškebová Gira Ayky 0 0 0.0 0.0 34.71 4.98
9 059711 Olga Edrová Van Miveko 0 0 0.0 0.0 34.82 4.97
10 026312 Tereza Kaniová Holly Grant Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 34.95 4.95
11 054810 Eliška Kaletová A3Ch Azzaria Nyx od Čeníčka 0 0 0.0 0.0 35.26 4.91
12 019114 Nikola Kajpušová A3Ch Art Sites Moravia Masai Mara 0 0 0.0 0.0 36.01 4.8
13 021415 Monika Anderlová Mia 0 0 0.0 0.0 38.61 4.48
14 Nina Gregl Mawlch Wai 1 0 0.0 5.0 30.19 5.73
15 082814 Tereza Králová Explosive Essay 1 0 0.0 5.0 30.47 5.68
16 069411 Petra Tomanková Holly Mintaka 0 1 0.0 5.0 37.32 4.64
17 Jens Heitmann Amazing HKP Joleen in Nadus Spirit (Joleen) 0 1 0.0 5.0 37.42 4.62
18 055514 Radana Růžičková Aready Bohemia Grant 2 0 0.0 10.0 30.6 5.65
19 074613 Nikola Banotová A3Ch Beneris Yabalute 1 1 0.0 10.0 35.13 4.92
20 Nina Gregl Ebony Nose Gothic 2 1 0.0 15.0 36.16 4.78
21 048910 Lucie Bartelová Atia Rájecký kopec 3 1 0.0 20.0 35.76 4.84
DIS 020714 Veronika Urbášková DukiSoutajansolmu AquaFox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Natalia Lichecka Bronco Misty Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 091215 Veronika Dostálová Ace In the hole Lovenia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037216 Pavla Vorlová Floki The Nimble Elf Runkeeper DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086614 Ludmila Urbášková Dashka Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016315 Renata Kolomazníková Agris z Čertovy kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Simona Némethová Apolenka Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017513 Vendula Jarošová Amaya Hamyfa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081214 Tereza Krejčí Amaretta brown Laronna DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080316 Veronika Urbášková Ad Astra Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005916 Dominika Pernická Balle Ria Smart destiny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055714 Zuzana Ožanová Airy Fiery rock DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Veronika Králiková Joy Bee Ferenčík DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 040715 Tomáš Vydra Nexee´s Chinchero Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 511115 Ivana Ondrušová Ace Wallachian Flower DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003414 Veronika Kolmanová Marley DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043615 Jiří Skolek Troy Misty Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054714 Pavla Kasálková Arrive to Casa Drive DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 089609 Lukáš Krejčí Annie Ganden Monge DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027814 Lenka Blachová Beroemde Orlith Esaber DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034811 Nikol Vydrová Evo Littlethorn DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051515 Darie Dytrychová A3Ch Shadow of Aire Magic Zira DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016015 Lenka Svaková Roya Elkeeava DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071011 Jitka Liznová Lunel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Jens Heitmann I Catch U Shadow of Aire DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS