Cz En

Jumping - So

  1. Datum: 17. 09. 2016
  2. Závod: Málkov u Chomutova - Annamaet & DUFLEX Be Happy Cup III. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-)
  3. Rozhodčí: Podmolová, Jaroslava (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 44.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 170.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.86 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 079209 Julie Dušková Brown beauty z Lodice 0 0 0.0 0.0 30.84 5.51 V V
2 034213 Veronika Krupková A3Ch Ezüst Veresi Akácos 0 0 0.0 0.0 32.76 5.19 V V
3 040913 Julie Dušková Lickerish Lass Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 33.01 5.15 V V
4 014411 Lenka Prokešová A3Ch Dakota z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 33.27 5.11 V V
5 023315 Julie Wohanková Ailey Czech Dreamer 0 0 0.0 0.0 33.29 5.11 V V
6 072612 Barbora Lahovská A3Ch Clea 0 0 0.0 0.0 35.2 4.83 V V
7 058211 Lucie Bidlová A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje 0 0 0.0 0.0 36.76 4.62 V V
8 022609 Markéta Šulcová A3Ch Agent Flip Goraiko 0 0 0.0 0.0 37.54 4.53 V V
9 046912 Jana Jirsová A3Ch Extreme of Darkness 0 0 0.0 0.0 38.69 4.39 V V
10 044714 Věra Trnková Archico Alien Life Form 0 0 0.0 0.0 40.71 4.18 V V
11 086113 Gabriela Považanová Hugo z Otvovické skály 0 0 3.03 3.03 47.03 3.61 V V
12 007510 Hana Ouhrabková Dorota Máchalová 0 0 3.84 3.84 47.84 3.55 V V
13 081315 Jana Mikulová Akord Srdeční záležitost 0 0 4.66 4.66 48.66 3.49 V V
14 080315 Martina Sigmundová Atomic Bomberman Belfie 0 1 0.0 5.0 35.58 4.78 V V
15 039511 Kamila Hrachovcová Bittis Belissia Bohemia Vivace 0 1 0.0 5.0 39.48 4.31 V V
16 062614 Veronika Mudrová Eddie Beryllova krev 0 1 0.0 5.0 42.21 4.03 V V
17 065215 Lucie Procházková Brutus Happy Fun dog 0 0 7.87 7.87 51.87 3.28 VD VD
18 027610 Romana Novosádová Farat Black Od Růžové vily 0 2 15.4 25.4 59.4 2.86 D D
DIS 058410 Petra Hamtilová Agile Ashley Foxy Dreamer DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084612 Květa Sálusová A3Ch Jóhogy Jöttél Irhaberki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016715 Šárka Honnerová A3Ch Never Give Up Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030108 Petra Hamšíková A3Ch Ami Dévoué z Březkého průhona DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047915 Kristýna Obstová A3Ch Ruby DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031808 Jiří Sahaj Beruška DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001416 Markéta Šulcová Nesquik Black Neraka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081813 Jitka Zachová A3Ch Mia Amber DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053813 Dan Pecháček Cheynee Lenfir DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027215 Václav Tomášek A3Ch Bibi Jozucita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052810 Milan Jirásek A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048415 Adéla Smetánková Angie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042616 Gabriela Hodková Frei Gold Modrý Dukát DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012015 Roman Polačko Zorra Tajemná tvář DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043414 Romana Novosádová Culík Ze Stehelčevského statku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081215 Jana Mikulová A3Ch Agile Srdeční záležitost DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS