Cz En

II Agility

  1. Datum: 17. 06. 2016
  2. Závod: Dobříš - Cool Down
  3. Rozhodčí: Beitl, Alexander (DE)
  4. Typ: ZkA
  5. Standardní čas: 55.0 s
  6. Maximální čas: 85.0 s
  7. Délka: 180.0 m
  8. Kategorie: A2
  9. Velikost: L
  10. Počet překážek: 20
  11. Postupová rychlost: 3.27 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 084315 Michaela Kvapilová Flying Finix Nasgul Border´s 0 0 0.0 0.0 38.42 4.69 V V
2 069414 Dana Mixová Arasch z Kosteleckých Humen 0 0 0.0 0.0 39.34 4.58 V V
3 090514 Martina Sigmundová Hacker Deabei 0 0 0.0 0.0 46.3 3.89 V V
4 083614 Petra Hamšíková A3Ch Free Czech Imp 1 0 0.0 5.0 36.79 4.89 V V
5 093614 Luboš Slavík Astor 1 0 0.0 5.0 38.64 4.66 V V
6 096414 Barbora Loutocká Alter Ego Breembark 1 0 0.0 5.0 39.53 4.55 V V
7 060713 Miroslav Voříšek Curt Artic shine 1 0 0.0 5.0 39.69 4.54 V V
8 013214 Petra Vyplelová Hugg Astra 1 0 0.0 5.0 42.64 4.22 V V
9 078312 Michaela Bařinková Bubble Birell Rainy Love 0 1 0.0 5.0 44.45 4.05 V V
10 030114 Jitka Maroušková A3Ch Ejhle Novterpod 1 0 0.0 5.0 44.5 4.04 V V
11 048015 Barbora Vlachová Mája 2 0 0.0 10.0 43.51 4.14 VD VD
12 060915 Josef Honner Tula 2 0 0.0 10.0 46.14 3.9 VD VD
13 002215 Nikola Vitulová Colette Quick Angel 3 0 0.0 15.0 39.99 4.5 VD VD
14 007412 Pavlína Zitová Bad Boy from Yvrea horse farm 2 1 0.0 15.0 43.87 4.1 VD VD
15 001109 Jitka Maroušková Czech Novterpod 2 1 0.0 15.0 45.51 3.96 VD VD
16 074711 Martina Hodková Bred By Diandra 3 0 0.0 15.0 47.61 3.78 VD VD
17 078615 Klára Stuchlíková Kofu Deabei 4 1 0.0 25.0 46.6 3.86 D D
18 019912 Ilona Liebichová Eks 3 2 0.0 25.0 49.23 3.66 D D
DIS 042614 Eliška Vernerová Sati DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 024016 Pavla Vorlová Arrive to Casa Drive DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044615 Sabina Göckertová Bree DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048515 Martina Holcová Blue Doakimo Dog DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044115 Milan Jirásek A3Ch Accelerated Caddy Breembark DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019811 Irena Luxová Tobias Gary Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 085914 Pavla Dušková Hob Nob Jazz Chants DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006114 Anna Rybová Cinna Moon Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 041712 Hana Šlezarová Iris DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 079813 Barbora Samková Wacka Mawlch DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 080809 Vilém Čekajle Asade Manabozho Nembya DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003313 Iva Říhová A3Ch Albert ze Strakatého dvorku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059415 Veronika Grešáková Ambiente DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058615 Monika Hrdinová Arya Beneficium Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO