Cz En

Jumping Ne

  1. Datum: 14. 06. 2015
  2. Závod: Brno - 3. Kvalifikační závod
  3. Rozhodčí: Glabazňa, Tomáš (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 42.0 s
  6. Maximální čas: 84.0 s
  7. Délka: 183.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.36 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 030709 Petra Doláková A3Ch Eliška 0 0 0.0 0.0 34.13 5.36
2 030108 Petra Hamšíková A3Ch Ami Dévoué z Březkého průhona 0 0 0.0 0.0 34.85 5.25
3 038106 Barbara Sajdoková A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat 0 0 0.0 0.0 34.99 5.23
4 043814 Martina Konečná Agent z faustovy zahrádky 0 0 0.0 0.0 35.4 5.17
5 Pruska Agata Rossa / Magic Carmen Capella vis Comica 0 0 0.0 0.0 35.65 5.13
6 011912 Radka Mokrišová A3Ch Scooby Doo Z Heřmanova Dvora 0 0 0.0 0.0 35.72 5.12
7 032408 Blanka Potočná Able Zee Z Březkého Průhona 0 0 0.0 0.0 35.72 5.12
8 008312 Veronika Kučeriková A3Ch Big Biaggi z Bučávky 0 0 0.0 0.0 36.0 5.08
9 061308 Nikola Schovancová A3Ch Beatrix z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 36.56 5.01
10 052810 Milan Jirásek A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů 0 0 0.0 0.0 36.79 4.97
11 084612 Květa Sálusová A3Ch Jóhogy Jöttél Irhaberki 0 0 0.0 0.0 37.04 4.94
12 087214 Olga Mařáčková Celeste z Lomu ve Skále 0 0 0.0 0.0 38.09 4.8
13 036210 Markéta Sedláčková A3Ch Dupity Hupity Koryfej 0 0 0.0 0.0 38.2 4.79
14 082909 Denisa Sommerová A3Ch Aramis Z Ploužnické stáje 0 0 0.0 0.0 38.38 4.77
15 049011 Anna Zubatá Bred z Martinčina chovu 0 0 0.0 0.0 38.45 4.76
16 034911 Renata Mandová A3Ch Amber´s Sunshine v.d. Toetesteijn 0 0 0.0 0.0 38.47 4.76
17 030209 Petra Haspeklová Besi z Lukovského dvora 0 0 0.0 0.0 38.52 4.75
18 031808 Jiří Sahaj Beruška 0 0 0.0 0.0 38.67 4.73
19 031410 Bohuslava Miková Aneli Alexandria Gold 0 0 0.0 0.0 38.9 4.7
20 002411 Hana Hradská A3Ch Agnes Ineskas 0 0 0.0 0.0 38.9 4.7
21 028510 Radana Vykydalová A3Ch Kessí 0 0 0.0 0.0 39.13 4.68
22 030711 Zuzana Kubičíková Britney ze Zlaté hvězdy 0 0 0.0 0.0 39.56 4.63
23 019208 Adéla Havlíková A3Ch Kiss The Rain Kelečský poklad 0 0 0.0 0.0 39.63 4.62
24 058211 Lucie Bidlová A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje 0 0 0.0 0.0 39.84 4.59
25 078509 Eva Koníčková Tobiáš 0 0 0.0 0.0 40.13 4.56
26 Kwiecień Olga Vigo / Vigo de la Colline aux Marmottes 0 0 0.0 0.0 40.69 4.5
27 012712 Adriana Slezáková A3Ch Arion Fron Fighter 0 0 0.0 0.0 40.95 4.47
28 053814 Kateřina Terčová A3Ch Embargo de Nigromanta 0 0 0.0 0.0 41.38 4.42
29 057408 Barbora Staňková Zen Moravské Srdce 0 0 2.88 2.88 44.88 4.08
30 014411 Lenka Prokešová A3Ch Dakota z Tylenu Moravia 1 0 0.0 5.0 33.71 5.43
31 Maruszczak Roman EVO / EVOLUTION Willa Mora 1 0 0.0 5.0 35.55 5.15
32 038713 Marcela Čápková Drnda Malý pasáček 1 0 0.0 5.0 37.38 4.9
33 076713 Marie Poliánová Nick Farma Štěkot 0 1 0.0 5.0 38.44 4.76
34 040909 Anna Koťátková A3Ch Ami D'Ora Ťapka 1 0 0.0 5.0 38.51 4.75
35 063511 Luboš Slavík A3Ch Laetitia from Balihara Ranch 1 0 0.0 5.0 39.11 4.68
36 076612 Anna Koťátková Arielle Hak Ami 1 0 0.0 5.0 39.12 4.68
37 021409 Barbora Kamasová Adélka z Karlovy chalupy 1 0 0.0 5.0 39.69 4.61
38 070109 Lucie Velanová Cora Val-Rico 0 1 0.01 5.01 42.01 4.36
39 086114 Eliška Kaletová Need for Speed Koryfej 0 1 0.13 5.14 42.14 4.34
40 Zawistowska Karolina Emula / Emula 0 1 3.34 8.34 45.34 4.04
41 046912 Jana Jirsová A3Ch Extreme of Darkness 0 1 4.1 9.1 46.1 3.97
42 073011 Miroslava Mihoková A3Ch Ennie 0 1 4.58 9.58 46.58 3.93
43 019911 Tereza Krejčí Orchidee Braunkönigin 2 0 0.0 10.0 36.33 5.04
44 071613 Jakub Slavík Darwin 1 1 2.9 12.9 44.9 4.08
45 055613 Radka Mokrišová A3Ch Amazing Mia Bestagility 2 1 0.0 15.0 40.2 4.55
46 045310 Eva Knapková A3Ch Merlin 0 2 8.22 18.22 50.22 3.64
47 029311 Martina Haroníková A3Ch Baudolino Bene Incanto 1 2 7.64 22.64 49.64 3.69
48 040414 Kateřina Břízová Brave Jeremy Anarchia 1 0 17.73 22.73 59.73 3.06
DIS 059314 Petra Nováková Enessies Beryllova krev DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066914 Miroslava Mihoková Mesi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Jančovičová Anita Izzi / Charlotte Isabell Harisson DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056313 Lenka Fuksová Absolutely Free Te Salutant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041710 Kateřina Malačková A3Ch Dijon z Tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035911 Gabriela Kočvarová Dvořáková A3Ch Lisa Farma Štěkot DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007110 Michal Vokrouhlík Jingle Bell ze Skalní vyhlídky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056608 Jana Gregorová Coctail Z Dáblovy Studánky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Paluch Zuzia Kes / Incredible red Kes the Dreamworker DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008709 Veronika Otýpková Bizzy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015512 Eva Maděrová Just Flame Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049711 Petr Smrček Knight of the Night Chancy Remus DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Vetráková Zuzana Bond / Bond London´s Brandy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 089414 Veronika Vějačková Brongo Bestagility DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024513 Aneta Krebsová A3Ch Happy z Tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS