Cz En

Jumping I / Parkur A L

  1. Datum: 07. 07. 2012
  2. Závod: Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2012
  3. Rozhodčí: Jansson, Nalle (SW)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 35.0 s
  6. Maximální čas: 55.0 s
  7. Délka: 141.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.03 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 066509 Tereza Králová A3Ch Little Jackie Black Chevers 0 0 0.0 0.0 27.66 5.1
2 043106 Radovan Liška Amulet for luck od Zlatonosné říčky 0 0 0.0 0.0 27.94 5.05
3 086009 Kristina Půdová CIA od Zlatonosné říčky 0 0 0.0 0.0 28.14 5.01
4 Alen Marekovic (HR) Mawlch Myf 0 0 0.0 0.0 28.23 4.99
5 Jan Egil Eide (NO) Kiragårdens Maximum Cirkus 0 0 0.0 0.0 28.63 4.92
5 Iwona Golab (PL) Never Never Land Over Drive 0 0 0.0 0.0 28.63 4.92
6 Tomasz Jakubowski (PL) Lola 0 0 0.0 0.0 28.68 4.92
7 Alen Marekovic (HR) Mawlch Kix 0 0 0.0 0.0 28.75 4.9
8 Svetlana Kreslina (LV) Lista Bella 0 0 0.0 0.0 28.76 4.9
9 091409 Kateřina Terčová Enigmatic Entity Mintaka 0 0 0.0 0.0 28.77 4.9
10 000407 Iva Kremláčková Cassis Ayky 0 0 0.0 0.0 28.9 4.88
11 005411 Olga Edrová Best Choice Od Zlatonosné říčky 0 0 0.0 0.0 29.03 4.86
12 041111 Michaela Mlčochová Diley z Temného hvozdu 0 0 0.0 0.0 29.65 4.76
13 Sabrina Hauser (AT) Victory of Jennifer`s Bonfire 0 0 0.0 0.0 29.84 4.73
14 Nina Gregl (HR) Noonbarra Will 0 0 0.0 0.0 29.87 4.72
15 Veronika Herendy (HU) Apache Amazing Shepherd of Aqua 0 0 0.0 0.0 29.97 4.7
16 062511 Eliška Dolníčková Adrien z Krasového Kraje 0 0 0.0 0.0 30.33 4.65
17 Inguna Ose (LV) Maeglin Harley 0 0 0.0 0.0 30.48 4.63
18 Markéta Lovaszová (SK) Dancing Jammy Svěží Vítr 0 0 0.0 0.0 30.52 4.62
18 Simone Ullrich-Pansi (AT) Simba Lady's Diogee of Moonstar Jumpers 0 0 0.0 0.0 30.52 4.62
19 Hans Fried (AT) Nirvana of Jenniferś Bonfire 0 0 0.0 0.0 30.58 4.61
20 Susanne Novak (AT) Balu 0 0 0.0 0.0 30.59 4.61
21 011810 Jana Zvonková A3Ch Axa z Lounského chovu 0 0 0.0 0.0 30.85 4.57
22 039407 Monika Prokopová A3Ch First Munchangás 0 0 0.0 0.0 30.86 4.57
23 029509 Pavla Vorlová Kara Nica Z Kovárny 0 0 0.0 0.0 30.88 4.57
24 037010 Carlo Magnoli Edge Des Plaines Du Minervois 0 0 0.0 0.0 30.93 4.56
24 000507 Radana Růžičková A3Ch Cassidy Ayky 0 0 0.0 0.0 30.93 4.56
25 003108 Eva Kočnarová A3Ch Brownstorm 0 0 0.0 0.0 30.98 4.55
26 074109 Anna Řezníčková Aisha Z Teneriffe gold 0 0 0.0 0.0 31.08 4.54
27 065411 Pavla Kamrádová Panthera Rubínové srdce 0 0 0.0 0.0 31.13 4.53
28 Markéta Lovaszová (SK) Clair Biely Tesák 0 0 0.0 0.0 31.27 4.51
29 051709 Dita Korcová Elfie Drapa 0 0 0.0 0.0 31.28 4.51
30 051310 Jakub Štýbr Putee Deabei 0 0 0.0 0.0 31.31 4.5
31 Nina Gregl (HR) Noonbarra Brynn 0 0 0.0 0.0 31.37 4.49
32 000609 Lucie Kotásková Junior of Q Black Chevers 0 0 0.0 0.0 31.58 4.46
33 005509 Romana Hanousková František Superpes 0 0 0.0 0.0 32.2 4.38
34 024409 Petra Marečková A3Ch Acid Apple Koryfej 0 0 0.0 0.0 32.51 4.34
35 001610 Lenka Karasová Bastien Z Korunova Dola 0 0 0.0 0.0 32.95 4.28
36 000510 Jana Mikušková Adík Forever Drem 0 0 0.0 0.0 33.75 4.18
37 023309 Vendula Černá A Little Kiwi From Valachian Higlands 0 0 0.0 0.0 34.08 4.14
38 Evija Ziemele (LV) Allegra Formule 0 0 0.3 0.3 35.3 3.99
39 Lisa Frick (AT) Hoss v. Firsthemp of Devil Brook 1 0 0.0 5.0 26.68 5.28
40 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny 1 0 0.0 5.0 27.37 5.15
41 Anna Eifert (HU) V'Nevian Macleod S'tip 1 0 0.0 5.0 28.36 4.97
42 Joachym Biederman Achynora vom Sonnigen Garten 0 1 0.0 5.0 28.99 4.86
43 Jenni Lehtinen (NO) Xilly's Zupreme 1 0 0.0 5.0 29.01 4.86
44 016910 Jiří Mlčoch Bína od Vltavských pramenů 1 0 0.0 5.0 29.23 4.82
45 Claudia Rasch (AT) Lightspeed Evening SKY 1 0 0.0 5.0 29.96 4.71
46 Stefan Ullrich (AT) Suki of Jennifer's Bonfire 1 0 0.0 5.0 30.11 4.68
47 041711 Veronika Hejralová Catcher Alkyra 0 1 0.0 5.0 30.52 4.62
48 Tráj Tamás (HU) "Forestry Farm Remember Me""Witch"" " 1 0 0.0 5.0 30.71 4.59
49 006308 Jana Zvonková Sarah 1 0 0.0 5.0 30.72 4.59
50 059511 Olga Edrová Tom Miveko 1 0 0.0 5.0 30.78 4.58
51 082611 Peter Paško A3Ch Agira Z Košic 1 0 0.0 5.0 31.19 4.52
52 008308 Marcela Polášková Balantine z Jabloňovho dvora 1 0 0.0 5.0 31.39 4.49
53 073311 Zuzana Přichystalová Ar Moravia Liand 1 0 0.0 5.0 31.6 4.46
54 040409 Jesika Jurečková Ejmy 1 0 0.0 5.0 31.61 4.46
54 Simone Ullrich-Pansi (AT) Whoopee of Jennifer's Bonfire 0 1 0.0 5.0 31.61 4.46
55 Algirdas Valciukas (LT) Maeglin Giah 0 1 0.0 5.0 31.8 4.43
56 044108 Marie Řežábková A3Ch Boldy Od Zlatonosné Říčky 0 1 0.0 5.0 32.06 4.4
57 Monika Rylska (PL) TESSA RED TeamTempo 0 1 0.0 5.0 32.73 4.31
58 Aleksejs Bodrickis (LV) Sentikki Duran Duran 0 1 0.0 5.0 32.75 4.31
59 022409 Eva Janáková A3Ch Brazílie Bila Kaífa 0 1 0.0 5.0 33.12 4.26
60 Linda Steinwender (AT) Belatar´s Grace 0 1 0.0 5.0 33.77 4.18
61 056508 Antonín Diviš Béďa Od Zlatonosné Říčky 0 1 0.0 5.0 34.04 4.14
62 080111 Martina Wasserbauerová Hammel Grant Bohemia Alké 0 1 0.0 5.0 34.45 4.09
63 025610 Ivana Ondrušová Ema 0 1 0.0 5.0 34.74 4.06
64 Dalius Strazdas (LT) Uni of Magic Border 1 0 0.35 5.35 35.35 3.99
65 008907 Eva Knapková Megy 0 1 0.75 5.75 35.75 3.94
66 029607 Martina Vaškebová Cindy Ayky 2 0 0.0 10.0 28.5 4.95
67 Sonja Mladek (AT) Handsome Flynn of Borders Patchwork 1 1 0.0 10.0 31.74 4.44
68 Christoph Schreiner (AT) Tessa 1 1 0.0 10.0 32.73 4.31
69 012108 Kateřina Terčová A3Ch Cheese it Fitmin 0 2 0.0 10.0 34.21 4.12
70 090609 Michal Pivka Garp Svěží vítr 0 2 1.14 11.14 36.14 3.9
71 Brigitte Klomser (AT) Ryan of Jennifer's Bonfire 0 2 1.21 11.21 36.21 3.89
72 007710 Radana Píšťková A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream 1 1 1.63 11.63 36.63 3.85
73 012110 Dagmar Laníková En Ten Týky Nirreterrit 0 2 1.76 11.76 36.76 3.84
73 027110 Martina Šimčíková Coral Vrabčí hnízdo 0 2 1.76 11.76 36.76 3.84
74 004009 Martina Plošková Abra Queen of Garden 0 1 7.02 12.02 42.02 3.36
75 Indre Pasakinskaite (LT) Ula 1 1 4.46 14.46 39.46 3.57
76 Harald Hauer (AT) Lad topdog of Beechgrove 1 2 0.13 15.13 35.13 4.01
77 089009 Sandra Kutějová Beltane Spirit vom Peter und Lydia 1 2 1.22 16.22 36.22 3.89
78 001109 Jitka Maroušková Czech Novterpod 2 2 2.86 22.86 37.86 3.72
79 Dalius Strazdas (LT) Mawlch Kaa 3 2 13.01 38.01 48.01 2.94
DIS 008807 Darja Caletková A3Ch First Krásná louka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002012 Jan Fiala Božská Číča od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Thomas Göschl (AT) Magic Shepherd Blink of an Eye DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Harald Hauer (AT) Astra Ketchup DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Erika Jakab (HU) Mawlch Taf DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Alar Kivilo (HR) Never Never Land G'Whirlaway DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000512 Pavel Košek A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003112 Zdeněk Lukovics Aurélia Dai Muratori DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008409 Barbora Mikušová Blue Berry Svěží vítr DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Sonja Mladek (AT) Rory of Jennifer's Bonfire DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045908 Michaela Mlčochová Katrina Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Lina Nemajunaite (LT) Nida DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Susanne Novak (AT) Mawlch Minn DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027208 Lucie Šebková High Fashion Cheslabben DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054810 Eliška Kaletová A3Ch Azzaria Nyx od Čeníčka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086509 Iva Rácová Eager Eagle Nice of you to Come Bye DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Karolina Schletz (AT) Mawlch keele DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026609 Kristýna Schreierová A3Ch Beautiful Shiloh Bashmar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Asta Vitartaite (LT) Maeglin Hill DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029707 Miroslav Voříšek Crispy Foxy Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037007 Martina Wasserbauerová Henessie Cage Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009309 Pavlína Wlochová Avalanche Speed From Valachian Higlands DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Evija Ziemele (LV) Daneskjold X-Tra Fast DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Andreas Zukal (AT) Kisses All Over Dinky-Di-Dutch DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058710 Barbora Škarnitzlová Amazing Joy od Čeníčka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007809 Petra Drbošalová Atomic Flash Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043311 Olga Edrová Celine of Nazgul Borders DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Sabrina Hauser (AT) Crazy Calvin of Nazgul Borders DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056110 Lucie Konečná As you Like Graceful Avalanche DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059611 Iva Kremláčková Lad Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Sarolta Marton (AT) Mawlch Bud DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Zsuzsa Veres (HU) Kaj Con Maige DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049811 Monika Prokopová Jamma Simply Divine DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Marcela Čápková (SK) Antrax Sabathore DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Greta Diminskaite (LT) Qiri Eloisa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Michaela Schreiner (AT) Ayla DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012711 Klára Reinischová A - Barunka Libušský brouček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS