Cz En

Agilty

  1. Datum: 13. 01. 2018
  2. Závod: Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (1/3)
  3. Rozhodčí: Blank, Rene (DE)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 52.0 s
  6. Maximální čas: 78.0 s
  7. Délka: 166.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 18
  10. Postupová rychlost: 3.19 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 020611 Lenka Sack A3Ch Sirka 0 0 0.0 0.0 34.22 4.85 V V
2 028413 Dita Korcová Extra Pepe Elita Triumphans 0 0 0.0 0.0 34.55 4.8 V V
3 093514 Tereza Loučná Gina 0 0 0.0 0.0 34.59 4.8 V V
4 054711 Lenka Špidlenová A3Ch Leon od Prachovských skal 0 0 0.0 0.0 35.98 4.61 V V
5 063716 Kateřina Břízová Apollon Ellie's Jolly 0 0 0.0 0.0 36.66 4.53 V V
6 045215 Petra Vejtrubová Rhapsody Rhyme Fort Fox 0 0 0.0 0.0 39.59 4.19 V V
7 076216 Dominik Machotka Ace from Cheerydom 0 0 0.0 0.0 40.24 4.13 V V
8 044012 Dominik Machotka A3Ch Cheery Cinderella's Ranch 0 0 0.0 0.0 41.12 4.04 V V
9 009915 Michaela Houserová Hailey JE-CU-B 0 0 0.0 0.0 42.52 3.9 V V
10 Vendula Hausnerová Eliot Black Elita Triumphans 1 0 0.0 5.0 34.02 4.88 V V
11 062314 Petra Haspeklová Apple Juice Rose Speedlight 1 0 0.0 5.0 37.02 4.48 V V
12 001811 Petr Vajgl A3Ch Terry 1 0 0.0 5.0 37.64 4.41 V V
13 065413 Pavel Henzl A3Ch Jessika 1 0 0.0 5.0 38.69 4.29 V V
14 055917 Dana Vojířová A3Ch Annie ze Šanovského parku 1 0 0.0 5.0 39.62 4.19 V V
15 006115 Eliška Tučková Maya 1 0 0.0 5.0 40.8 4.07 V V
16 059413 Žaneta Klánová Figo 1 0 0.0 5.0 41.29 4.02 V V
17 058614 Renata Michajličenková Kiki 0 1 0.0 5.0 45.51 3.65 V V
18 068912 Denisa Kopecká A3Ch Babů Long Princess de H4P 2 0 0.0 10.0 34.8 4.77 VD VD
19 081117 Martina Bittnerová Denny 1 1 1.69 11.69 53.69 3.09 VD VD
20 071412 Daniela Martinková Baldini Ricardo Bohemia 1 0 14.08 19.08 66.08 2.51 D D
21 064916 Eva Novotná Ellie Jack Pektorův statek 2 2 0.0 20.0 49.45 3.36 D D
DIS 051915 Daniela Martinková Beny Ricardo Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 077916 Štěpánka Řeholová Baccara Top Narcis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 065017 Zuzana Sobková Albína Nikidar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076616 Jana Chundeláková Jenny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087415 Hana Vrzalová Jenny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004115 Jindra Běhounková Clementine Královský dar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021115 Pavla Eliášová Andy z Bílé cesty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008314 Radomila Schmiedová A3Ch Lizy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075617 Zuzana Sobková Kejssy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051612 Pavel Henzl A3Ch Adélka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 065217 Agáta Horáčková Gucci od Vyšebrodského kláštera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001913 Lucie Koryntová Píďa Pejsek z Jimlína.cz DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO