Cz En

1. ZK LA2

  1. Datum: 27. 11. 2016
  2. Závod: Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 2. kolo
  3. Rozhodčí: Dostál, Petr (CZ)
  4. Typ: ZkA
  5. Standardní čas: 43.0 s
  6. Maximální čas: 70.0 s
  7. Délka: 162.0 m
  8. Kategorie: A2
  9. Velikost: L
  10. Počet překážek: 20
  11. Postupová rychlost: 3.77 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 057614 Eliška Hornofová Frisco-Finn Navi Island 0 0 2.67 2.67 45.67 3.55 V V
2 082815 Kristýna Faustová Alla Marcía z Údolí květin 0 1 0.0 5.0 38.08 4.25 V V
3 079815 Petra Kolegarová Tara 1 0 2.75 7.75 45.75 3.54 VD VD
4 002215 Nikola Vitulová Colette Quick Angel 1 1 0.0 10.0 38.48 4.21 VD VD
5 086512 Nikola Mrvová Sára 1 1 0.0 10.0 41.64 3.89 VD VD
6 000514 Kristýna Zatloukalová Kookie 1 1 7.71 17.71 50.71 3.19 D D
7 091115 Adéla Kobzová Dermont Jack Temný onyx 0 2 11.17 21.17 54.17 2.99 D D
8 078615 Klára Stuchlíková Kofu Deabei 6 0 0.0 30.0 37.35 4.34 BO BO
DIS 091712 Nikola Baborovská Cyrus Hamyfa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 037415 Jana Bauerová Elijah The Guardians of Albion DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047015 Šárka Čapková Agatha Christie Schay County DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059313 Markéta Černá Nella DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044615 Sabina Göckertová Bree DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007514 Hana Kolářová Thomas DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 036215 Hana Koníčková Dangerous Beauty Plush Berry DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 037416 Michaela Miklasová Carnival of Dreams Majlia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035515 Jana Němcová Darling Monty Anarinya DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071012 Zuzana Novotná Aqua Limpia Locolindo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 085411 Alena Pichová Baron z Luční ulice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 086513 Adéla Řeholová Amber Sky Based on ball DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020814 Tereza Svobodová Eireen Devon Exe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 088014 Natálie Šišovská Ideal Crazy Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007412 Pavlína Zitová Bad Boy from Yvrea horse farm DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019912 Ilona Liebichová Eks DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087715 Kateřina Kolářová Phoenix Night Fury DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 027116 Radka Křelinová Timmy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073414 Stefan Pavlovič Watson Foxy Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 088114 Sára Tkadlecová Alma Zvolský palouček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 092814 Eliška Tejkalová Bria Love from Tatras DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO