Cz En

Jumping jednotlivci

  1. Datum: 04. 09. 2016
  2. Závod: Děčín - Mistrovství České republiky
  3. Rozhodčí: de Rouck, Carl (BE)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 41.0 s
  6. Maximální čas: 65.0 s
  7. Délka: 163.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.98 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 069709 Martina Magnoli Klimešová A3Ch Csimota Kiki Irhaberki 0 0 0.0 0.0 31.76 5.13 V V
2 070914 Tereza Martišová Back in love Abby Youwentis 0 0 0.0 0.0 33.75 4.83 V V
3 041710 Kateřina Malačková A3Ch Dijon z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 33.81 4.82 V V
4 034213 Veronika Krupková A3Ch Ezüst Veresi Akácos 0 0 0.0 0.0 34.14 4.77 V V
5 061308 Nikola Schovancová A3Ch Beatrix z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 34.55 4.72 V V
6 035911 Gabriela Kočvarová Dvořáková A3Ch Lisa Farma Štěkot 0 0 0.0 0.0 34.58 4.71 V V
7 011912 Radka Mokrišová A3Ch Scooby Doo Z Heřmanova Dvora 0 0 0.0 0.0 34.81 4.68 V V
8 030709 Petra Doláková A3Ch Eliška 0 0 0.0 0.0 35.24 4.63 V V
9 082909 Denisa Sommerová A3Ch Aramis Z Ploužnické stáje 0 0 0.0 0.0 35.65 4.57 V V
10 008512 Michaela Vokurková Banditt Radan Bohemia 0 0 0.0 0.0 35.81 4.55 V V
11 012712 Adriana Slezáková A3Ch Arion Fron Fighter 0 0 0.0 0.0 36.76 4.43 V V
12 028510 Radana Vykydalová A3Ch Kessí 0 0 0.0 0.0 36.81 4.43 V V
13 078512 Denisa Sommerová Bega spod Malenice 0 0 0.0 0.0 37.11 4.39 V V
14 007313 Ivana Kuglerová A3Ch Loki Větroplach 0 0 0.0 0.0 37.49 4.35 V V
15 058211 Lucie Bidlová A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje 0 0 0.0 0.0 37.63 4.33 V V
16 032408 Blanka Potočná Able Zee Z Březkého Průhona 1 0 0.0 5.0 33.53 4.86 V V
17 086114 Eliška Kaletová Need for Speed Koryfej 1 0 0.0 5.0 34.41 4.74 V V
18 084612 Květa Sálusová A3Ch Jóhogy Jöttél Irhaberki 0 1 0.0 5.0 35.69 4.57 V V
19 030108 Petra Hamšíková A3Ch Ami Dévoué z Březkého průhona 0 1 0.0 5.0 36.46 4.47 V V
20 058208 Michaela Vokurková A3Ch Carneval Metuje 0 1 0.0 5.0 38.56 4.23 V V
21 072612 Barbora Lahovská A3Ch Clea 0 1 0.0 5.0 39.57 4.12 V V
22 052810 Milan Jirásek A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů 0 1 0.0 5.0 39.82 4.09 V V
23 023315 Julie Wohanková Ailey Czech Dreamer 1 1 0.0 10.0 37.9 4.3 VD VD
24 045315 Kateřina Malačková Abigail the Fabulous world 1 1 0.0 10.0 38.17 4.27 VD VD
25 027215 Václav Tomášek A3Ch Bibi Jozucita 2 0 0.0 10.0 38.6 4.22 VD VD
26 056608 Jana Gregorová Coctail Z Dáblovy Studánky 0 2 0.55 10.55 41.55 3.92 VD VD
DIS 051210 Gabriela Hroteková Elen Diel Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014411 Lenka Prokešová A3Ch Dakota z Tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055613 Radka Mokrišová A3Ch Amazing Mia Bestagility DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016516 Vendula Dolejší Beati Possidentes Te Salutant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056313 Lenka Fuksová Absolutely Free Te Salutant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 040815 Michaela Chudobová Just for Love Bonny Dux DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009313 Nora Klapalová Agáta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071014 Barbora Štachová Bred Zli-Rů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016514 Barbora Banýrová A3Ch Rarity Jomgarden's DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029609 Magda Zajacová Beware Devilkin Tantum Auri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051614 Marcela Staňková Carlotta Animee du Chien DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017115 Adéla Maršálková Míša DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Olga Kwiecień EXTREME BRAVEHEART Willa Mora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050414 Petra Sekerová Agi Bestagility DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 032115 Linda Lašková Violet Leyla Helions Nova DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 049711 Petr Smrček Knight of the Night Chancy Remus DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001514 Michaela Dostálová Benno Mandolina DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018915 Michaela Tejčková Faranois Malý pasáček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO