Cz En

Agility družstva

  1. Datum: 03. 09. 2016
  2. Závod: Děčín - Mistrovství České republiky
  3. Rozhodčí: Máčková, Jiřina (CZ)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 47.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 188.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.0 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 069709 Martina Magnoli Klimešová A3Ch Csimota Kiki Irhaberki 0 0 0.0 0.0 34.08 5.52 V V
2 014411 Lenka Prokešová A3Ch Dakota z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 35.06 5.36 V V
3 030108 Petra Hamšíková A3Ch Ami Dévoué z Březkého průhona 0 0 0.0 0.0 37.05 5.07 V V
4 086114 Eliška Kaletová Need for Speed Koryfej 0 0 0.0 0.0 37.34 5.03 V V
5 041710 Kateřina Malačková A3Ch Dijon z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 37.59 5.0 V V
6 032408 Blanka Potočná Able Zee Z Březkého Průhona 0 0 0.0 0.0 37.69 4.99 V V
7 011912 Radka Mokrišová A3Ch Scooby Doo Z Heřmanova Dvora 0 0 0.0 0.0 37.71 4.99 V V
8 049711 Petr Smrček Knight of the Night Chancy Remus 0 0 0.0 0.0 38.04 4.94 V V
9 061308 Nikola Schovancová A3Ch Beatrix z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 38.21 4.92 V V
10 052810 Milan Jirásek A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů 0 0 0.0 0.0 38.55 4.88 V V
11 016516 Vendula Dolejší Beati Possidentes Te Salutant 0 0 0.0 0.0 38.62 4.87 V V
12 035911 Gabriela Kočvarová Dvořáková A3Ch Lisa Farma Štěkot 0 0 0.0 0.0 39.01 4.82 V V
13 051210 Gabriela Hroteková Elen Diel Koryfej 0 0 0.0 0.0 39.53 4.76 V V
14 023315 Julie Wohanková Ailey Czech Dreamer 0 0 0.0 0.0 41.9 4.49 V V
15 082909 Denisa Sommerová A3Ch Aramis Z Ploužnické stáje 0 0 0.0 0.0 42.35 4.44 V V
16 028510 Radana Vykydalová A3Ch Kessí 0 0 0.0 0.0 42.68 4.4 V V
17 050414 Petra Sekerová Agi Bestagility 0 0 0.0 0.0 43.43 4.33 V V
18 072612 Barbora Lahovská A3Ch Clea 0 0 0.0 0.0 45.4 4.14 V V
19 012712 Adriana Slezáková A3Ch Arion Fron Fighter 0 0 2.78 2.78 49.78 3.78 V V
20 055613 Radka Mokrišová A3Ch Amazing Mia Bestagility 1 0 0.0 5.0 35.59 5.28 V V
21 Olga Kwiecień EXTREME BRAVEHEART Willa Mora 1 0 0.0 5.0 36.22 5.19 V V
22 071014 Barbora Štachová Bred Zli-Rů 1 0 0.0 5.0 38.08 4.94 V V
23 008512 Michaela Vokurková Banditt Radan Bohemia 1 0 0.0 5.0 38.8 4.85 V V
24 018915 Michaela Tejčková Faranois Malý pasáček 1 0 0.0 5.0 39.99 4.7 V V
25 078512 Denisa Sommerová Bega spod Malenice 1 0 0.0 5.0 41.43 4.54 V V
26 017115 Adéla Maršálková Míša 1 0 0.0 5.0 42.84 4.39 V V
27 058211 Lucie Bidlová A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje 0 1 0.0 5.0 45.12 4.17 V V
28 027215 Václav Tomášek A3Ch Bibi Jozucita 0 1 0.0 5.0 45.83 4.1 V V
29 030709 Petra Doláková A3Ch Eliška 0 1 0.76 5.76 47.76 3.94 V V
30 032115 Linda Lašková Violet Leyla Helions Nova 1 0 2.5 7.5 49.5 3.8 VD VD
31 070914 Tereza Martišová Back in love Abby Youwentis 2 0 0.0 10.0 41.3 4.55 VD VD
32 056608 Jana Gregorová Coctail Z Dáblovy Studánky 2 0 0.0 10.0 41.4 4.54 VD VD
33 029609 Magda Zajacová Beware Devilkin Tantum Auri 2 0 0.0 10.0 43.32 4.34 VD VD
DIS 007313 Ivana Kuglerová A3Ch Loki Větroplach DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001514 Michaela Dostálová Benno Mandolina DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034213 Veronika Krupková A3Ch Ezüst Veresi Akácos DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051614 Marcela Staňková Carlotta Animee du Chien DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 040815 Michaela Chudobová Just for Love Bonny Dux DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045315 Kateřina Malačková Abigail the Fabulous world DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009313 Nora Klapalová A3Ch Agáta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056313 Lenka Fuksová Absolutely Free Te Salutant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016514 Barbora Banýrová A3Ch Rarity Jomgarden's DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084612 Květa Sálusová A3Ch Jóhogy Jöttél Irhaberki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058208 Michaela Vokurková A3Ch Carneval Metuje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO