Cz En

Jumping I - Large - Junioři

  1. Datum: 18. 04. 2015
  2. Závod: Praha Kyje - Kvalifikační závod juniorů
  3. Rozhodčí: Lerlová, Kateřina (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 30.0 s
  6. Maximální čas: 48.0 s
  7. Délka: 145.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 18
  10. Postupová rychlost: 4.83 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 012312 Denisa Sommerová A3Ch Error Katemy 0 0 0.0 0.0 26.59 5.45 V V
2 068813 Jana Křivková Arrow of Love Amazing Moravia 0 0 0.0 0.0 26.66 5.44 V V
3 002313 Anna Pospíšilová Roca Gulden Land 0 0 0.0 0.0 27.17 5.34 V V
4 050014 Tereza Snášilová Aithra Star Simple Elegance 0 0 0.0 0.0 29.1 4.98 V V
5 033909 Tereza Tužilová Wiki 0 0 0.0 0.0 29.14 4.98 V V
6 025913 Kateřina Jezberová Icy Frost Hardy Horde 0 0 0.0 0.0 29.28 4.95 V V
7 077412 Adéla Havlíčková A3Ch Aya Blue Caves 0 0 0.0 0.0 29.82 4.86 V V
8 056912 Jakub Diviš Gaelica Mintaka 0 0 0.08 0.08 30.08 4.82 V V
9 048513 Šárka Navrátilová Avalanche Power Secret Energy 0 0 0.6 0.6 30.6 4.74 V V
10 067113 Nikola Rašplová Rokoko Aibara 0 0 0.69 0.69 30.69 4.72 V V
11 036314 Karolína Válová Arrow Ace Jessvera 0 0 0.74 0.74 30.74 4.72 V V
12 077511 Nikola Rašplová Daysi Aibara 0 0 0.78 0.78 30.78 4.71 V V
13 016014 Aneta Kárníková Mia Elegant Nobby Rock 0 0 1.42 1.42 31.42 4.61 V V
14 062612 Jana Dobiášová Quip Gulden Land 0 0 3.71 3.71 33.71 4.3 V V
15 052509 Dominika Hoffmannová Abbe Pet Černý Květ 0 0 3.73 3.73 33.73 4.3 V V
16 021813 Tereza Šrámková Kory 0 0 5.53 5.53 35.53 4.08 V V
17 020814 Tereza Svobodová Eireen Devon Exe 1 0 0.79 5.79 30.79 4.71 V V
18 013014 Zuzana Soukupová Anna Sub tilia 0 1 1.99 6.99 31.99 4.53 VD VD
19 039410 Magdalena Bradáčová A3Ch Elza Fešák 0 1 3.73 8.73 33.73 4.3 VD VD
20 077014 Simona Kučerová Ares Hannah Doggie 0 1 8.32 13.32 38.32 3.78 VD VD
21 059313 Markéta Černá Nella 0 1 9.49 14.49 39.49 3.67 VD VD
22 035913 Klára Marešová Claremon Clyde Aratinga 0 1 10.76 15.76 40.76 3.56 VD VD
23 062113 Kateřina Floriánová Nirvana Aibara 0 0 16.66 16.66 46.66 3.11 D D
24 068911 Lucie Petirová Europe Bohemia Patrix 1 2 8.81 23.81 38.81 3.74 D D
25 070312 Aneta Vozábová Katy Gold Bohemia Alké 1 2 10.53 25.53 40.53 3.58 D D
26 072214 Michaela Cápalová Jamgiana Jenny Hafkins 3 2 4.98 29.98 34.98 4.15 BO BO
DIS 072313 Adéla Havlíčková Amanita Navy Thiwahe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 076114 Kateřina Lacinová Elisabeth DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 073611 Zuzana Soukupová Carin Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 073414 Stefan Pavlovič Watson Foxy Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 064014 Marie Houšková Adelle Princes Dance von Petrowich DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059211 Kristýna Hejńáková Cherry Happy Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059112 Zuzana Genderová Able Aimy od Cidliny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054214 Barbora Štefanová Areta Casa Drive DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051713 Kristýna Faustová Ideal Crazy Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044613 Markéta Koldinská Abony Black Poneka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036313 Barbora Poživilová D.J. ze Zárybského dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030715 Alena Frimmelová A3Ch Dante od Suché hory DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019914 Barbora Hoňková Angel Moravia Star DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016314 Karolína Tittlová Arwen Bílá Merci DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069111 Kristýna Faustová Denny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002512 Lucie Jašková Amia Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 094114 Eliška Gregorová Amy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 082714 Lucie Petirová Hiccup From Let's Border DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 082011 Klára Hančová Aglaya z Nefritu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS