Cz En

Agility Open L

  1. Datum: 03. 06. 2017
  2. Závod: Ludslavice - O Zlínský ranec XII. + X. MR ACD + VII. Šampionát AKE a WC
  3. Rozhodčí: Boháčová, Alice (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 48.0 s
  6. Maximální čas: 85.0 s
  7. Délka: 191.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 3.98 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 141414 Adriana Slezáková Jerry 0 0 0.0 0.0 36.03 5.3
2 093116 Olga Edrová Adar Wanderers of Saint Wendelin 0 0 0.0 0.0 36.18 5.28
3 050114 Monika Zapletalová Afrodite Mayby Simple Elegance 0 0 0.0 0.0 36.21 5.27
4 050210 Adriana Slezáková A3Ch Crazy Cowboy Wonderfull Dream 0 0 0.0 0.0 39.51 4.83
5 003112 Zdeněk Lukovics Aurélia Dai Muratori 0 0 0.0 0.0 41.83 4.57
6 Nina Zdražilová Jumpin Jokers Guilian Jumpin Jokers 0 0 0.31 0.31 48.31 3.95
7 015613 Petr Tomala Aimie Rájecký kopec 0 0 4.7 4.7 52.7 3.62
8 056914 Vendula Sklenaříková Never Say Never Black Chevers 1 0 0.0 5.0 36.96 5.17
9 045516 Markéta Novotná Happy Minnie Mout McKinkey 1 0 0.0 5.0 38.04 5.02
10 042011 Markéta Novotná A3Ch Amazing Dream Devil of Highland 1 0 0.0 5.0 38.6 4.95
11 076715 Karel Kurc Die Heard Black River 1 0 0.0 5.0 39.27 4.86
12 058110 Karel Kurc A3Ch BIG CHOCOLATE z Lodice 0 1 0.0 5.0 41.27 4.63
13 005612 Lenka Šulíková A3Ch Cool Mint Blossom Garden´s 0 1 0.0 5.0 44.23 4.32
14 054115 Renata Pluskalová Y'Diana Never Never Land 1 0 0.0 5.0 46.2 4.13
15 000515 Jana Voborná Cry'n'sa Cam Gitaron 1 0 0.0 5.0 47.32 4.04
16 054215 Michael Pluskal Aalisha Nyambe 1 0 4.64 9.64 52.64 3.63
17 061113 Kateřina Džumanová Asia Džuka 2 0 0.0 10.0 41.4 4.61
18 029015 Vladimír Šůstek Aiby Džuka 2 0 0.0 10.0 42.93 4.45
19 022112 Kateřina Bulawová A3Ch Berta z Portyčské zahrady 0 1 8.75 13.75 56.75 3.37
20 010017 Nina Zdrazilova Outback-Workaholic´s Kalgoorlie Crazy Crack 3 0 0.0 15.0 37.09 5.15
21 056812 Jana Ullver Bold Bedali Devil of Highland 3 0 0.0 15.0 37.25 5.13
22 021514 Jana Lutnerová Arwen Manthy Prague 3 0 0.0 15.0 43.31 4.41
23 013217 Pavel Šablatura Bomani Kirk Dark Side Legion 3 1 0.0 20.0 41.01 4.66
24 035009 Kateřina Džumanová Aldora Šumící křídla 4 0 0.0 20.0 42.74 4.47
25 044616 Jaroslava Cardová Yura Akumulator 1 1 10.81 20.81 58.81 3.25
DIS 073214 Kateřina Košárková Airy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043416 Hana Frimmelová Agora de Paliaro DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 094414 Alena Hudcová Pretty Bublina DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 078015 Michael Pluskal Bowee Z Čertovy kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010216 Silvie Metelová Jaminn-Axa Xapatán DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013517 Kateřina Vranová Pitypang Mecseki Bundás DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021617 Tereza Škrobánková Destiny Alarm Beskyd DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061213 Kateřina Džumanová Aran Džuka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Božena Ludwig Banshee Love Te Salutant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030014 Miluše Mikulová Azira Džuka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036912 Eva Mikurdová Almighty Argita Devill of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 077116 Natálie Nezvalová Ember Dai Muratori DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043516 Lenka Šulíková Zulu Velox Crur DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084512 Petra Haspeklová Coca Cola Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015410 Radka Mokrišová A3Ch Apo Mawlch DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025615 Matěj Zapletal Diamond Fizzy Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS