Cz En

Družstva - Agility

  1. Datum: 06. 09. 2014
  2. Závod: Píšťany, okr. Litoměřice - Royal Canin - Mistrovství České republiky mládeže v agility
  3. Rozhodčí: Maroušková, Jitka (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 47.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 170.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 3.62 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 038911 Zdenek Smrček Beruška Gold Rebecca 0 0 0.0 0.0 37.14 4.58 V V
2 092612 Jana Mikulová A3Ch Colombina Moravské srdce 0 0 0.0 0.0 38.21 4.45 V V
3 078409 Michal Horáček A3Ch Sáry ze Šternberské strže 0 0 0.0 0.0 39.76 4.28 V V
4 048509 Dominika Machová A3Ch Aimee z Částkova 0 0 0.0 0.0 40.1 4.24 V V
5 011509 Anna Šipková Flurry Gold Lenfír 0 0 0.0 0.0 40.48 4.2 V V
6 018109 Karolína Červová Huppy Day Di Denissimo 0 0 0.0 0.0 41.71 4.08 V V
7 075912 Václav Borůvka A3Ch Gréta Garbo Drofa 0 0 0.0 0.0 41.72 4.07 V V
8 017410 Michaela Táflová Regina ze Souhvězdí orionu 0 0 0.0 0.0 42.04 4.04 V V
9 022808 Karolina Šonská Mini 0 0 0.0 0.0 45.41 3.74 V V
10 014311 Michaela Lencová Marley Rusavská Koliba 0 0 0.04 0.04 47.04 3.61 V V
11 070712 Barbara Matějková Ammy 0 0 1.51 1.51 48.51 3.5 V V
12 004712 Jana Mikulová Brinie Moravské srdce 0 0 2.07 2.07 49.07 3.46 V V
13 051513 Eliška Stocknerová Ketty 0 0 2.4 2.4 49.4 3.44 V V
14 053510 Dominika Machová Janiska Terno z Kamilkové zahrady 0 0 2.67 2.67 49.67 3.42 V V
15 054711 Lenka Špidlenová A3Ch Leon od Prachovských skal 1 0 0.0 5.0 38.26 4.44 V V
16 044012 Dominik Machotka A3Ch Cheery Cinderella's Ranch 1 0 0.0 5.0 39.64 4.29 V V
17 049511 Julie Wohanková Tricki 1 0 0.0 5.0 42.14 4.03 V V
18 042710 Alena Krejčová Zuzanna ze Zlaté hvězdy 0 1 0.0 5.0 42.45 4.0 V V
19 007614 Hanka Kryšpínová Sally 1 0 0.0 5.0 42.67 3.98 V V
20 060813 Tereza Rulfová Lili 0 0 5.7 5.7 52.7 3.23 V V
21 004414 Alena Frimmelová A3Ch Angelica Silver - Choco Michelle 2 0 0.0 10.0 39.91 4.26 VD VD
22 044611 Filip Ilkanič Bronson Black Bohemia Willow 0 2 1.21 11.21 48.21 3.53 VD VD
23 091312 Michaela Lencová Ivanhoe Art Zbirožské Podzámčí 1 1 1.67 11.67 48.67 3.49 VD VD
24 071911 Barbora Prokšová Jackie 1 1 3.26 13.26 50.26 3.38 VD VD
25 008914 Kristýna Hejňáková Jess 0 1 8.41 13.41 55.41 3.07 VD VD
26 079313 Sofie Sůrová Keliška 0 1 15.78 20.78 62.78 2.71 D D
DIS 019713 Karolína Holubcová Bucky Oric central DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 067013 Eva-Žofie Hlinková Lolly Korym Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057111 Kateřina Kolářová A3Ch Forest Jump Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039213 Karolina Šonská Zora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031413 Adéla Klepalová A3Ch Karoll Jess DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031613 Nikola Beranová Peggy-Na Lady White Gemstone's DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018713 Alžběta Štaffová Tina DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049510 Kristyna Šonská Jessie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019113 Kateřina Neumanová Stella DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034214 Barbora Štefanová Jeverley Lenfir DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 070011 Dominika Dědičová Hessy Z Mošnova Dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049513 Petra Vydrová A3Ch Enya Goldenleon DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008912 Marie - Anna Kociánová Just Remember ze Skalní vyhlídky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045112 Jana Zatřepálková Pamela Čajový lístek DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037613 Markéta Zavadilová A3Ch Leyla DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042114 Sebastian Sudlík Taila z Roznetu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041914 Vendula Hájková Arny z Herlifské stráně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042514 Rita Firýtová Cukřík Chundelaté kouzlo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS