Cz En

I. Agility

  1. Datum: 21. 06. 2014
  2. Závod: Dobříš - ROYAL CANIN CUP 2014
  3. Rozhodčí: Mauer, André (LU)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 51.0 s
  6. Maximální čas: 77.0 s
  7. Délka: 198.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 3.88 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 091609 Martina Konečná A3Ch Bugaboo the Little Bodyguard 0 0 0.0 0.0 42.59 4.65 V V
2 068811 Adéla Havlíková A3Ch Baylies Ike Mark 0 0 0.0 0.0 43.43 4.56 V V
3 001409 Monika Šaling A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky 0 0 0.0 0.0 44.09 4.49 V V
4 020910 Klára Votrubcová A3Ch Alexandr Královská Manta 0 0 0.0 0.0 44.22 4.48 V V
5 028413 Dita Korcová Extra Pepe Elita Triumphans 0 0 0.0 0.0 44.47 4.45 V V
6 020611 Lenka Sack A3Ch Sirka 0 0 0.0 0.0 44.63 4.44 V V
7 016810 Aneta Slavíková Black Berry Prague Haley 0 0 0.0 0.0 44.87 4.41 V V
8 084311 Arnošt Vojíř A3Ch Annie ze Šanovského parku 0 0 0.0 0.0 48.53 4.08 V V
9 031411 Alena Zbožínková Arnold 0 0 0.0 0.0 49.72 3.98 V V
10 038909 Pavla Tomanová Kim 0 0 2.89 2.89 53.89 3.67 V V
11 052708 Lukáš Palm A3Ch High Energy Lovely Binisi 1 0 0.0 5.0 42.02 4.71 V V
12 000709 Radana Píšťková A3Ch Be My Jousee Tantum Auri 1 0 0.0 5.0 43.59 4.54 V V
13 047111 Alena Divišová A3Ch Atiyah Setta Ghipinaldo 1 0 0.0 5.0 44.34 4.47 V V
14 048212 Barbora Kozlová A3Ch Eddie 0 1 0.0 5.0 44.96 4.4 V V
15 002209 Andrea Novotná Bernie Andreas Dresdens Bomba 1 0 0.0 5.0 45.75 4.33 V V
16 078212 Nikola Schovancová A3Ch Koudy 0 1 0.0 5.0 49.09 4.03 V V
17 060010 Iveta Hötzelová Moro z Tichého háje 1 0 0.0 5.0 49.26 4.02 V V
18 049411 Marcel Funiok Lusi 1 0 0.17 5.17 51.17 3.87 V V
19 016312 Petr Andrýs A3Ch Cyrano Královská Manta 1 1 0.0 10.0 44.48 4.45 VD VD
20 011812 Radka Mokrišová A3Ch Alvin Gold Radan Bohemia 1 1 0.0 10.0 48.25 4.1 VD VD
21 066311 Andrea Novotná Angie Andreas Pop Bernie 0 2 2.76 12.76 53.76 3.68 VD VD
22 033911 Andrea Dvořáková A3Ch Samuel 3 0 2.72 17.72 53.72 3.69 D D
23 004811 Květa Sálusová Amy Sobasan 3 0 3.46 18.46 54.46 3.64 D D
24 024914 Lucie Zochová A3Ch Adélka 1 1 12.93 22.93 63.93 3.1 D D
25 000210 Ilona Andrýsová Gargamel od Čeníčka 2 1 13.23 28.23 64.23 3.08 BO BO
DIS 001509 Leona Koubková Jupík z La-Ni-Lu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060512 Lucie Krauskopfová A3Ch Cessy Ritakim DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008212 Monika Šaling A3Ch A Little star of Youwentis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001609 František Dušek A3Ch Holly Malý Klaun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039811 Jan Smoček Fata Morgana Lukato Gold DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001111 Lenka Holubová A3Ch Rick Brilliant Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058809 Tomáš Ješke Elita Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063611 Hedvika Rychnovská A3Ch Attila Rychlá tlapka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 040312 Martina Boháčová A3Ch Caysie Královská manta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 033506 Lucie Dušková A3Ch Lili z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068912 Denisa Kopecká A3Ch Babů Long Princess de H4P DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 065413 Pavel Henzl A3Ch Jessika DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013806 Alena Lustyková A3Ch Aramis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042211 Eva Lačňáková A3Ch ICQ of the Five Colors DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013009 Lenka Hajduková Magic Touch Gavany's Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 031510 Jana Šedivá A3Ch Yasmin Šedý vévoda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044114 Iveta Hötzelová A3Ch Dupity Dubi Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047307 Lenka Fuksová I-Sarah Top Narcis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006111 Zuzana Svobodová A3Ch Alchymie Bar-Bar Beskydy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 085012 Veronika Vějačková A3Ch Amy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 067609 Jitka Krejcárková Ax-agility Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013309 Jana Trojková Alasti Kham-Mi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 027710 Veronika Krupková Dorotka Cidabro DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075609 Sylva Jadrná Máša DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081209 Lucie Šebková A3Ch Adélka ULI z Říčan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082809 Lucie Šimáňová Akim DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 064913 Jana Fuksová Ysmen Allen Šedý vévoda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029205 Martina Konečná A3Ch Amazing Cherub the Little Bodyguard DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014307 Dana Humpolcová Babsi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 049010 Karolína Vybíralová Infinity Black z Ďáblovy studánky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063513 Eva Haroníková Seth DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO