Cz En

Soutěž fen proti psům

  1. Datum: 26. 08. 2018
  2. Závod: Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky 2018
  3. Rozhodčí: Glabazňa, Tomáš (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 43.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 173.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.0 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 011313 Eva Svobodová Atalia Unis Kynopolis 0 0 0.0 0.0 33.87 5.11
2 032016 Lucie Růžičková Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů 0 0 0.0 0.0 34.01 5.09
3 052215 Ivan Pospíšil A3Ch Quiniela Granda Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 35.2 4.91
4 002713 Aneta Grygarová A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 35.36 4.89
5 054115 Renata Pluskalová A3Ch Y'Diana Never Never Land 0 0 0.0 0.0 37.71 4.59
6 079614 Lenka Chmelíková Bono z Kraje Thurn Taxisů 0 0 0.0 0.0 39.91 4.33
7 025417 Adéla Jarešová Kelly Klementine Hafkins 0 0 0.0 0.0 39.94 4.33
8 048015 Barbora Vlachová Mája 1 0 0.0 5.0 38.86 4.45
9 011318 Eva Svobodová Atypic Solution Agility LifeStyle 1 0 0.0 5.0 38.87 4.45
10 059712 Lenka Hlaváčková Sem 0 1 2.92 7.92 45.92 3.77
11 005712 Soňa Benešová Frederick z Temného hvozdu 2 0 0.5 10.5 43.5 3.98
12 063318 Barbara Matějková Erin Ferenčík 1 1 2.65 12.65 45.65 3.79
13 059415 Veronika Grešáková Ambiente 5 0 0.0 25.0 35.65 4.85
DIS 078015 Michael Pluskal Bowee Z Čertovy kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 077016 Iveta Ouředníčková Bady DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 067517 Kateřina Tobiškova Amy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056115 Jan Machala Anie z Čertovy kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047215 Klára Havlíčková Doors Danitty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047115 Iveta Svatá Dazzling Flash of Silent Storm DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044014 Ivana Francová Alla Marcía z Údolí květin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032514 Eliška Hrůzová Železník z Karlova Hrádku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031014 Iveta Mihulová Iris z Hückelovy vily DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028513 Eva Šoršová A3Ch Issis z Ostrova Baber DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024617 Romana Košťálová Rookie Stalk Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012717 Miroslav Grim Foxy z Chotyně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003218 Dana Beitlová Elsa Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 073916 Iveta Mihulová Achilles Atilla Sorrel Vixen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042417 Lenka Hlaváčková El Bandito Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055013 Jana Brodová A3Ch Quiet Riot z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014217 Soňa Benešová Best Wishes Lovelenia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049816 Ivana Vošahlíková Aerosmith Happy Javelai DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015117 Eliška Chalupská Ultimate Aibara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021218 Aneta Grygarová Escape to Dream Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026217 Stanislav Řehola Amber Sky Based on ball DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059410 Eva Šoršová Ery Z Chotyně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001211 Jitka Krejcárková Kamea Vitris Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047914 Martin Machala Fine Day Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035310 Aneta Grygarová A3Ch Daithi Gee Fort Victory DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034810 Dana Beitlová A3Ch Angua Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084512 Petra Haspeklová Coca Cola Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008810 Miroslav Nymburský Bubble of Joy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005914 Kristýna Jelínková A3Ch Offroad Happy Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005315 Jana Brodová A3Ch Twinkle Drake z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002114 Ivana Vošahlíková A3Ch Ozzy Happy Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084316 Hana Stuchlíková AC/DC Happy Javelai DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 078115 Ondřej Choc Django Hola Hopa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS