Cz En

Soutěž podle plemen

  1. Datum: 26. 08. 2018
  2. Závod: Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky 2018
  3. Rozhodčí: Boháčová, Alice (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 41.0 s
  6. Maximální čas: 75.0 s
  7. Délka: 165.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 17
  10. Postupová rychlost: 4.0 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 052215 Ivan Pospíšil A3Ch Quiniela Granda Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 32.2 5.12
2 047115 Iveta Svatá Dazzling Flash of Silent Storm 0 0 0.0 0.0 32.64 5.06
3 005315 Jana Brodová Twinkle Drake z Černobílých 0 0 0.0 0.0 32.76 5.04
4 002713 Aneta Grygarová A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 33.19 4.97
5 059415 Veronika Grešáková Ambiente 0 0 0.0 0.0 33.38 4.94
6 056115 Jan Machala Anie z Čertovy kazatelny 0 0 0.0 0.0 33.45 4.93
7 035310 Aneta Grygarová A3Ch Daithi Gee Fort Victory 0 0 0.0 0.0 33.78 4.88
8 034810 Dana Beitlová A3Ch Angua Valkar 0 0 0.0 0.0 35.12 4.7
9 042417 Lenka Hlaváčková El Bandito Wonderfull Dream 0 0 0.0 0.0 37.0 4.46
10 044014 Ivana Francová Alla Marcía z Údolí květin 0 0 0.0 0.0 37.4 4.41
11 054115 Renata Pluskalová Y'Diana Never Never Land 0 0 0.0 0.0 38.2 4.32
12 025417 Adéla Jarešová Kelly Klementine Hafkins 0 0 0.0 0.0 38.43 4.29
13 079614 Lenka Hajná Bono z Kraje Thurn Taxisů 0 0 0.0 0.0 40.82 4.04
14 067517 Kateřina Tobiškova Amy 0 0 0.0 0.0 40.95 4.03
15 047914 Martin Machala Fine Day Alkyra 1 0 0.0 5.0 32.26 5.11
16 011313 Eva Svobodová Atalia Unis Kynopolis 1 0 0.0 5.0 32.6 5.06
17 078115 Ondřej Choc Django Hola Hopa 1 0 0.0 5.0 33.78 4.88
18 049816 Ivana Vošahlíková Aerosmith Happy Javelai 1 0 0.0 5.0 33.94 4.86
19 005914 Kristýna Jelínková Offroad Happy Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 34.82 4.74
20 002114 Ivana Vošahlíková A3Ch Ozzy Happy Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 35.85 4.6
21 048015 Barbora Vlachová Mája 1 0 0.0 5.0 37.33 4.42
22 015117 Eliška Chalupská Ultimate Aibara 1 0 0.0 5.0 37.68 4.38
23 084316 Hana Stuchlíková AC/DC Happy Javelai 0 1 0.0 5.0 40.84 4.04
24 073916 Iveta Mihulová Achilles Atilla Sorrel Vixen 2 0 0.0 10.0 35.29 4.68
25 032016 Lucie Růžičková Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů 2 0 0.0 10.0 35.83 4.61
26 059410 Eva Šoršová Ery Z Chotyně 2 0 0.0 10.0 36.07 4.57
27 028513 Eva Šoršová A3Ch Issis z Ostrova Baber 2 0 0.0 10.0 38.15 4.33
28 001211 Jitka Krejcárková Kamea Vitris Bohemia 1 1 0.0 10.0 38.76 4.26
29 032514 Eliška Hrůzová Železník z Karlova Hrádku 3 0 0.0 15.0 38.82 4.25
30 031014 Iveta Mihulová Iris z Hückelovy vily 1 2 7.66 22.66 48.66 3.39
31 017516 Luboš Veselý Oberon Happy Bohemia Alké 2 2 5.99 25.99 46.99 3.51
DIS 026217 Stanislav Řehola Amber Sky Based on ball DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024617 Romana Košťálová Rookie Stalk Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 078015 Michael Pluskal Bowee Z Čertovy kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 063318 Barbara Matějková Erin Ferenčík DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008810 Miroslav Nymburský Bubble of Joy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055013 Jana Brodová A3Ch Quiet Riot z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005712 Soňa Benešová Frederick z Temného hvozdu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012717 Miroslav Grim Foxy z Chotyně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059712 Lenka Hlaváčková Sem DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047215 Klára Havlíčková Doors Danitty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 077016 Iveta Ouředníčková Bady DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084512 Petra Haspeklová Coca Cola Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003218 Dana Beitlová Elsa Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011318 Eva Svobodová Atypic Solution Agility LifeStyle DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013117 Miroslav Nymburský Esme Angel Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021218 Aneta Grygarová Escape to Dream Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014217 Soňa Benešová Best Wishes Lovelenia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS