Cz En

Tuneliáda S

  1. Datum: 12. 05. 2018
  2. Závod: Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých
  3. Rozhodčí: Schiltz, Rolli (LU)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 50.0 s
  6. Maximální čas: 75.0 s
  7. Délka: 210.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 17
  10. Postupová rychlost: 4.2 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 Pavol Vakonič Meryl Marion of Summergarden Meryl Marion of Summergarden 0 0 0.0 0.0 35.86 5.86
2 001715 Petr Smrček Status Quo Chancy Remus 0 0 0.0 0.0 38.07 5.52
3 006615 Eva Lačňáková Magical Power of Joy of the Five Colors 0 0 0.0 0.0 38.11 5.51
4 161616 Radka Podmolová Amazonka Czech Imp 0 0 0.0 0.0 39.33 5.34
5 078111 Ondřej Kubíček A3Ch Hell Boy Manepo Ideál 0 0 0.0 0.0 39.69 5.29
6 092612 Jana Mikulová A3Ch Colombina Moravské srdce 0 0 0.0 0.0 40.06 5.24
7 038814 Jana Zemková A3Ch Only One Perla z Polabí 0 0 0.0 0.0 40.2 5.22
8 099015 Barbora Halotová Olivia Jessie Manepo Ideál 0 0 0.0 0.0 40.59 5.17
9 011914 Lucie Dušková Gino Gold z Vesničky u hranic 0 0 0.0 0.0 40.94 5.13
10 038911 Zdenek Smrček Beruška Gold Rebecca 0 0 0.0 0.0 41.7 5.04
11 088315 Lenka Krejčí Ofélie Elis Manepo Ideál 0 0 0.0 0.0 42.83 4.9
12 004312 Ludmila Bartošíková A3Ch Diesel Viking Tantum Auri 0 0 0.0 0.0 43.34 4.85
13 017013 František Dušek CELEST OF LUCK Alexandria Gold 0 0 0.0 0.0 43.47 4.83
14 001609 František Dušek A3Ch Holly Malý Klaun 0 0 0.0 0.0 44.03 4.77
15 000414 Anna Dušánková Jamie Lee Jet ze Shetlandů 0 0 0.0 0.0 45.33 4.63
16 059616 Michaela Chudobová Jameson Perla z Polabí 0 0 0.0 0.0 45.57 4.61
17 053415 Lenka Bernardová Moonlight Queen in Black o´the Highlands 0 0 0.0 0.0 45.8 4.59
18 072112 Karin Trinčková Xyro Black ze Shetlandů 0 0 0.33 0.33 50.33 4.17
19 029616 Martin Mikula Brinie Moravské srdce 0 1 0.0 5.0 48.13 4.36
DIS 025217 Michaela Omastová Babeta z Pravého břehu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 073712 Eva Koníčková Fairytale Barabel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000518 František Dušek Connie Cher Gold z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027614 Gabriela Hroteková Agira z Faustovy zahrádky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027715 Vladimíra Omelková Gorda Moravské srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004913 Ilona Smrčková Beauty ze Smrčkova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042211 Eva Lačňáková A3Ch ICQ of the Five Colors DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS