Cz En

Jumping Open

  1. Datum: 30. 04. 2016
  2. Závod: Přerov - AGI CUP + VI. MR českých strakatých psů
  3. Rozhodčí: Boháčová, Alice (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 41.0 s
  6. Maximální čas: 70.0 s
  7. Délka: 159.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 3.88 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 089214 Lucie Glejdurová Baileys Bohemia Grant 0 0 0.0 0.0 27.61 5.76 V V
2 054810 Eliška Kaletová A3Ch Azzaria Nyx od Čeníčka 0 0 0.0 0.0 28.49 5.58 V V
3 141414 Adriana Slezáková Jerry 0 0 0.0 0.0 28.66 5.55 V V
4 062112 Barbora Novotná A3Ch El Sid Z Paleolitu 0 0 0.0 0.0 28.85 5.51 V V
5 007710 Radana Píšťková A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream 0 0 0.0 0.0 29.25 5.44 V V
6 041414 Barbora Mandíková A3Ch Atlas Wookiee Simple Elegance 0 0 0.0 0.0 29.64 5.36 V V
7 050210 Adriana Slezáková A3Ch Crazy Cowboy Wonderfull Dream 0 0 0.0 0.0 29.65 5.36 V V
8 057412 Eva Homolková A3Ch Guma z Majklovy zahrady 0 0 0.0 0.0 31.1 5.11 V V
9 054008 Barbora Mandíková A3Ch Denny 0 0 0.0 0.0 32.03 4.96 V V
10 022515 Petra Janoušková Claretta Fiammante Astro 0 0 0.0 0.0 32.2 4.94 V V
11 014310 Marie Lubínková Bína ze Strakatého kožíšku 0 0 0.0 0.0 34.52 4.61 V V
12 008515 Žaneta Bálanová Cikorka ze Strakatého dvorku 0 0 0.0 0.0 34.6 4.6 V V
13 020314 Lenka Macálková Briann Pharlap 0 0 0.0 0.0 34.66 4.59 V V
14 040507 Jana Ullver Falstaff vom Palmbachtal 1 0 0.0 5.0 31.07 5.12 V V
15 009815 Barbora Pyšková Pikao Daraskár 1 0 0.0 5.0 31.59 5.03 V V
16 077312 Olga Havlíčková A3Ch Aya Blue Caves 1 0 0.0 5.0 32.22 4.93 V V
17 026216 Denisa Lajmarová Lady-Killer Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 34.31 4.63 V V
18 008813 Lucie Argalášová Baby Unis Kynopolis 2 0 0.0 10.0 27.37 5.81 VD VD
19 002414 Tomáš Mika Witty Akumulator 2 0 0.0 10.0 28.39 5.6 VD VD
20 050413 Anežka Štihlová Blue Berry Svěží vítr 2 0 0.0 10.0 30.49 5.21 VD VD
21 069809 Michaela Cápalová A Little Fatima Quick Angel 2 0 0.0 10.0 33.95 4.68 VD VD
22 062212 Lenka Kabátová Anny 1 1 0.81 10.81 41.81 3.8 VD VD
23 050512 Erika Konupčíková Aida z Veverských lesů 1 2 0.0 15.0 37.43 4.25 VD VD
24 014116 Robin Prinke Bay Awakee Thiwahe 4 0 0.0 20.0 29.75 5.34 D D
25 043614 Magda Baranová Aspot Bohemia max 4 1 1.6 26.6 42.6 3.73 BO BO
26 093215 Nikol Santlerová Sam 4 2 1.47 31.47 42.47 3.74 BO BO
DIS 060410 Lucie Štiborová Good Friend of Tennant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045814 Anežka Štihlová Farro Od Knínické studánky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Jarosław Dabrowski Flora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072213 Karel Havlíček Ennox Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Jana Juhasova Angelic Rajecký kopec DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056812 Jana Ullver Bold Bedali Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001216 Zuzana Juřičková Dragonnier Gitaron DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008816 Tereza Bláhová Niké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012413 Magda Baranová Evan Z kamilkové zahrady DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008810 Miroslav Nymburský Bubble of Joy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 089512 Barbora Mikušová Dark Diamond Svěží vítr DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 089612 Jana Vokurková Fairy Mladá Živa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021813 Tereza Šrámková Kory DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 061515 Kateřina Kociánová Blade Jane's dogs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020512 Adam Sanetrník Cool Flame Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042315 Lenka Kabátová Afrodita Love from Tatras DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 024415 Martina Smolková Enclave Ivelbero ´s Darling DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 028814 Zdeňka Sedlářová Meggi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 093714 Alena Semelová Bert Od Libota DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO