Cz En

Agility Open

  1. Datum: 30. 04. 2016
  2. Závod: Přerov - AGI CUP + VI. MR českých strakatých psů
  3. Rozhodčí: Boháčová, Alice (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 47.0 s
  6. Maximální čas: 71.0 s
  7. Délka: 182.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 3.87 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 141414 Adriana Slezáková A3Ch Jerry 0 0 0.0 0.0 33.66 5.41 V V
2 002414 Tomáš Mika Witty Akumulator 0 0 0.0 0.0 34.47 5.28 V V
3 Jana Juhasova Angelic Rajecký kopec 0 0 0.0 0.0 39.85 4.57 V V
4 089612 Jana Vokurková Fairy Mladá Živa 0 0 0.0 0.0 41.26 4.41 V V
5 062212 Lenka Kabátová Anny 0 0 0.0 0.0 42.09 4.32 V V
6 014310 Marie Lubínková Bína ze Strakatého kožíšku 0 0 0.0 0.0 43.05 4.23 V V
7 089214 Lucie Glejdurová Baileys Bohemia Grant 0 1 0.0 5.0 33.28 5.47 V V
8 050210 Adriana Slezáková A3Ch Crazy Cowboy Wonderfull Dream 1 0 0.0 5.0 36.79 4.95 V V
9 008810 Miroslav Nymburský Bubble of Joy 1 0 0.0 5.0 37.23 4.89 V V
10 041414 Barbora Mandíková A3Ch Atlas Wookiee Simple Elegance 1 0 0.0 5.0 38.53 4.72 V V
11 054008 Barbora Mandíková A3Ch Denny 0 1 0.0 5.0 44.48 4.09 V V
12 008813 Lucie Argalášová Baby Unis Kynopolis 2 0 0.0 10.0 34.81 5.23 VD VD
13 060410 Lucie Štiborová Good Friend of Tennant 2 0 0.0 10.0 36.23 5.02 VD VD
14 020512 Adam Sanetrník Cool Flame Wonderfull Dream 1 1 0.0 10.0 40.25 4.52 VD VD
15 069809 Michaela Cápalová A Little Fatima Quick Angel 2 0 0.0 10.0 42.17 4.32 VD VD
16 022515 Petra Janoušková Claretta Fiammante Astro 1 1 0.0 10.0 43.21 4.21 VD VD
17 057412 Eva Homolková A3Ch Guma z Majklovy zahrady 1 1 0.0 10.0 43.23 4.21 VD VD
18 072213 Karel Havlíček Ennox Czech Imp 1 1 0.0 10.0 43.29 4.2 VD VD
19 009815 Barbora Pyšková Pikao Daraskár 1 1 0.0 10.0 43.77 4.16 VD VD
20 056812 Jana Ullver Bold Bedali Devil of Highland 1 2 0.0 15.0 42.85 4.25 VD VD
21 093215 Nikol Santlerová Sam 3 0 0.0 15.0 46.66 3.9 VD VD
22 012413 Magda Baranová Evan Z kamilkové zahrady 1 2 1.25 16.25 48.25 3.77 D D
23 026216 Denisa Lajmarová Lady-Killer Bohemia Alké 4 0 0.0 20.0 35.87 5.07 D D
24 Jarosław Dabrowski Flora 3 1 0.0 20.0 39.86 4.57 D D
25 050512 Erika Konupčíková Aida z Veverských lesů 4 1 0.0 25.0 41.21 4.42 D D
26 093714 Alena Semelová Bert Od Libota 7 2 16.36 61.36 63.36 2.87 BO BO
DIS 062112 Barbora Novotná A3Ch El Sid Z Paleolitu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 077312 Olga Havlíčková A3Ch Aya Blue Caves DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007710 Radana Píšťková A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045814 Anežka Štihlová Farro Od Knínické studánky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054810 Eliška Kaletová A3Ch Azzaria Nyx od Čeníčka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021813 Tereza Šrámková Kory DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 040507 Jana Ullver Falstaff vom Palmbachtal DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008515 Žaneta Bálanová Cikorka ze Strakatého dvorku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 089512 Barbora Mikušová Dark Diamond Svěží vítr DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008816 Tereza Bláhová Niké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 061515 Kateřina Kociánová Blade Jane's dogs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020314 Lenka Macálková Briann Pharlap DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050413 Anežka Štihlová Blue Berry Svěží vítr DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001216 Zuzana Juřičková Dragonnier Gitaron DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 028814 Zdeňka Sedlářová Meggi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014116 Robin Prinke Bay Awakee Thiwahe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 024415 Martina Smolková Enclave Ivelbero ´s Darling DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 043614 Magda Baranová Aspot Bohemia max DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042315 Lenka Kabátová Afrodita Love from Tatras DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO