Cz En

Tachyon Trophy A1 - Jumping

  1. Datum: 29. 05. 2015
  2. Závod: Frenštát pod Radhoštěm - Mezinárodní Mistrovství ČR Border kolií 2015
  3. Rozhodčí: Rybář, Petr (CZ)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 30.0 s
  6. Maximální čas: 59.0 s
  7. Délka: 126.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 16
  10. Postupová rychlost: 4.2 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 046414 Markéta Klevarová Chaney ze Skalistých hor 0 0 0.0 0.0 28.38 4.44 V V
2 089214 Lucie Glejdurová Baileys Bohemia Grant 1 0 0.0 5.0 22.87 5.51 V V
3 089314 Tereza Otýpková Bombardino Bohemia Grant 1 0 0.0 5.0 22.88 5.51 V V
4 068813 Jana Křivková Arrow of Love Amazing Moravia 1 0 0.0 5.0 25.0 5.04 V V
5 045814 Anežka Štihlová Farro Od Knínické studánky 0 1 0.0 5.0 26.91 4.68 V V
6 005714 Martin Jánoš Amazing Phoebe Banataj Wind 0 1 1.46 6.46 31.46 4.01 VD VD
7 016015 Lenka Svaková Roya Elkeeava 2 1 0.0 15.0 26.37 4.78 VD VD
8 002215 Nikola Vitulová Colette Quick Angel 1 2 2.26 17.26 32.26 3.91 D D
9 053013 Aneta Vojtěšková Fibienne Z jasmínových hor 1 2 4.77 19.77 34.77 3.62 D D
10 056013 Petr Müller Iggy z Bengasu 3 1 0.0 20.0 29.77 4.23 D D
11 087714 Eliška Zezulová Alabama of Redfest 2 1 20.62 35.62 50.62 2.49 BO BO
12 088214 Adéla Zapletalová Brixie Bohemians Paradise 7 2 15.24 60.24 45.24 2.79 BO BO
DIS 013815 Denisa Marcinová Incredible Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054214 Barbora Štefanová Areta Casa Drive DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Dóra Bali Shakti Se Faith In You - "Jayzee" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054714 Pavla Kasálková Arrive to Casa Drive DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082711 Ivana Ondrušová Cardif Bashmar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005315 Jana Brodová Twinkle Drake z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017513 Vendula Jarošová Amaya Hamyfa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083413 Petra Ušelová Black Race Crazy Sun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 086513 Adéla Řeholová Amber Sky Based on ball DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020713 Šárka Hyťhová Aneggy Moravia Megannet DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Marcela Olejárová BONEY M Redfest - "Boney" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070112 Alena Trýznová A Little Definitive Choice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050213 Vladimíra Králová Nikolas Ambra Professional DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 077714 Sabina Jurková Beniamino Fiammante Astro DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070012 Alena Trýznová Alabaster Head Definitive Choice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013611 Lucie Vavrečková Algida Ice Rainy Love DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 064514 Lenka Szewieczková Arctic Princ Nica Bohemica DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048213 Jana Braunerová Jake Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081213 Kristýna Machková Deiri Sutá Hamyfa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045115 Miroslav Honěk Angel Moravia Star DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055514 Radana Růžičková Aready Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 023913 Eva Andělová ADEEN Carwera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071012 Zuzana Novotná Aqua Limpia Locolindo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050014 Tereza Snášilová Aithra Star Simple Elegance DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 041912 Tereza Weichslová All For One Bohemia Patrix DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO