Cz En

Agility IV - Large - Junioři

  1. Datum: 19. 04. 2015
  2. Závod: Praha Kyje - Kvalifikační závod juniorů
  3. Rozhodčí: Lerlová, Kateřina (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 39.0 s
  6. Maximální čas: 63.0 s
  7. Délka: 173.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 4.44 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 020814 Tereza Svobodová Eireen Devon Exe 0 0 4.07 4.07 43.07 4.02 V V
2 016014 Aneta Kárníková Mia Elegant Nobby Rock 0 0 4.49 4.49 43.49 3.98 V V
3 012312 Denisa Sommerová A3Ch Error Katemy 1 0 0.0 5.0 35.36 4.89 V V
4 084412 Jan Černý Batumi The Guardians of Albion 1 0 0.0 5.0 38.39 4.51 V V
5 039410 Magdalena Bradáčová A3Ch Elza Fešák 1 0 0.6 5.6 39.6 4.37 V V
6 050014 Tereza Snášilová Aithra Star Simple Elegance 0 1 0.63 5.63 39.63 4.37 V V
7 025913 Kateřina Jezberová Icy Frost Hardy Horde 0 1 0.71 5.71 39.71 4.36 V V
8 068911 Lucie Vočadlová Europe Bohemia Patrix 1 0 1.16 6.16 40.16 4.31 VD VD
9 070312 Aneta Vozábová Katy Gold Bohemia Alké 0 0 6.44 6.44 45.44 3.81 VD VD
10 062612 Jana Dobiášová Quip Gulden Land 1 0 2.36 7.36 41.36 4.18 VD VD
11 021813 Tereza Šrámková Kory 0 0 8.24 8.24 47.24 3.66 VD VD
12 019914 Barbora Hoňková Angel Moravia Star 1 0 6.71 11.71 45.71 3.78 VD VD
13 082011 Klára Hančová Aglaya z Nefritu 1 1 2.5 12.5 41.5 4.17 VD VD
14 036313 Barbora Poživilová D.J. ze Zárybského dvora 0 1 7.74 12.74 46.74 3.7 VD VD
15 036314 Karolína Válová Arrow Ace Jessvera 1 1 2.8 12.8 41.8 4.14 VD VD
16 052509 Dominika Hoffmannová Abbe Pet Černý Květ 0 1 9.17 14.17 48.17 3.59 VD VD
17 077511 Nikola Rašplová Daysi Aibara 1 1 4.81 14.81 43.81 3.95 VD VD
18 076114 Kateřina Lacinová Elisabeth 0 0 14.91 14.91 53.91 3.21 VD VD
19 044613 Markéta Koldinská Abony Black Poneka 1 0 11.01 16.01 50.01 3.46 D D
20 013014 Zuzana Soukupová Anna Sub tilia 2 1 1.96 16.96 40.96 4.22 D D
21 048513 Šárka Navrátilová Avalanche Power Secret Energy 0 2 7.64 17.64 46.64 3.71 D D
22 035913 Klára Marešová Claremon Clyde Aratinga 0 0 19.89 19.89 58.89 2.94 D D
23 059112 Zuzana Genderová Able Aimy od Cidliny 2 0 12.24 22.24 51.24 3.38 D D
24 073414 Stefan Pavlovič Watson Foxy Fox 1 2 15.64 30.64 54.64 3.17 BO BO
25 059211 Kristýna Hejńáková Cherry Happy Bohemia Alké 2 2 11.18 31.18 50.18 3.45 BO BO
DIS 054214 Barbora Štefanová Areta Casa Drive DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 073611 Zuzana Soukupová Carin Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 077014 Simona Kučerová Ares Hannah Doggie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002512 Lucie Jašková Amia Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 064014 Marie Houšková Adelle Princes Dance von Petrowich DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072313 Adéla Havlíčková Amanita Navy Thiwahe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 094114 Eliška Gregorová Amy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051713 Kristýna Faustová Ideal Crazy Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 067113 Nikola Rašplová Rokoko Aibara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059313 Markéta Černá Nella DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072214 Michaela Cápalová Jamgiana Jenny Hafkins DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 082714 Lucie Vočadlová A3Ch Hiccup From Let's Border DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030715 Alena Frimmelová A3Ch Dante od Suché hory DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 077412 Adéla Havlíčková A3Ch Aya Blue Caves DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056912 Jakub Diviš Gaelica Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033909 Tereza Tužilová Wiki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068813 Jana Křivková Arrow of Love Amazing Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002313 Anna Pospíšilová Roca Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS