Cz En

Agility II - Large - Junioři

  1. Datum: 18. 04. 2015
  2. Závod: Praha Kyje - Kvalifikační závod juniorů
  3. Rozhodčí: Dostál, Petr (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 37.0 s
  6. Maximální čas: 60.0 s
  7. Délka: 164.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 4.43 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 002313 Anna Pospíšilová Roca Gulden Land 0 0 0.0 0.0 33.52 4.89 V V
2 012312 Denisa Sommerová A3Ch Error Katemy 0 0 0.0 0.0 36.01 4.55 V V
3 084412 Jan Černý Batumi The Guardians of Albion 0 0 0.13 0.13 37.13 4.42 V V
4 082011 Klára Hančová Aglaya z Nefritu 0 0 1.18 1.18 38.18 4.3 V V
5 068911 Lucie Vočadlová Europe Bohemia Patrix 0 0 1.49 1.49 38.49 4.26 V V
6 030715 Alena Frimmelová A3Ch Dante od Suché hory 0 0 2.49 2.49 39.49 4.15 V V
7 039410 Magdalena Bradáčová A3Ch Elza Fešák 0 0 3.04 3.04 40.04 4.1 V V
8 082714 Lucie Vočadlová A3Ch Hiccup From Let's Border 1 0 0.0 5.0 36.96 4.44 V V
9 051713 Kristýna Faustová Ideal Crazy Bohemia Alké 0 0 6.21 6.21 43.21 3.8 VD VD
10 073414 Stefan Pavlovič Watson Foxy Fox 0 0 6.3 6.3 43.3 3.79 VD VD
11 033909 Tereza Tužilová Wiki 0 1 3.38 8.38 40.38 4.06 VD VD
12 052509 Dominika Hoffmannová Abbe Pet Černý Květ 0 0 9.37 9.37 46.37 3.54 VD VD
13 073611 Zuzana Soukupová Carin Czech Imp 0 1 5.08 10.08 42.08 3.9 VD VD
14 076114 Kateřina Lacinová Elisabeth 0 0 10.16 10.16 47.16 3.48 VD VD
15 020814 Tereza Svobodová Eireen Devon Exe 1 0 6.56 11.56 43.56 3.76 VD VD
16 094114 Eliška Gregorová Amy 0 1 6.79 11.79 43.79 3.75 VD VD
17 056912 Jakub Diviš Gaelica Mintaka 0 1 7.15 12.15 44.15 3.71 VD VD
18 059211 Kristýna Hejńáková Cherry Happy Bohemia Alké 1 2 10.4 25.4 47.4 3.46 D D
DIS 067113 Nikola Rašplová Rokoko Aibara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072313 Adéla Havlíčková Amanita Navy Thiwahe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 077014 Simona Kučerová Ares Hannah Doggie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072214 Michaela Cápalová Jamgiana Jenny Hafkins DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 070312 Aneta Vozábová Katy Gold Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069111 Kristýna Faustová Denny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068813 Jana Křivková Arrow of Love Amazing Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 064014 Marie Houšková Adelle Princes Dance von Petrowich DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062612 Jana Dobiášová Quip Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 077511 Nikola Rašplová Daysi Aibara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059313 Markéta Černá Nella DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059112 Zuzana Genderová Able Aimy od Cidliny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054214 Barbora Štefanová Areta Casa Drive DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050014 Tereza Snášilová Aithra Star Simple Elegance DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048513 Šárka Navrátilová Avalanche Power Secret Energy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044613 Markéta Koldinská Abony Black Poneka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036314 Karolína Válová Arrow Ace Jessvera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036313 Barbora Poživilová D.J. ze Zárybského dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035913 Klára Marešová Claremon Clyde Aratinga DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025913 Kateřina Jezberová Icy Frost Hardy Horde DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021813 Tereza Šrámková Kory DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019914 Barbora Hoňková Angel Moravia Star DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016014 Aneta Kárníková Mia Elegant Nobby Rock DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013014 Zuzana Soukupová Anna Sub tilia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002512 Lucie Jašková Amia Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 077412 Adéla Havlíčková A3Ch Aya Blue Caves DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS