Cz En

Družstva - Jumping

  1. Datum: 07. 09. 2014
  2. Závod: Píšťany, okr. Litoměřice - Royal Canin - Mistrovství České republiky mládeže v agility
  3. Rozhodčí: Lerlová, Kateřina (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 42.0 s
  6. Maximální čas: 75.0 s
  7. Délka: 154.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 3.67 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 012312 Denisa Sommerová A3Ch Error Katemy 0 0 0.0 0.0 28.6 5.38 V V
2 002313 Anna Pospíšilová Roca Gulden Land 0 0 0.0 0.0 29.46 5.23 V V
3 082011 Klára Hančová Aglaya z Nefritu 0 0 0.0 0.0 30.47 5.05 V V
4 033909 Tereza Tužilová Wiki 0 0 0.0 0.0 30.48 5.05 V V
5 039713 Jiří Sahaj Mini Devil Black Chevers 0 0 0.0 0.0 30.8 5.0 V V
6 022410 Anna Pospíšilová Jade Hrdlička 0 0 0.0 0.0 31.23 4.93 V V
7 080712 Adéla Benešová By Way Alkyra 0 0 0.0 0.0 31.29 4.92 V V
8 084412 Jan Černý Batumi The Guardians of Albion 0 0 0.0 0.0 31.53 4.88 V V
9 002512 Lucie Jašková Amia Valkar 0 0 0.0 0.0 31.6 4.87 V V
10 003311 Lucie Reisnerová Action Artaban Running Free 0 0 0.0 0.0 32.1 4.8 V V
11 005914 Kristýna Jelínková Offroad Happy Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 32.17 4.79 V V
12 039410 Magdalena Bradáčová A3Ch Elza Fešák 0 0 0.0 0.0 32.36 4.76 V V
13 077412 Adéla Havlíčková A3Ch Aya Blue Caves 0 0 0.0 0.0 33.29 4.63 V V
14 052509 Dominika Hoffmannová Abbe Pet Černý Květ 0 0 0.0 0.0 34.87 4.42 V V
15 038612 Veronika Zikmundová Dastyn 0 0 0.0 0.0 35.6 4.33 V V
16 044613 Markéta Koldinská Abony Black Poneka 0 0 0.0 0.0 36.24 4.25 V V
17 070312 Aneta Vozábová Katy Gold Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 37.59 4.1 V V
18 055211 Tereza Weichslová Tessie 0 0 0.0 0.0 38.23 4.03 V V
19 050613 Milena Černáková Busy Boy Ma-Va 0 0 0.0 0.0 39.48 3.9 V V
20 059911 Jan Černý Black 0 0 0.0 0.0 40.31 3.82 V V
21 025714 Adam Jelen Black Storm z Lodice 0 0 0.0 0.0 40.55 3.8 V V
22 001914 Klára Kokešová Brita 0 0 2.04 2.04 44.04 3.5 V V
23 009914 Marie Rezlerová Sindy 0 0 2.48 2.48 44.48 3.46 V V
24 013014 Zuzana Soukupová Anna Sub tilia 1 0 0.0 5.0 31.47 4.89 V V
25 080312 Dominik Vajc Jack Sparrow Tennant 1 0 0.0 5.0 32.9 4.68 V V
26 025913 Kateřina Jezberová Icy Frost Hardy Horde 1 0 0.0 5.0 32.91 4.68 V V
27 077511 Nikola Rašplová Daysi Aibara 1 0 0.0 5.0 34.72 4.44 V V
28 061413 Michaela Táflová Are you ready od Zlatonosné říčky 0 1 0.0 5.0 34.79 4.43 V V
29 046214 Romana Nováková Atos Captivate 1 0 0.0 5.0 35.11 4.39 V V
30 039710 Vanda Macibobová Axy Renčín Ranč 0 1 0.0 5.0 35.22 4.37 V V
31 023814 Petra Štrosová Nifty Nobi Dajavera 1 0 0.0 5.0 36.16 4.26 V V
32 011512 Kateřina Pospíšilová Alexandra od Světického pramene 0 1 0.0 5.0 40.65 3.79 V V
33 035913 Klára Marešová Claremon Clyde Aratinga 0 1 1.78 6.78 43.78 3.52 VD VD
34 061313 Vanda Macibobová Ace Manthy Prague 1 1 0.0 10.0 33.97 4.53 VD VD
35 068911 Lucie Petirová Europe Bohemia Patrix 1 1 0.0 10.0 34.71 4.44 VD VD
36 073611 Zuzana Soukupová Carin Czech Imp 0 2 0.0 10.0 35.34 4.36 VD VD
37 085009 Jakub Dobiáš Indiana Jones Aibara 2 0 0.0 10.0 37.29 4.13 VD VD
38 036313 Barbora Poživilová D.J. ze Zárybského dvora 2 0 0.0 10.0 38.61 3.99 VD VD
39 059313 Markéta Černá Nella 0 2 0.1 10.1 42.1 3.66 VD VD
40 039010 Kateřina Pospíšilová Bessi ze Zátoče 0 2 0.22 10.22 42.22 3.65 VD VD
41 056912 Jakub Diviš Gaelica Mintaka 2 1 0.0 15.0 34.49 4.47 VD VD
42 050914 Jana Ciniburková Daikiry Warrior Soul 1 2 2.35 17.35 44.35 3.47 D D
DIS 086513 Adéla Řeholová Amber Sky Based on ball DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017413 Tereza Stehlíková Amy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051312 Simona Koštialová Bee - Bee Gold Premio DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069111 Kristýna Faustová Denny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008111 Vendula Sklenaříková Quincy Blue Vanilka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017913 Kateřina Pospíšilová Dragon´s Fly Express Speedy Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005113 Barbora Smolková Amálka Sky Trip DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000313 Sebastian Sudlík Sendy Prosto Chudo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069012 Pavla Chlustinová Bessy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059112 Zuzana Genderová Able Aimy od Cidliny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072313 Adéla Havlíčková Amanita Navy Thiwahe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048513 Šárka Navrátilová Avalanche Power Secret Energy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042111 Veronika Říhová Doreen z Jasmínových hor DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 082912 Kristýna Jelínková Atila Vlčí naděje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030913 Tereza Rulfová Andy Black Vermiko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS