Cz En

Družstva - Agility

  1. Datum: 06. 09. 2014
  2. Závod: Píšťany, okr. Litoměřice - Royal Canin - Mistrovství České republiky mládeže v agility
  3. Rozhodčí: Maroušková, Jitka (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 45.0 s
  6. Maximální čas: 76.0 s
  7. Délka: 170.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 3.78 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 002313 Anna Pospíšilová Roca Gulden Land 0 0 0.0 0.0 31.39 5.42 V V
2 073611 Zuzana Soukupová Carin Czech Imp 0 0 0.0 0.0 34.92 4.87 V V
3 068911 Lucie Petirová Europe Bohemia Patrix 0 0 0.0 0.0 34.93 4.87 V V
4 025913 Kateřina Jezberová Icy Frost Hardy Horde 0 0 0.0 0.0 36.23 4.69 V V
5 039410 Magdalena Bradáčová A3Ch Elza Fešák 0 0 0.0 0.0 36.54 4.65 V V
6 084412 Jan Černý Batumi The Guardians of Albion 0 0 0.0 0.0 38.08 4.46 V V
7 082011 Klára Hančová Aglaya z Nefritu 0 0 0.0 0.0 38.22 4.45 V V
8 050613 Milena Černáková Busy Boy Ma-Va 0 0 0.0 0.0 44.66 3.81 V V
9 022410 Anna Pospíšilová Jade Hrdlička 1 0 0.0 5.0 35.63 4.77 V V
10 061313 Vanda Macibobová Ace Manthy Prague 0 1 0.0 5.0 38.86 4.37 V V
11 008111 Vendula Sklenaříková Quincy Blue Vanilka 1 0 0.0 5.0 39.56 4.3 V V
12 059112 Zuzana Genderová Able Aimy od Cidliny 1 0 0.0 5.0 42.43 4.01 V V
13 059313 Markéta Černá Nella 0 1 0.0 5.0 42.72 3.98 V V
14 051312 Simona Koštialová Bee - Bee Gold Premio 0 1 0.0 5.0 43.13 3.94 V V
15 001914 Klára Kokešová Brita 0 0 7.74 7.74 52.74 3.22 VD VD
16 003311 Lucie Reisnerová Action Artaban Running Free 2 0 0.0 10.0 34.45 4.93 VD VD
17 013014 Zuzana Soukupová Anna Sub tilia 2 0 0.0 10.0 37.54 4.53 VD VD
18 046214 Romana Nováková Atos Captivate 2 0 0.0 10.0 39.25 4.33 VD VD
19 039710 Vanda Macibobová Axy Renčín Ranč 1 1 0.0 10.0 41.59 4.09 VD VD
20 077511 Nikola Rašplová Daysi Aibara 2 0 0.0 10.0 42.06 4.04 VD VD
21 023814 Petra Štrosová Nifty Nobi Dajavera 1 1 1.62 11.62 46.62 3.65 VD VD
22 069111 Kristýna Faustová Denny 2 0 1.77 11.77 46.77 3.63 VD VD
23 080312 Dominik Vajc Jack Sparrow Tennant 3 0 0.0 15.0 41.23 4.12 VD VD
24 056912 Jakub Diviš Gaelica Mintaka 2 1 2.33 17.33 47.33 3.59 D D
25 035913 Klára Marešová Claremon Clyde Aratinga 0 0 17.86 17.86 62.86 2.7 D D
26 017913 Kateřina Pospíšilová Dragon´s Fly Express Speedy Dream 1 2 3.25 18.25 48.25 3.52 D D
27 030913 Tereza Rulfová Andy Black Vermiko 5 0 0.0 25.0 41.51 4.1 D D
28 005914 Kristýna Jelínková Offroad Happy Bohemia Alké 1 2 11.28 26.28 56.28 3.02 BO BO
DIS 042111 Veronika Říhová Doreen z Jasmínových hor DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000313 Sebastian Sudlík Sendy Prosto Chudo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 082912 Kristýna Jelínková Atila Vlčí naděje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012312 Denisa Sommerová A3Ch Error Katemy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025714 Adam Jelen Black Storm z Lodice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050914 Jana Ciniburková Daikiry Warrior Soul DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002512 Lucie Jašková Amia Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080712 Adéla Benešová By Way Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069012 Pavla Chlustinová Bessy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 085009 Jakub Dobiáš Indiana Jones Aibara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011512 Kateřina Pospíšilová Alexandra od Světického pramene DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061413 Michaela Táflová Are you ready od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039010 Kateřina Pospíšilová Bessi ze Zátoče DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055211 Tereza Weichslová Tessie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072313 Adéla Havlíčková Amanita Navy Thiwahe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039713 Jiří Sahaj Mini Devil Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036313 Barbora Poživilová D.J. ze Zárybského dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005113 Barbora Smolková Amálka Sky Trip DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052509 Dominika Hoffmannová Abbe Pet Černý Květ DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062612 Jana Dobiášová Quip Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 077412 Adéla Havlíčková A3Ch Aya Blue Caves DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017413 Tereza Stehlíková Amy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009914 Marie Rezlerová Sindy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059911 Jan Černý Black DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044613 Markéta Koldinská Abony Black Poneka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033909 Tereza Tužilová Wiki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086513 Adéla Řeholová Amber Sky Based on ball DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 070312 Aneta Vozábová Katy Gold Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048513 Šárka Navrátilová Avalanche Power Secret Energy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038612 Veronika Zikmundová Dastyn DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS