Cz En

JUMPING L

  1. Datum: 30. 08. 2014
  2. Závod: Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP
  3. Rozhodčí: Máčková, Jiřina (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 39.0 s
  6. Maximální čas: 60.0 s
  7. Délka: 153.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 18
  10. Postupová rychlost: 3.92 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 026609 Kristýna Schreierová A3Ch Beautiful Shiloh Bashmar 0 0 0.0 0.0 34.03 4.5
2 039311 Lucie Břízová Bad Boy Bond Aboriginal Mystery 0 0 0.0 0.0 37.64 4.06
3 080013 Irena Kochová A3Ch Keen ISDS CZ 323144 1 0 0.0 5.0 30.42 5.03
4 000512 Pavel Košek A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny 1 0 0.0 5.0 31.47 4.86
5 079611 Irena Kochová A3Ch Boomerang Od Betlémské Pastviny 1 0 0.0 5.0 32.53 4.7
6 091912 Jana Pucherová Artemis Jane´s dogs 1 0 0.0 5.0 34.12 4.48
7 025607 Martina Miková Brita 0 1 0.16 5.16 39.16 3.91
8 035311 Pavla Bártová Cody z Josefovské pevnosti 1 0 0.76 5.76 39.76 3.85
9 056810 Zuzana Tvrzníková Balda ze Staroměstských vrchů 0 1 0.8 5.8 39.8 3.84
10 049914 Martina Miková Alien Magic Magpie 1 0 2.54 7.54 41.54 3.68
11 020214 Helena Chrastilová Black Rose 1 0 2.99 7.99 41.99 3.64
12 061709 Jana Pucherová Amálka Brouček 2 0 0.0 10.0 33.44 4.58
13 000013 Irena Kochová A3Ch Tep Brisk Ballarat 1 1 0.0 10.0 34.11 4.49
14 017414 Kateřina Lustyková BONNIE LIBUŠSKÝ BROUČEK 2 0 0.0 10.0 34.24 4.47
15 003810 Jana Jamborová Credo Bestmudi 2 0 0.0 10.0 34.81 4.4
16 061413 Michaela Táflová Are you ready od Zlatonosné říčky 1 1 0.0 10.0 36.46 4.2
17 027512 Věra Bařinková Camelia Prima Amita 0 1 7.7 12.7 46.7 3.28
18 034407 Ivana Kašpárková Chunkie Brown Vanilka 2 0 4.25 14.25 43.25 3.54
19 051912 Marie Řežábková Action Jane´s dogs 3 0 0.0 15.0 33.89 4.51
20 030414 Jiří Hosman Zack z Dašického zátiší 0 1 12.25 17.25 51.25 2.99
21 013413 Petra Škodová Monty 4 0 0.0 20.0 34.47 4.44
22 019813 Gabriela Řehořová Lexa ze Svobodného Dvora 2 1 7.69 22.69 46.69 3.28
23 037610 Veronika Hostinská Kiss of Queen Bonny Dux 6 0 3.4 33.4 42.4 3.61
DIS 001914 Klára Kokešová Brita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081712 Andrea Kopecká Wessi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007113 Ludmila Kovářová Max DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013612 Zuzana Morávková Amiya Sojčí pírko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029108 Martina Kučerová Better Faster Od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023112 Petra Hamaričová Harriet Bow Hardy Horde DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014414 Vladana Šimková Keep Faith Hardy Horde DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048912 Eva Neumannová Grey Shepherd Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 063414 Veronika Hostinská Airis Royal Kiss DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016111 Lenka Šettnerová Fast and Furious Nirreterrit DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056212 Kristýna Vilímková Urania Akumulator DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015914 Pavla Bártová Enchanteur Lago Benea DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003212 Veronika Chadimová Beatrice od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032207 Jitka Stejskalová Maggie Family CItas CS DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009310 Daniela Malínská Blanche Sub Tilia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS