Cz En

AGILITY L

  1. Datum: 30. 08. 2014
  2. Závod: Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP
  3. Rozhodčí: Máčková, Jiřina (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 52.0 s
  6. Maximální čas: 100.0 s
  7. Délka: 198.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 3.81 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 079611 Irena Kochová A3Ch Boomerang Od Betlémské Pastviny 0 0 0.0 0.0 45.43 4.36
2 061413 Michaela Táflová Are you ready od Zlatonosné říčky 0 0 0.0 0.0 45.61 4.34
3 000512 Pavel Košek A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny 1 0 0.0 5.0 42.05 4.71
4 026609 Kristýna Schreierová A3Ch Beautiful Shiloh Bashmar 0 1 0.0 5.0 45.65 4.34
5 015914 Pavla Bártová Enchanteur Lago Benea 0 1 4.27 9.27 56.27 3.52
6 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny 2 0 0.0 10.0 35.65 5.55
7 032207 Jitka Stejskalová Maggie Family CItas CS 0 0 10.14 10.14 62.14 3.19
8 000013 Irena Kochová A3Ch Tep Brisk Ballarat 2 1 0.0 15.0 43.41 4.56
9 037610 Veronika Hostinská Kiss of Queen Bonny Dux 3 0 0.0 15.0 47.18 4.2
10 030414 Jiří Hosman Zack z Dašického zátiší 1 0 10.97 15.97 62.97 3.14
11 051912 Marie Řežábková Action Jane´s dogs 2 2 0.0 20.0 44.29 4.47
12 009310 Daniela Malínská Blanche Sub Tilia 3 2 0.0 25.0 50.84 3.89
13 034407 Ivana Kašpárková Chunkie Brown Vanilka 3 1 6.21 26.21 58.21 3.4
14 056212 Kristýna Vilímková Urania Akumulator 5 1 0.0 30.0 43.45 4.56
15 001914 Klára Kokešová Brita 0 2 24.48 34.48 76.48 2.59
DIS 049914 Martina Miková Alien Magic Magpie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 091912 Jana Pucherová Artemis Jane´s dogs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019813 Gabriela Řehořová Lexa ze Svobodného Dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014414 Vladana Šimková Keep Faith Hardy Horde DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035311 Pavla Bártová Cody z Josefovské pevnosti DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003810 Jana Jamborová Credo Bestmudi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013612 Zuzana Morávková Amiya Sojčí pírko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013413 Petra Škodová Monty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080013 Irena Kochová A3Ch Keen ISDS CZ 323144 DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025607 Martina Miková Brita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029108 Martina Kučerová Better Faster Od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039311 Lucie Břízová Bad Boy Bond Aboriginal Mystery DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003212 Veronika Chadimová Beatrice od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020214 Helena Chrastilová Black Rose DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017414 Kateřina Lustyková BONNIE LIBUŠSKÝ BROUČEK DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027512 Věra Bařinková Camelia Prima Amita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007113 Ludmila Kovářová Max DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016111 Lenka Šettnerová Fast and Furious Nirreterrit DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056810 Zuzana Tvrzníková Balda ze Staroměstských vrchů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023112 Petra Hamaričová Harriet Bow Hardy Horde DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081712 Andrea Kopecká Wessi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048912 Eva Neumannová Grey Shepherd Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 063414 Veronika Hostinská Airis Royal Kiss DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061709 Jana Pucherová Amálka Brouček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS