Cz En

II. Jumping

  1. Datum: 22. 06. 2014
  2. Závod: Dobříš - ROYAL CANIN CUP 2014
  3. Rozhodčí: Mauer, André (LU)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 45.0 s
  6. Maximální čas: 68.0 s
  7. Délka: 187.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.16 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 Roman Maruszczak EVOLUTION Willa Mora - "EVO" 0 0 0.0 0.0 37.3 5.01 V V
2 030709 Petra Doláková A3Ch Eliška 0 0 0.0 0.0 37.33 5.01 V V
3 011912 Radka Mokrišová A3Ch Scooby Doo Z Heřmanova Dvora 0 0 0.0 0.0 37.72 4.96 V V
4 061308 Nikola Schovancová A3Ch Beatrix z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 38.34 4.88 V V
5 019911 Tereza Krejčí Orchidee Braunkönigin 0 0 0.0 0.0 38.4 4.87 V V
6 019208 Adéla Havlíková A3Ch Kiss The Rain Kelečský poklad 0 0 0.0 0.0 39.47 4.74 V V
7 055613 Radka Mokrišová A3Ch Amazing Mia Bestagility 0 0 0.0 0.0 39.48 4.74 V V
8 058208 Michaela Vokurková A3Ch Carneval Metuje 0 0 0.0 0.0 39.68 4.71 V V
9 058011 Helena Hošková Ajsíkjů Leader von Schnappi Schnapp 0 0 0.0 0.0 40.35 4.63 V V
10 030209 Petra Haspeklová Besi z Lukovského dvora 0 0 0.0 0.0 40.57 4.61 V V
11 029504 Adriana Slezáková A3Ch Timi 0 0 0.0 0.0 40.87 4.58 V V
12 040909 Anna Koťátková A3Ch Ami D'Ora Ťapka 0 0 0.0 0.0 43.12 4.34 V V
13 028510 Radana Vykydalová A3Ch Kessí 0 0 0.0 0.0 43.24 4.32 V V
14 030108 Petra Hamšíková A3Ch Ami Dévoué z Březkého průhona 1 0 0.0 5.0 36.27 5.16 V V
15 052810 Milan Jirásek A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů 0 1 0.0 5.0 39.48 4.74 V V
16 063511 Luboš Slavík A3Ch Laetitia from Balihara Ranch 1 0 0.0 5.0 40.71 4.59 V V
17 038713 Marcela Čápková Drnda Malý pasáček 0 1 0.0 5.0 41.22 4.54 V V
18 034213 Veronika Krupková A3Ch Ezüst Veresi Akácos 0 1 0.0 5.0 43.21 4.33 V V
19 045810 Kristýna Hanzlíková A3Ch Immortal Beauty z Černobílých 1 0 0.0 5.0 43.67 4.28 V V
20 076612 Anna Koťátková Arielle Hak Ami 0 1 0.01 5.01 45.01 4.15 V V
21 054411 Eva Vostřáková A3Ch As You Like It of Youwentis 0 1 1.41 6.41 46.41 4.03 VD VD
22 058111 Klára Vogelová Amy 0 2 0.81 10.81 45.81 4.08 VD VD
23 029311 Martina Haroníková A3Ch Baudolino Bene Incanto 1 0 6.8 11.8 51.8 3.61 VD VD
24 012712 Adriana Slezáková A3Ch Arion Fron Fighter 1 1 2.08 12.08 47.08 3.97 VD VD
DIS 058211 Lucie Bidlová A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055312 Vendula Dolejší Gina DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009212 Kristýna Hanzlíková A3Ch My Dream from Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 024513 Aneta Krebsová A3Ch Happy z Tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008312 Veronika Kučeriková A3Ch Big Biaggi z Bučávky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015512 Eva Maděrová Just Flame Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069709 Martina Magnoli Klimešová A3Ch Csimota Kiki Irhaberki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073011 Miroslava Mihoková A3Ch Ennie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014411 Lenka Prokešová A3Ch Dakota z Tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063911 Veronika Přichystalová Charley Chip z Heřmanova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066211 Zita Přichystalová Fanny Hepta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076409 Lenka Sack Psycho DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 031808 Jiří Sahaj Beruška DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002411 Hana Hradská A3Ch Agnes Ineskas DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056008 Alena Vocelková Zippy Moravské Srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008512 Michaela Vokurková Banditt Radan Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021713 Radana Vykydalová Hessy z Tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078109 Marie Wertheimová A3Ch Bystrouška Werneta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045310 Eva Knapková A3Ch Merlin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075713 Jan Fiala A3Ch Embargo de Nigromanta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084612 Květa Sálusová A3Ch Jóhogy Jöttél Irhaberki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056608 Jana Gregorová Coctail Z Dáblovy Studánky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082909 Denisa Sommerová A3Ch Aramis Z Ploužnické stáje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO