Cz En

II. Jumping

  1. Datum: 22. 06. 2014
  2. Závod: Dobříš - ROYAL CANIN CUP 2014
  3. Rozhodčí: Mauer, André (LU)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 45.0 s
  6. Maximální čas: 68.0 s
  7. Délka: 187.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.16 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 068811 Adéla Havlíková A3Ch Baylies Ike Mark 0 0 0.0 0.0 36.26 5.16 V V
2 006111 Zuzana Svobodová A3Ch Alchymie Bar-Bar Beskydy 0 0 0.0 0.0 37.62 4.97 V V
3 048212 Barbora Kozlová A3Ch Eddie 0 0 0.0 0.0 38.75 4.83 V V
4 013309 Jana Trojková Alasti Kham-Mi 0 0 0.0 0.0 39.11 4.78 V V
5 091609 Martina Konečná A3Ch Bugaboo the Little Bodyguard 0 0 0.0 0.0 39.28 4.76 V V
6 020910 Klára Votrubcová A3Ch Alexandr Královská Manta 0 0 0.0 0.0 39.84 4.69 V V
7 029205 Martina Konečná A3Ch Amazing Cherub the Little Bodyguard 0 0 0.0 0.0 39.85 4.69 V V
8 047111 Alena Divišová A3Ch Atiyah Setta Ghipinaldo 0 0 0.0 0.0 39.94 4.68 V V
9 011812 Radka Mokrišová A3Ch Alvin Gold Radan Bohemia 0 0 0.0 0.0 39.95 4.68 V V
10 001409 Monika Šaling A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky 0 0 0.0 0.0 40.89 4.57 V V
11 068912 Denisa Kopecká A3Ch Babů Long Princess de H4P 0 0 0.0 0.0 41.17 4.54 V V
12 003807 Eliška Kaletová A3Ch Laritta Janivan 0 0 0.0 0.0 42.19 4.43 V V
13 063611 Hedvika Rychnovská A3Ch Attila Rychlá tlapka 0 0 0.16 0.16 45.16 4.14 V V
14 027710 Veronika Krupková Dorotka Cidabro 0 0 1.34 1.34 46.34 4.04 V V
15 038909 Pavla Tomanová Kim 0 0 2.43 2.43 47.43 3.94 V V
16 049411 Marcel Funiok Lusi 0 0 2.75 2.75 47.75 3.92 V V
17 004811 Květa Sálusová Amy Sobasan 0 0 4.46 4.46 49.46 3.78 V V
18 031510 Jana Šedivá A3Ch Yasmin Šedý vévoda 0 1 0.0 5.0 38.0 4.92 V V
19 020611 Lenka Sack A3Ch Sirka 1 0 0.0 5.0 39.27 4.76 V V
20 042211 Eva Lačňáková A3Ch ICQ of the Five Colors 0 1 0.0 5.0 39.87 4.69 V V
21 047307 Lenka Fuksová I-Sarah Top Narcis 0 1 0.0 5.0 40.89 4.57 V V
22 008212 Monika Šaling A3Ch A Little star of Youwentis 0 1 0.0 5.0 41.58 4.5 V V
23 033506 Lucie Dušková A3Ch Lili z Vesničky u hranic 0 1 0.0 5.0 42.3 4.42 V V
24 001509 Leona Koubková Jupík z La-Ni-Lu 0 1 0.0 5.0 42.85 4.36 V V
25 028413 Dita Korcová Extra Pepe Elita Triumphans 1 0 0.0 5.0 44.35 4.22 V V
26 031411 Alena Zbožínková Arnold 1 0 1.48 6.48 46.48 4.02 VD VD
27 014307 Dana Humpolcová Babsi 2 0 0.0 10.0 41.16 4.54 VD VD
28 078212 Nikola Schovancová A3Ch Koudy 0 2 2.1 12.1 47.1 3.97 VD VD
29 060010 Iveta Hötzelová Moro z Tichého háje 0 2 4.28 14.28 49.28 3.79 VD VD
30 085012 Veronika Vějačková A3Ch Amy 0 1 21.87 26.87 66.87 2.8 BO BO
DIS 033911 Andrea Dvořáková A3Ch Samuel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 064913 Jana Fuksová Ysmen Allen Šedý vévoda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013009 Lenka Hajduková Magic Touch Gavany's Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063513 Eva Haroníková Seth DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 065413 Pavel Henzl A3Ch Jessika DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001111 Lenka Holubová A3Ch Rick Brilliant Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044114 Iveta Hötzelová A3Ch Dupity Dubi Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035412 Dana Humpolcová A3Ch Etera Dai Muratori DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 067609 Jitka Krejcárková Ax-agility Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013806 Alena Lustyková A3Ch Aramis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081209 Lucie Šebková A3Ch Adélka ULI z Říčan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066311 Andrea Novotná Angie Andreas Pop Bernie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002209 Andrea Novotná Bernie Andreas Dresdens Bomba DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 052708 Lukáš Palm A3Ch High Energy Lovely Binisi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000709 Radana Píšťková A3Ch Be My Jousee Tantum Auri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016810 Aneta Slavíková Black Berry Prague Haley DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039811 Jan Smoček Fata Morgana Lukato Gold DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082809 Lucie Šimáňová Akim DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 049010 Karolína Vybíralová Infinity Black z Ďáblovy studánky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016312 Petr Andrýs A3Ch Cyrano Královská Manta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075609 Sylva Jadrná Máša DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000210 Ilona Andrýsová Gargamel od Čeníčka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060512 Lucie Krauskopfová A3Ch Cessy Ritakim DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001609 František Dušek A3Ch Holly Malý Klaun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO