Cz En

I. Agility

  1. Datum: 21. 06. 2014
  2. Závod: Dobříš - ROYAL CANIN CUP 2014
  3. Rozhodčí: Mauer, André (LU)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 51.0 s
  6. Maximální čas: 77.0 s
  7. Délka: 198.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 3.88 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 030108 Petra Hamšíková A3Ch Ami Dévoué z Březkého průhona 0 0 0.0 0.0 41.05 4.82 V V
2 011912 Radka Mokrišová A3Ch Scooby Doo Z Heřmanova Dvora 0 0 0.0 0.0 41.57 4.76 V V
3 061308 Nikola Schovancová A3Ch Beatrix z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 42.35 4.68 V V
4 002411 Hana Hradská A3Ch Agnes Ineskas 0 0 0.0 0.0 44.58 4.44 V V
5 082909 Denisa Sommerová A3Ch Aramis Z Ploužnické stáje 0 0 0.0 0.0 44.87 4.41 V V
6 021713 Radana Vykydalová Hessy z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 45.6 4.34 V V
7 029504 Adriana Slezáková A3Ch Timi 0 0 0.0 0.0 47.13 4.2 V V
8 040909 Anna Koťátková A3Ch Ami D'Ora Ťapka 0 0 0.0 0.0 47.24 4.19 V V
9 012712 Adriana Slezáková A3Ch Arion Fron Fighter 0 0 0.0 0.0 48.94 4.05 V V
10 076612 Anna Koťátková Arielle Hak Ami 0 0 1.17 1.17 52.17 3.8 V V
11 029311 Martina Haroníková A3Ch Baudolino Bene Incanto 0 0 4.02 4.02 55.02 3.6 V V
12 058111 Klára Vogelová Amy 1 0 0.0 5.0 44.01 4.5 V V
13 008512 Michaela Vokurková Banditt Radan Bohemia 1 0 0.0 5.0 44.11 4.49 V V
14 084612 Květa Sálusová A3Ch Jóhogy Jöttél Irhaberki 1 0 0.0 5.0 45.69 4.33 V V
15 030209 Petra Haspeklová Besi z Lukovského dvora 0 1 0.0 5.0 46.72 4.24 V V
16 078109 Marie Wertheimová A3Ch Bystrouška Werneta 1 0 0.0 5.0 48.28 4.1 V V
17 056008 Alena Vocelková Zippy Moravské Srdce 0 1 0.0 5.0 49.83 3.97 V V
18 076409 Lenka Sack Psycho 1 0 0.0 5.0 50.33 3.93 V V
19 073011 Miroslava Mihoková A3Ch Ennie 0 1 3.56 8.56 54.56 3.63 VD VD
20 Roman Maruszczak EVOLUTION Willa Mora - "EVO" 2 0 0.0 10.0 39.42 5.02 VD VD
21 019911 Tereza Krejčí Orchidee Braunkönigin 2 0 0.0 10.0 42.19 4.69 VD VD
22 052810 Milan Jirásek A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů 1 1 0.0 10.0 43.63 4.54 VD VD
23 038713 Marcela Čápková Drnda Malý pasáček 3 0 0.0 15.0 42.18 4.69 VD VD
DIS 034213 Veronika Krupková A3Ch Ezüst Veresi Akácos DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009212 Kristýna Hanzlíková A3Ch My Dream from Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019208 Adéla Havlíková A3Ch Kiss The Rain Kelečský poklad DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 031808 Jiří Sahaj Beruška DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058211 Lucie Bidlová A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008312 Veronika Kučeriková A3Ch Big Biaggi z Bučávky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058011 Helena Hošková Ajsíkjů Leader von Schnappi Schnapp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069709 Martina Magnoli Klimešová A3Ch Csimota Kiki Irhaberki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054411 Eva Vostřáková A3Ch As You Like It of Youwentis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058208 Michaela Vokurková A3Ch Carneval Metuje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045310 Eva Knapková A3Ch Merlin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045810 Kristýna Hanzlíková A3Ch Immortal Beauty z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015512 Eva Maděrová Just Flame Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014411 Lenka Prokešová A3Ch Dakota z Tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030709 Petra Doláková A3Ch Eliška DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063911 Veronika Přichystalová Charley Chip z Heřmanova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066211 Zita Přichystalová Fanny Hepta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 028510 Radana Vykydalová A3Ch Kessí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063511 Luboš Slavík A3Ch Laetitia from Balihara Ranch DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 024513 Aneta Krebsová A3Ch Happy z Tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055312 Vendula Dolejší Gina DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055613 Radka Mokrišová A3Ch Amazing Mia Bestagility DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056608 Jana Gregorová Coctail Z Dáblovy Studánky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075713 Jan Fiala A3Ch Embargo de Nigromanta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO