Cz En

Agility Open II.

  1. Datum: 25. 05. 2014
  2. Závod: Frenštát pod Radhoštěm - Rainbow Race - 2. kolo QZ dospělých
  3. Rozhodčí: Van Eester, Jozef (BE)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 47.0 s
  6. Maximální čas: 71.0 s
  7. Délka: 186.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 3.96 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 014411 Lenka Prokešová A3Ch Dakota z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 38.13 4.88 V V
2 030709 Petra Doláková A3Ch Eliška 0 0 0.0 0.0 38.53 4.83 V V
3 061308 Nikola Schovancová A3Ch Beatrix z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 39.97 4.65 V V
4 041710 Kateřina Malačková A3Ch Dijon z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 41.7 4.46 V V
5 030711 Zuzana Kubičíková Britney ze Zlaté hvězdy 0 0 0.0 0.0 41.72 4.46 V V
6 024513 Aneta Krebsová A3Ch Happy z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 41.83 4.45 V V
7 002411 Hana Hradská A3Ch Agnes Ineskas 0 0 0.0 0.0 42.03 4.43 V V
8 019911 Tereza Krejčí Orchidee Braunkönigin 0 0 0.0 0.0 42.11 4.42 V V
9 008709 Veronika Otýpková Bizzy 0 0 0.0 0.0 42.31 4.4 V V
10 063511 Luboš Slavík A3Ch Laetitia from Balihara Ranch 0 0 0.0 0.0 42.7 4.36 V V
11 030209 Petra Haspeklová Besi z Lukovského dvora 0 0 0.0 0.0 43.83 4.24 V V
12 082909 Denisa Sommerová A3Ch Aramis Z Ploužnické stáje 0 0 0.0 0.0 44.0 4.23 V V
13 010010 Markéta Juřicová A3Ch Danny od Belinky 0 0 0.0 0.0 44.87 4.15 V V
14 058211 Lucie Bidlová A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje 0 0 0.0 0.0 46.95 3.96 V V
15 045310 Eva Knapková A3Ch Merlin 0 0 0.56 0.56 47.56 3.91 V V
16 029311 Martina Haroníková A3Ch Baudolino Bene Incanto 0 0 0.98 0.98 47.98 3.88 V V
17 012512 Petra Častová Energy z Tylenu Moravia 1 0 0.0 5.0 38.59 4.82 V V
18 032408 Blanka Potočná Able Zee Z Březkého Průhona 1 0 0.0 5.0 38.61 4.82 V V
19 030108 Petra Hamšíková A3Ch Ami Dévoué z Březkého průhona 1 0 0.0 5.0 38.71 4.8 V V
20 011912 Radka Mokrišová A3Ch Scooby Doo Z Heřmanova Dvora 1 0 0.0 5.0 39.97 4.65 V V
21 015512 Eva Maděrová Just Flame Perla z Polabí 0 1 0.0 5.0 41.61 4.47 V V
22 063911 Veronika Přichystalová Charley Chip z Heřmanova dvora 1 0 0.0 5.0 43.84 4.24 V V
23 012712 Adriana Slezáková A3Ch Arion Fron Fighter 1 0 0.0 5.0 44.65 4.17 V V
24 076409 Lenka Sack Psycho 1 0 1.16 6.16 48.16 3.86 VD VD
25 069709 Martina Magnoli Klimešová A3Ch Csimota Kiki Irhaberki 2 0 0.0 10.0 36.58 5.08 VD VD
26 028510 Radana Vykydalová A3Ch Kessí 2 0 0.0 10.0 42.91 4.33 VD VD
27 058111 Klára Vogelová Amy 2 0 0.0 10.0 43.24 4.3 VD VD
28 051210 Gabriela Hroteková Elen Diel Koryfej 0 2 1.08 11.08 48.08 3.87 VD VD
29 021409 Barbora Kamasová Adélka z Karlovy chalupy 3 0 0.0 15.0 43.53 4.27 VD VD
30 084612 Květa Sálusová A3Ch Jóhogy Jöttél Irhaberki 1 2 0.97 15.97 47.97 3.88 VD VD
31 020212 Jitka Hrdinová Betty 2 0 7.65 17.65 54.65 3.4 D D
32 066211 Zita Přichystalová Fanny Hepta 0 2 9.88 19.88 56.88 3.27 D D
33 069513 Vendula Čaníková Ťapka 0 2 16.52 26.52 63.52 2.93 BO BO
DIS 071013 Daniel Navrátil Xatie Hedvábný sen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056608 Jana Gregorová Coctail Z Dáblovy Studánky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045810 Kristýna Hanzlíková A3Ch Immortal Beauty z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 031808 Jiří Sahaj Beruška DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034213 Veronika Krupková A3Ch Ezüst Veresi Akácos DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008312 Veronika Kučeriková A3Ch Big Biaggi z Bučávky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029504 Adriana Slezáková A3Ch Timi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055613 Radka Mokrišová A3Ch Amazing Mia Bestagility DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 040410 Veronika Vějačková Nikita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056008 Alena Vocelková Zippy Moravské Srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 010312 Kateřina Lungová Chelsea DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009212 Kristýna Hanzlíková A3Ch My Dream from Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021713 Radana Vykydalová Hessy z Tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038713 Marcela Čápková Drnda Malý pasáček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO