Cz En

Agility Open I.

  1. Datum: 24. 05. 2014
  2. Závod: Frenštát pod Radhoštěm - Rainbow Race - 2. kolo QZ dospělých
  3. Rozhodčí: Máčková, Jiřina (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 44.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 180.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.09 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 048212 Barbora Kozlová A3Ch Eddie 0 0 0.0 0.0 37.41 4.81 V V
2 003807 Eliška Kaletová A3Ch Laritta Janivan 0 0 0.0 0.0 38.11 4.72 V V
3 020910 Klára Votrubcová A3Ch Alexandr Královská Manta 0 0 0.0 0.0 38.19 4.71 V V
4 091609 Martina Konečná A3Ch Bugaboo the Little Bodyguard 0 0 0.0 0.0 38.88 4.63 V V
5 048509 Dominika Machová A3Ch Aimee z Částkova 0 0 0.0 0.0 42.15 4.27 V V
6 085012 Veronika Vějačková A3Ch Amy 0 0 0.4 0.4 44.4 4.05 V V
7 002209 Andrea Novotná Bernie Andreas Dresdens Bomba 1 0 0.0 5.0 37.62 4.78 V V
8 028413 Dita Korcová Extra Pepe Elita Triumphans 0 1 0.0 5.0 38.78 4.64 V V
9 029205 Martina Konečná A3Ch Amazing Cherub the Little Bodyguard 1 0 0.0 5.0 39.79 4.52 V V
10 051711 Lucie Sovová Frodo z Lórienu Moravia 0 1 0.0 5.0 40.45 4.45 V V
11 016810 Aneta Slavíková Black Berry Prague Haley 0 1 0.0 5.0 40.87 4.4 V V
12 039406 Blanka Potočná A3Ch Kario Banditt Lukato Gold 1 0 0.0 5.0 41.16 4.37 V V
13 057909 Jana Kochanová A3Ch Jimmi 1 0 0.0 5.0 41.37 4.35 V V
14 001409 Monika Šaling A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky 0 1 0.0 5.0 42.04 4.28 V V
15 078212 Nikola Schovancová A3Ch Koudy 1 0 0.0 5.0 42.18 4.27 V V
16 013806 Alena Lustyková A3Ch Aramis 0 1 0.0 5.0 43.69 4.12 V V
17 031411 Alena Zbožínková Arnold 1 0 3.92 8.92 47.92 3.76 VD VD
18 033210 Marie Burešová A3Ch Bass 2 0 0.0 10.0 39.1 4.6 VD VD
19 001111 Lenka Holubová A3Ch Rick Brilliant Bohemia 1 1 0.0 10.0 41.21 4.37 VD VD
20 008212 Monika Šaling A3Ch A Little star of Youwentis 0 2 0.0 10.0 43.89 4.1 VD VD
21 068912 Denisa Kopecká A3Ch Babů Long Princess de H4P 3 0 0.0 15.0 41.0 4.39 VD VD
22 004811 Květa Sálusová Amy Sobasan 2 0 5.73 15.73 49.73 3.62 VD VD
23 049411 Marcel Funiok Lusi 1 1 7.49 17.49 51.49 3.5 D D
24 000709 Radana Píšťková A3Ch Be My Jousee Tantum Auri 1 2 3.97 18.97 47.97 3.75 D D
25 039811 Jan Smoček Fata Morgana Lukato Gold 3 2 0.0 25.0 42.03 4.28 D D
26 063513 Eva Haroníková Seth 0 2 17.86 27.86 61.86 2.91 BO BO
27 054713 Daniela Rychlíková Amaia Daisy Indigrace 0 2 21.34 31.34 65.34 2.75 BO BO
DIS 006111 Zuzana Svobodová A3Ch Alchymie Bar-Bar Beskydy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057312 Jakub Šrám Majla DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047111 Alena Divišová A3Ch Atiyah Setta Ghipinaldo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042211 Eva Lačňáková A3Ch ICQ of the Five Colors DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014812 Daniela Děržáková Just Jewel Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058809 Tomáš Ješke Elita Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020611 Lenka Sack A3Ch Sirka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 033506 Lucie Dušková A3Ch Lili z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058510 Lucie Janošcová Hannibal Porubský květ DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035412 Dana Humpolcová A3Ch Etera Dai Muratori DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011812 Radka Mokrišová A3Ch Alvin Gold Radan Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078111 Ondřej Kubíček A3Ch Hell Boy Manepo Ideál DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047307 Lenka Fuksová I-Sarah Top Narcis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013009 Lenka Hajduková Magic Touch Gavany's Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007811 Marta Němcová A3Ch Everett Black King Půlnoční svit DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013309 Jana Trojková Alasti Kham-Mi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000113 Martina Dostálová A3Ch Gimli z Lorienu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014307 Dana Humpolcová Babsi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075609 Sylva Jadrná Máša DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006612 Martina Binarová Darsy Elita Triumphans DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066311 Andrea Novotná Angie Andreas Pop Bernie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063611 Hedvika Rychnovská A3Ch Attila Rychlá tlapka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044611 Filip Ilkanič Bronson Black Bohemia Willow DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 067609 Jitka Krejcárková Ax-agility Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 031510 Jana Šedivá A3Ch Yasmin Šedý vévoda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081209 Lucie Šebková A3Ch Adélka ULI z Říčan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068811 Adéla Havlíková A3Ch Baylies Ike Mark DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047810 Martina Zelinková Barsha Kham-Mi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034909 Eva Svobodová Accord Sol Oriens DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO