Cz En

Tuneliáda M M

  1. Datum: 07. 04. 2019
  2. Závod: Milovice - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT, BRT a Pyrenejských ovčáků
  3. Rozhodčí: Roháček, Pavol (SK)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 32.0 s
  6. Maximální čas: 50.0 s
  7. Délka: 126.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 11
  10. Postupová rychlost: 3.94 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 073115 Jitka Hrdinová Nanga Parbat du Pic de Pioulou 0 0 0.0 0.0 20.22 6.23
2 001515 Anna Řezníčková Annabelle Bleu Colline 0 0 0.0 0.0 20.29 6.21
3 068616 Vendula Maradová Coudy Almiri 0 0 0.0 0.0 20.56 6.13
4 068716 Radana Vykydalová Bastet Czech Dreamer 0 0 0.0 0.0 20.78 6.06
5 035911 Gabriela Kočvarová Dvořáková A3Ch Lisa Farma Štěkot 0 0 0.0 0.0 20.88 6.03
6 017115 Adéla Maršálková Míša 0 0 0.0 0.0 21.22 5.94
7 Zuzana Vetráková Bond London's Brandy 0 0 0.0 0.0 21.5 5.86
8 016816 Barbora Malenovská Culann z Pirkštejnského hrádku 0 0 0.0 0.0 22.33 5.64
9 097515 Jana Kopřivová Mon Chéri Starring Moravia 0 0 0.0 0.0 22.61 5.57
10 003515 Ivana Suchardová A3Ch Sookie von der Happy Horse Farm 0 0 0.0 0.0 22.63 5.57
11 074814 Petra Topičová Glacial Grace Killers Hole 0 0 0.0 0.0 22.64 5.57
12 086216 Zuzana Kelnarová Ron 0 0 0.0 0.0 22.75 5.54
13 019218 Marta Gregorová Agáta Vyhlídka Hedvika 0 0 0.0 0.0 22.83 5.52
14 001918 Jitka Hrdinová Aquamarine Nangabet 0 0 0.0 0.0 23.3 5.41
15 028510 Radana Vykydalová A3Ch Kessí 0 0 0.0 0.0 23.52 5.36
15 002411 Hana Hradská A3Ch Agnes Ineskas 0 0 0.0 0.0 23.52 5.36
16 064517 Barbora Malenovská Bad Bandit z Jesence 0 0 0.0 0.0 23.89 5.27
17 074912 Barbora Malenovská Ara od Veličky 0 0 0.0 0.0 24.11 5.23
18 004617 Aneta Krebsová Loupiote De Loubajac 0 0 0.0 0.0 24.2 5.21
19 079817 Michaela Podborská Fany 0 0 0.0 0.0 26.33 4.79
20 Sylvia Neuhortová Bugatti London´s Brandy 0 1 0.0 5.0 24.28 5.19
21 012418 Barbora Zelinková Tabi 0 1 0.0 5.0 27.38 4.6
DIS 066914 Miroslava Mihoková Mesi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 073011 Miroslava Mihoková A3Ch Ennie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039815 Nikola Pokorná Andromeda Czech Dreamer DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014411 Lenka Prokešová A3Ch Dakota z Tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039718 Marcela Steinerová Kaspian Killers Hole DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026019 Kateřina Malačková A3Ch Amazing Mia Bestagility DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 073116 Jana Šebestová Over the Moon Starring Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055414 Jana Kelnarová Alcarmo Eriien DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045315 Kateřina Malačková Abigail the Fabulous world DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS