Cz En

Jumping I

  1. Datum: 06. 08. 2017
  2. Závod: Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK
  3. Rozhodčí: Pupík, Petr (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 46.0 s
  6. Maximální čas: 75.0 s
  7. Délka: 182.0 m
  8. Kategorie: A1
  9. Velikost: M
  10. Počet překážek: 20
  11. Postupová rychlost: 3.96 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 083014 Hana Fuksová A3Ch Happy 0 0 0.0 0.0 32.68 5.57 V V
2 036714 Zdenek Smrček Casanova ze Smrčkova dvora 0 0 0.0 0.0 33.11 5.5 V V
3 024513 Aneta Krebsová A3Ch Happy z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 33.98 5.36 V V
4 089414 Veronika Vějačková Brongo Bestagility 0 0 0.0 0.0 36.86 4.94 V V
5 055414 Jana Kelnarová Alcarmo Eriien 0 0 0.0 0.0 37.09 4.91 V V
6 Zuzana Čenková Devil Malá Magura - "Dobby" 0 0 0.0 0.0 37.83 4.81 V V
7 066916 Adéla Schneiderová Gauner in Black z Říše Fantazie 0 0 0.0 0.0 40.85 4.46 V V
8 000014 Radka Podmolová A3Ch Cat Elis Vrabčí hnízdo 0 0 0.0 0.0 41.9 4.34 V V
9 035911 Gabriela Kočvarová Dvořáková A3Ch Lisa Farma Štěkot 0 1 0.0 5.0 36.69 4.96 V V
10 063816 Tereza Kotalová Daisy Maralumi 0 1 0.0 5.0 36.79 4.95 V V
11 000114 Veronika Polášková E.T. Tantum Auri 0 1 0.0 5.0 38.5 4.73 V V
12 069514 Marcela Götzingerová A3Ch Absolutely Love Bellamoon 0 1 0.0 5.0 40.32 4.51 V V
13 086216 Zuzana Kelnarová Ron 1 0 0.0 5.0 41.93 4.34 V V
14 059114 Tereza Zatloukalová Tobi 1 0 0.0 5.0 42.91 4.24 V V
15 044416 Markéta Klanduchová Drixy Alkyra 0 1 0.0 5.0 43.38 4.2 V V
16 061308 Nikola Schovancová A3Ch Beatrix z Tylenu Moravia 0 1 0.0 5.0 44.0 4.14 V V
DIS Sylvia Neuhortová Bugatti London´s Brandy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020815 Jana Kalafusová A3Ch Blade z Labského ostrova DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Lucia Adamovská Jackie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004617 Aneta Krebsová Loupiote De Loubajac DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053610 Antonín Palata Independence Iris Černý faun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 049711 Petr Smrček Knight of the Night Chancy Remus DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO