Cz En

Agility L

  1. Datum: 24. 09. 2016
  2. Závod: Zlechov - X. Zlechovské hopsání
  3. Rozhodčí: Dostál, Petr (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 40.0 s
  6. Maximální čas: 70.0 s
  7. Délka: 158.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 3.95 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 089214 Lucie Glejdurová Baileys Bohemia Grant 0 0 0.0 0.0 34.92 4.52
2 021410 Michal Stránský Atrei Ivelbero´s Darling 0 0 0.0 0.0 35.13 4.5
3 055013 Jana Brodová A3Ch Quiet Riot z Černobílých 0 0 0.0 0.0 35.75 4.42
4 071213 Ljuba Řezníčková Born To Fly Crazy Sun 0 0 0.0 0.0 37.65 4.2
5 062316 Markéta Klevarová A little Ariel White Carpathians 0 0 0.0 0.0 39.31 4.02
6 033011 Hana Frimmelová A3Ch Dante od Suché hory 0 0 0.16 0.16 40.16 3.93
7 031316 Lenka Blachová Daenerys Arctic shine 0 0 0.7 0.7 40.7 3.88
8 075415 Kristýna Nováková Sam 0 0 0.78 0.78 40.78 3.87
9 050114 Monika Zapletalová A3Ch Afrodite Mayby Simple Elegance 1 0 0.0 5.0 35.61 4.44
10 040715 Tomáš Vydra Nexee´s Chinchero Black Chevers 1 0 0.0 5.0 36.75 4.3
11 067714 Jana Zvonková A3Ch Breena z Vandalky 1 0 0.0 5.0 37.72 4.19
12 005612 Lenka Šulíková A3Ch Cool Mint Blossom Garden´s 1 0 0.0 5.0 38.41 4.11
13 061110 Martin Ševčík CI Colleen´s Amazing Amy 1 0 0.0 5.0 38.53 4.1
14 027814 Lenka Blachová Beroemde Orlith Esaber 1 0 0.0 5.0 39.37 4.01
15 039410 Magdalena Bradáčová A3Ch Elza Fešák 1 0 0.0 5.0 39.86 3.96
16 004513 Alice Jirásková Cikorka Valkar 1 0 0.48 5.48 40.48 3.9
17 044711 Pavla Tomanová Gufy 1 0 0.93 5.93 40.93 3.86
18 015613 Petr Tomala Aimie Rájecký kopec 0 0 6.43 6.43 46.43 3.4
19 047913 Radim Knapek Megy 0 0 6.53 6.53 46.53 3.4
20 001216 Zuzana Juřičková Dragonnier Gitaron 1 0 1.88 6.88 41.88 3.77
21 021616 Lucie Talašová Bellatrix 1 0 3.21 8.21 43.21 3.66
22 086715 Tomáš Vydra Evo Littlethorn 2 0 0.0 10.0 34.89 4.53
23 011414 Lucie Mišurcová Ebby 2 0 0.01 10.01 40.01 3.95
24 023916 Beatrice Kalas Zeta-Hermione del Mulino Prudenza 2 0 4.33 14.33 44.33 3.56
25 032214 Iva Momirovová Orange Express Dajavera 1 1 7.88 17.88 47.88 3.3
26 034016 Lucie Šůstková Apria Belleza Lovelenia 3 1 0.0 20.0 39.35 4.02
27 021813 Tereza Šrámková Kory 1 1 12.04 22.04 52.04 3.04
DIS 029015 Vladimír Šůstek Aiby Džuka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069213 Hana Skolková First Class Shadow of Aire DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043615 Jiří Skolek Troy Misty Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013812 Bronislava Cigánková Arco Fron Fighter DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050014 Tereza Snášilová Aithra Star Simple Elegance DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025615 Matěj Zapletal Diamond Fizzy Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003112 Zdeněk Lukovics Aurélia Dai Muratori DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 093215 Nikol Santlerová Sam DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047112 Petra Petřkovská Archibald from Lilac House DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032216 Jaroslav Gál Ája DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 074215 Eliška Gazárková Rock Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011316 Magdalena Bradáčová Asia Dream of Ares DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024013 Pavlína Nováková Brita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016615 Martina Psotová Funny Honey Navi Island DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008515 Žaneta Bálanová Cikorka ze Strakatého dvorku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005315 Jana Brodová A3Ch Twinkle Drake z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS