Cz En

Iva Momirovová

  1. Číslo: 000325
  2. OSA: Psí škola "Na ostrově" Brno
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 18. 12. 2009
  6. Členem KA do: 31. 12. 2019
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 158200 (M), Ben

  2. 003905 (M), Sabastian z Černé hlásky

  3. 032214 (L), Orange Express Dajavera

Výsledky

  1. Třebíč - Podzimní dvojzkoušky, 19. 10. 2019

  2. Zkouška LA2 - druhá, Orange Express Dajavera: Diskvalifikován

  3. Zkouška LA2 - první, Orange Express Dajavera: Diskvalifikován

  4. Hodonín - Hodonínské dvojzkoušky, 22. 09. 2019

  5. 1. Zkouška LA2, Orange Express Dajavera: 5/8, 51.04 s, 15.04 tr. b., 3.39 m/s

  6. 2. Zkouška LA2, Orange Express Dajavera: 1/8, 46.39 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  7. Sedlec u Mikulova - D-Y-Z ……… Cesta za duhový most, 01. 09. 2019

  8. 1. Zkouška LA2, Orange Express Dajavera: 8/13, 42.34 s, 10.0 tr. b., 4.18 m/s

  9. 2. Zkouška LA2, Orange Express Dajavera: Diskvalifikován

  10. Jumping Large, Orange Express Dajavera: 4/16, 36.5 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  11. Brno - Dvojzkoušky agility, 10. 08. 2019

  12. 1. Zkouška LA2, Orange Express Dajavera: 3/19, 48.33 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  13. 2. Zkouška LA2, Orange Express Dajavera: 8/19, 60.35 s, 16.35 tr. b., 3.4 m/s

  14. Sedlec u Mikulova - Speciál Specific šampionát alá 1.2,3, 29. 06. 2019 - 30. 06. 2019

  15. 1. Jumping LJ2, Orange Express Dajavera: Diskvalifikován

  16. 1. Zkouška LA2, Orange Express Dajavera: 3/10, 40.58 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  17. 2. Jumping LJ2, Orange Express Dajavera: 8/11, 53.33 s, 18.33 tr. b., 3.36 m/s

  18. 2. Zkouška LA2, Orange Express Dajavera: 7/10, 51.38 s, 10.0 tr. b., 3.37 m/s

  19. Luhačovice - Fešák lázeňský, 15. 06. 2019

  20. Agility L, Orange Express Dajavera: Diskvalifikován

  21. Jumping special L, Orange Express Dajavera: 10/17, 33.46 s, 6.46 tr. b., 3.89 m/s

  22. Zkouška LA2, Orange Express Dajavera: 3/9, 38.67 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  23. Brno - Letní Robinsonáda, 25. 05. 2019

  24. 1. Jumping L, Orange Express Dajavera: Diskvalifikován

  25. 2. Jumping L, Orange Express Dajavera: Diskvalifikován

  26. Agility L, Orange Express Dajavera: Diskvalifikován

  27. Šlapanice - Šlapanický vlk, 12. 05. 2019

  28. Agility L, Orange Express Dajavera: Diskvalifikován

  29. Jumping L, Orange Express Dajavera: Diskvalifikován

  30. Zkouška LA2, Orange Express Dajavera: Diskvalifikován

  31. Třebíč - Calibra speciál, Moravský pohár kníračů, 08. 05. 2019

  32. Jumping LA2 - I, Orange Express Dajavera: 5/8, 58.81 s, 16.81 tr. b., 3.57 m/s

  33. Jumping LA2 - II, Orange Express Dajavera: Diskvalifikován

  34. Jumping speciál LA2, Orange Express Dajavera: Diskvalifikován

  35. Sedlec u Mikulova - Čarodějnické tlapky, 27. 04. 2019

  36. Agility L, Orange Express Dajavera: Diskvalifikován

  37. Jumping L, Orange Express Dajavera: Diskvalifikován

  38. Zkouška LA2, Orange Express Dajavera: Diskvalifikován

  39. Třebíč - Velikonoční beránek Třebíč, 22. 04. 2019

  40. AGILITY, Orange Express Dajavera: Diskvalifikován

  41. JUMPING, Orange Express Dajavera: 15/48, 43.2 s, 8.2 tr. b., 3.56 m/s

  42. LA2, Orange Express Dajavera: Diskvalifikován

  43. Brno - Morava Cup, 13. 04. 2019

  44. 1. Jumping L, Orange Express Dajavera: Diskvalifikován

  45. 2. Jumping L, Orange Express Dajavera: Diskvalifikován

  46. 3. Agility L, Orange Express Dajavera: Diskvalifikován

  47. Brno - Letní Robinsonáda, 26. 05. 2018

  48. I. Agility L, Orange Express Dajavera: Diskvalifikován

  49. II. Jumping L, Orange Express Dajavera: Diskvalifikován

  50. I. Jumping L, Orange Express Dajavera: Diskvalifikován

  51. Brno - Mistr Ostrova 2017, 28. 09. 2017

  52. Agility L, Orange Express Dajavera: Diskvalifikován

  53. Jumping L, Orange Express Dajavera: Diskvalifikován

  54. Třebíč - Podzimní trojzkoušky, 23. 09. 2017

  55. Zkoušky III - LA2, Orange Express Dajavera: 4/14, 43.23 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  56. Zkoušky II - LA2, Orange Express Dajavera: Diskvalifikován

  57. Zkoušky I - LA2, Orange Express Dajavera: Diskvalifikován

  58. Brno - Podzimní Robinsonáda, 02. 09. 2017

  59. Agility Large, Orange Express Dajavera: Diskvalifikován

  60. Jumping Large, Orange Express Dajavera: Diskvalifikován

  61. Zk LA2, Orange Express Dajavera: Diskvalifikován

  62. Brno - Dvojzkoušky Agility, 13. 08. 2017

  63. 1. Zk LA2, Orange Express Dajavera: Diskvalifikován

  64. 2. Zk LA2, Orange Express Dajavera: Diskvalifikován

  65. Mitrov (Strážek) - Dvojzkoušky Podmitrov, 09. 08. 2017

  66. druhá zkouška LA2, Orange Express Dajavera: Diskvalifikován

  67. první zkouška LA2, Orange Express Dajavera: Diskvalifikován

  68. Brno - Letní robinsonáda, 27. 05. 2017

  69. Jumping II. L, Orange Express Dajavera: Diskvalifikován

  70. Jumping I. L, Orange Express Dajavera: Diskvalifikován

  71. Třebíč - Velikonoční beránek, 17. 04. 2017

  72. AGILITY, Orange Express Dajavera: Diskvalifikován

  73. JUMPING, Orange Express Dajavera: Diskvalifikován

  74. LA2, Orange Express Dajavera: Diskvalifikován

  75. Brno - Cacovice - O Mistra Ostrova 2016, 28. 09. 2016

  76. Agility L, Orange Express Dajavera: Diskvalifikován

  77. Jumping L, Orange Express Dajavera: Diskvalifikován

  78. Zlechov - X. Zlechovské hopsání, 24. 09. 2016

  79. Agility L, Orange Express Dajavera: 25/43, 47.88 s, 17.88 tr. b., 3.3 m/s

  80. Jumping L, Orange Express Dajavera: Diskvalifikován

  81. Zkouška LA2, Orange Express Dajavera: Diskvalifikován

  82. Brno - Cacovice - Podzimní Robinsonáda 2016, 03. 09. 2016

  83. Agility, Orange Express Dajavera: Diskvalifikován

  84. Jumping, Orange Express Dajavera: Diskvalifikován

  85. Zk LA2, Orange Express Dajavera: Diskvalifikován

  86. Mitrov (Strážek) - Dvojzkoušky Podmitrov, 24. 08. 2016

  87. 1.zkouška LA2, Orange Express Dajavera: Diskvalifikován

  88. 2.zkouška LA2, Orange Express Dajavera: Diskvalifikován

  89. Brno - Dvojzkoušky agility na Ostrově, 14. 08. 2016

  90. 1. Zk LA2, Orange Express Dajavera: Diskvalifikován

  91. 2. Zk LA2, Orange Express Dajavera: Diskvalifikován

  92. Sedlec u Mikulova - Sváteční 4 - zkoušky, 06. 07. 2016

  93. 1. Zk LA2, Orange Express Dajavera: Diskvalifikován

  94. 2. Zk LA2, Orange Express Dajavera: Diskvalifikován

  95. 3. Zk LA2, Orange Express Dajavera: Diskvalifikován

  96. 4. Zk LA2, Orange Express Dajavera: 5/13, 37.9 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  97. Sedlec u Mikulova - Specific Summer JUMPING cup 2016, 25. 06. 2016

  98. I. Jumping L, Orange Express Dajavera: Diskvalifikován

  99. lI. Jumping L, Orange Express Dajavera: Diskvalifikován

  100. lll. Jumping L, Orange Express Dajavera: Diskvalifikován

  101. Brno - KCHBO OPEN 2016, 11. 06. 2016

  102. Agility L, Orange Express Dajavera: Diskvalifikován

  103. Jumping L, Orange Express Dajavera: Diskvalifikován

  104. Zk LA2, Orange Express Dajavera: 10/18, 37.11 s, 15.0 tr. b., 4.53 m/s

  105. Brno - Letní Robinsonáda 2016, 28. 05. 2016

  106. Agility L, Orange Express Dajavera: Diskvalifikován

  107. Jumping I. L, Orange Express Dajavera: Diskvalifikován

  108. Jumping ll. L, Orange Express Dajavera: Diskvalifikován

  109. Třebíč - Calibra speciál a Moravský pohár kníračů, 07. 05. 2016

  110. AGILITY, Orange Express Dajavera: Diskvalifikován

  111. JUMPING, Orange Express Dajavera: Diskvalifikován

  112. LA2, Orange Express Dajavera: Diskvalifikován

  113. Sedlec u Mikulova - Čarodějnické tlapky, 30. 04. 2016

  114. 1.Zk LA2, Orange Express Dajavera: Diskvalifikován

  115. 2.Zk LA2, Orange Express Dajavera: Diskvalifikován

  116. Brno - Dvojzkoušky agility, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  117. LA2 II neděle LA2, Orange Express Dajavera: Diskvalifikován

  118. LA2 I neděle LA2, Orange Express Dajavera: 4/14, 52.72 s, 0.0 tr. b., 3.62 m/s

  119. Zlechov - 7. Zlechovské trojzkoušky, 09. 04. 2016

  120. Zkouška 1 LA2, Orange Express Dajavera: Diskvalifikován

  121. Zkouška 2 LA2, Orange Express Dajavera: Diskvalifikován

  122. Zkouška 3 LA2, Orange Express Dajavera: Diskvalifikován

  123. Zlechov - IX. Zlechovské hopsání, 12. 09. 2015

  124. Agility L, Orange Express Dajavera: Diskvalifikován

  125. Jumping L, Orange Express Dajavera: 12/37, 33.44 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  126. Zkoušky LA2, Orange Express Dajavera: 4/13, 39.13 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  127. Sedlec u Mikulova - SPECIFIC Summer AGI cup II, 27. 06. 2015

  128. Agility L, Orange Express Dajavera: Diskvalifikován

  129. Jumping L, Orange Express Dajavera: Diskvalifikován

  130. Zk, Orange Express Dajavera: Diskvalifikován

  131. Sedlec u Mikulova - JK ANIMALS agi CUP, 30. 05. 2015

  132. Agility, Orange Express Dajavera: 5/21, 50.18 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  133. Jumping, Orange Express Dajavera: Diskvalifikován

  134. Zk, Orange Express Dajavera: 1/9, 47.09 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  135. Rosice u Brna - Ultimate Friday, 08. 05. 2015

  136. Agility, Orange Express Dajavera: Diskvalifikován

  137. Jumping, Orange Express Dajavera: Diskvalifikován

  138. Zk LA2, Orange Express Dajavera: Diskvalifikován

  139. Brno - 2x Zkoušky agility v jeden den II 2015, 12. 04. 2015

  140. LA1 II LA1, Orange Express Dajavera: 7/20, 40.15 s, 5.0 tr. b., 3.74 m/s

  141. LA1 I LA1, Orange Express Dajavera: 2/20, 36.06 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  142. Zlechov - 6. Zlechovské dvojzkoušky, 11. 04. 2015

  143. 1. Zkouška LA1, Orange Express Dajavera: 3/12, 38.84 s, 5.0 tr. b., 3.63 m/s

  144. 2.Zkouška LA1, Orange Express Dajavera: Diskvalifikován

  145. Brno - Podzimní Robinsonáda 2014, 06. 09. 2014

  146. Agility, Orange Express Dajavera: Diskvalifikován

  147. Jumping, Orange Express Dajavera: Diskvalifikován

  148. LA1, Orange Express Dajavera: 5/12, 34.46 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  149. Březník (u Náměště nad Oslavou) - Lamberk - dvojzkoušky, 30. 08. 2014

  150. 1. LA1, Orange Express Dajavera: Diskvalifikován

  151. 2. LA1, Orange Express Dajavera: Diskvalifikován

  152. Mitrov (Strážek) - Táborové Dvojzkoušky Podmitrov, 19. 08. 2014

  153. druhá zkouška LA1 LA1, Orange Express Dajavera: 2/6, 50.67 s, 5.67 tr. b., 2.76 m/s

  154. první zkouška LA1 LA1, Orange Express Dajavera: 2/6, 37.55 s, 0.0 tr. b., 3.73 m/s

  155. Brno - Podzimní Robinsonáda 2012, 15. 09. 2012

  156. Agility Medium, Sabastian z Černé hlásky: Diskvalifikován

  157. Jumping Medium, Sabastian z Černé hlásky: Diskvalifikován

  158. Zkouška MA2, Sabastian z Černé hlásky: Diskvalifikován

  159. Brno - 2x Zkoušky agility v jeden den, 22. 04. 2012

  160. MA2II MA2, Sabastian z Černé hlásky: Diskvalifikován

  161. MA2I MA2, Sabastian z Černé hlásky: Diskvalifikován

  162. Třebíč - Velikonoční beránek, 09. 04. 2012

  163. AGILITY, Sabastian z Černé hlásky: Diskvalifikován

  164. JUMPING, Sabastian z Černé hlásky: Diskvalifikován

  165. MA2, Sabastian z Černé hlásky: 5/11, 55.94 s, 19.94 tr. b., 2.95 m/s

  166. Brno - Jarní Brno 2012, 31. 03. 2012 - 01. 04. 2012

  167. Agility M, Sabastian z Černé hlásky: 12/26, 48.54 s, 6.54 tr. b., 3.61 m/s

  168. Jumping I M, Sabastian z Černé hlásky: Diskvalifikován

  169. Brno - Cacovice - Podzimní Robinsonáda 2011, 17. 09. 2011

  170. Agility Medium, Sabastian z Černé hlásky: 2/13, 37.01 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  171. Jumping Medium, Sabastian z Černé hlásky: 2/14, 37.45 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  172. Zkouška MA2, Sabastian z Černé hlásky: 4/10, 49.9 s, 5.0 tr. b., 3.53 m/s

  173. Ludslavice u Zlína - O Zlínský ranec V., 04. 06. 2011

  174. Agility Open M, Sabastian z Černé hlásky: 11/21, 51.9 s, 16.9 tr. b., 2.97 m/s

  175. Jump Open M, Sabastian z Černé hlásky: Diskvalifikován

  176. Zkouška MA2, Sabastian z Černé hlásky: Diskvalifikován

  177. Brno - AGILITY INTERCANIS, 26. 06. 2010 - 27. 06. 2010

  178. AGILITY, Sabastian z Černé hlásky: Diskvalifikován

  179. JUMPING, Sabastian z Černé hlásky: Diskvalifikován

  180. MA2-I, Sabastian z Černé hlásky: Diskvalifikován

  181. MA2-II, Sabastian z Černé hlásky: Diskvalifikován

  182. Brno - Robinsonáda, 12. 06. 2010

  183. Agility M, Sabastian z Černé hlásky: 9/14, 42.93 s, 5.0 tr. b., 3.54 m/s

  184. Jumping M, Sabastian z Černé hlásky: Diskvalifikován

  185. Zkouška MA2, Sabastian z Černé hlásky: 1/12, 49.7 s, 0.0 tr. b., 3.56 m/s

  186. Zlín - O Zlínský ranec III., 05. 06. 2010

  187. Agility Open Medium, Sabastian z Černé hlásky: Diskvalifikován

  188. Jump Open Medium, Sabastian z Černé hlásky: Diskvalifikován

  189. MA2, Sabastian z Černé hlásky: 4/9, 47.64 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  190. Třebíč - CALIBRA IV., 08. 05. 2010

  191. AGILITY, Sabastian z Černé hlásky: Diskvalifikován

  192. JUMPING, Sabastian z Černé hlásky: 3/11, 41.31 s, 0.31 tr. b., 4.07 m/s

  193. MA2, Sabastian z Černé hlásky: 2/5, 37.48 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  194. Brno - Zimní Robinsonáda, 09. 01. 2010

  195. Agility M, Sabastian z Černé hlásky: 2/16, 40.59 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  196. Jumping M, Sabastian z Černé hlásky: Diskvalifikován

  197. Zkouška MA3, Sabastian z Černé hlásky: Diskvalifikován

  198. Brno - Robinsonáda na Ostrově, 06. 06. 2009

  199. Agility M, Sabastian z Černé hlásky: Diskvalifikován

  200. Jumping M, Sabastian z Černé hlásky: Diskvalifikován

  201. Zkouška MA2, Sabastian z Černé hlásky: Diskvalifikován

  202. Brno - Robinsonáda na "Ostrově", 14. 06. 2008

  203. Jumping - M, Sabastian z Černé hlásky: 5/13, 40.23 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  204. Open Agility - M, Sabastian z Černé hlásky: 1/13, 44.25 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  205. Zkouška - MA2, Sabastian z Černé hlásky: 2/7, 52.64 s, 10.0 tr. b., 3.57 m/s