Cz En

032214

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Iva Momirovová, Psí škola "Na ostrově" Brno

    Člen KA

Pes

  1. Orange Express Dajavera, Border kolie

Výsledky

  1. Modrá - Trojzkoušky, 28. 06. 2020

  2. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  3. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  4. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  5. Brno - Letní Robinsonáda, 27. 06. 2020

  6. 1. Jumping L: Diskvalifikován

  7. 2. Jumping L: Diskvalifikován

  8. Agility L: Diskvalifikován

  9. Luhačovice - Trojzkoušky, 13. 06. 2020

  10. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  11. 2. Zkouška LA2: 9/17, 47.66 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  12. 3. Zkouška LA2: 5/16, 47.13 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  13. Třebíč - Podzimní dvojzkoušky, 19. 10. 2019

  14. Zkouška LA2 - druhá: Diskvalifikován

  15. Zkouška LA2 - první: Diskvalifikován

  16. Hodonín - Hodonínské dvojzkoušky, 22. 09. 2019

  17. 1. Zkouška LA2: 5/8, 51.04 s, 15.04 tr. b., 3.39 m/s

  18. 2. Zkouška LA2: 1/8, 46.39 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  19. Sedlec u Mikulova - D-Y-Z ……… Cesta za duhový most, 01. 09. 2019

  20. 1. Zkouška LA2: 8/13, 42.34 s, 10.0 tr. b., 4.18 m/s

  21. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  22. Jumping Large: 4/16, 36.5 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  23. Brno - Dvojzkoušky agility, 10. 08. 2019

  24. 1. Zkouška LA2: 3/19, 48.33 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  25. 2. Zkouška LA2: 8/19, 60.35 s, 16.35 tr. b., 3.4 m/s

  26. Sedlec u Mikulova - Speciál Specific šampionát alá 1.2,3, 29. 06. 2019 - 30. 06. 2019

  27. 1. Jumping LJ2: Diskvalifikován

  28. 1. Zkouška LA2: 3/10, 40.58 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  29. 2. Jumping LJ2: 8/11, 53.33 s, 18.33 tr. b., 3.36 m/s

  30. 2. Zkouška LA2: 7/10, 51.38 s, 10.0 tr. b., 3.37 m/s

  31. Luhačovice - Fešák lázeňský, 15. 06. 2019

  32. Agility L: Diskvalifikován

  33. Jumping special L: 10/17, 33.46 s, 6.46 tr. b., 3.89 m/s

  34. Zkouška LA2: 3/9, 38.67 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  35. Brno - Letní Robinsonáda, 25. 05. 2019

  36. 1. Jumping L: Diskvalifikován

  37. 2. Jumping L: Diskvalifikován

  38. Agility L: Diskvalifikován

  39. Šlapanice - Šlapanický vlk, 12. 05. 2019

  40. Agility L: Diskvalifikován

  41. Jumping L: Diskvalifikován

  42. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  43. Třebíč - Calibra speciál, Moravský pohár kníračů, 08. 05. 2019

  44. Jumping LA2 - I: 5/8, 58.81 s, 16.81 tr. b., 3.57 m/s

  45. Jumping LA2 - II: Diskvalifikován

  46. Jumping speciál LA2: Diskvalifikován

  47. Sedlec u Mikulova - Čarodějnické tlapky, 27. 04. 2019

  48. Agility L: Diskvalifikován

  49. Jumping L: Diskvalifikován

  50. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  51. Třebíč - Velikonoční beránek Třebíč, 22. 04. 2019

  52. AGILITY: Diskvalifikován

  53. JUMPING: 15/48, 43.2 s, 8.2 tr. b., 3.56 m/s

  54. LA2: Diskvalifikován

  55. Brno - Morava Cup, 13. 04. 2019

  56. 1. Jumping L: Diskvalifikován

  57. 2. Jumping L: Diskvalifikován

  58. 3. Agility L: Diskvalifikován

  59. Brno - Letní Robinsonáda, 26. 05. 2018

  60. I. Agility L: Diskvalifikován

  61. II. Jumping L: Diskvalifikován

  62. I. Jumping L: Diskvalifikován

  63. Brno - Mistr Ostrova 2017, 28. 09. 2017

  64. Agility L: Diskvalifikován

  65. Jumping L: Diskvalifikován

  66. Třebíč - Podzimní trojzkoušky, 23. 09. 2017

  67. Zkoušky III - LA2: 4/14, 43.23 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  68. Zkoušky II - LA2: Diskvalifikován

  69. Zkoušky I - LA2: Diskvalifikován

  70. Brno - Podzimní Robinsonáda, 02. 09. 2017

  71. Agility Large: Diskvalifikován

  72. Jumping Large: Diskvalifikován

  73. Zk LA2: Diskvalifikován

  74. Brno - Dvojzkoušky Agility, 13. 08. 2017

  75. 1. Zk LA2: Diskvalifikován

  76. 2. Zk LA2: Diskvalifikován

  77. Mitrov (Strážek) - Dvojzkoušky Podmitrov, 09. 08. 2017

  78. druhá zkouška LA2: Diskvalifikován

  79. první zkouška LA2: Diskvalifikován

  80. Brno - Letní robinsonáda, 27. 05. 2017

  81. Jumping II. L: Diskvalifikován

  82. Jumping I. L: Diskvalifikován

  83. Třebíč - Velikonoční beránek, 17. 04. 2017

  84. AGILITY: Diskvalifikován

  85. JUMPING: Diskvalifikován

  86. LA2: Diskvalifikován

  87. Brno - Cacovice - O Mistra Ostrova 2016, 28. 09. 2016

  88. Agility L: Diskvalifikován

  89. Jumping L: Diskvalifikován

  90. Zlechov - X. Zlechovské hopsání, 24. 09. 2016

  91. Agility L: 25/43, 47.88 s, 17.88 tr. b., 3.3 m/s

  92. Jumping L: Diskvalifikován

  93. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  94. Brno - Cacovice - Podzimní Robinsonáda 2016, 03. 09. 2016

  95. Agility: Diskvalifikován

  96. Jumping: Diskvalifikován

  97. Zk LA2: Diskvalifikován

  98. Mitrov (Strážek) - Dvojzkoušky Podmitrov, 24. 08. 2016

  99. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  100. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  101. Brno - Dvojzkoušky agility na Ostrově, 14. 08. 2016

  102. 1. Zk LA2: Diskvalifikován

  103. 2. Zk LA2: Diskvalifikován

  104. Sedlec u Mikulova - Sváteční 4 - zkoušky, 06. 07. 2016

  105. 1. Zk LA2: Diskvalifikován

  106. 2. Zk LA2: Diskvalifikován

  107. 3. Zk LA2: Diskvalifikován

  108. 4. Zk LA2: 5/13, 37.9 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  109. Sedlec u Mikulova - Specific Summer JUMPING cup 2016, 25. 06. 2016

  110. I. Jumping L: Diskvalifikován

  111. lI. Jumping L: Diskvalifikován

  112. lll. Jumping L: Diskvalifikován

  113. Brno - KCHBO OPEN 2016, 11. 06. 2016

  114. Agility L: Diskvalifikován

  115. Jumping L: Diskvalifikován

  116. Zk LA2: 10/18, 37.11 s, 15.0 tr. b., 4.53 m/s

  117. Brno - Letní Robinsonáda 2016, 28. 05. 2016

  118. Agility L: Diskvalifikován

  119. Jumping I. L: Diskvalifikován

  120. Jumping ll. L: Diskvalifikován

  121. Třebíč - Calibra speciál a Moravský pohár kníračů, 07. 05. 2016

  122. AGILITY: Diskvalifikován

  123. JUMPING: Diskvalifikován

  124. LA2: Diskvalifikován

  125. Sedlec u Mikulova - Čarodějnické tlapky, 30. 04. 2016

  126. 1.Zk LA2: Diskvalifikován

  127. 2.Zk LA2: Diskvalifikován

  128. Brno - Dvojzkoušky agility, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  129. LA2 II neděle LA2: Diskvalifikován

  130. LA2 I neděle LA2: 4/14, 52.72 s, 0.0 tr. b., 3.62 m/s

  131. Zlechov - 7. Zlechovské trojzkoušky, 09. 04. 2016

  132. Zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  133. Zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  134. Zkouška 3 LA2: Diskvalifikován

  135. Zlechov - IX. Zlechovské hopsání, 12. 09. 2015

  136. Agility L: Diskvalifikován

  137. Jumping L: 12/37, 33.44 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  138. Zkoušky LA2: 4/13, 39.13 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  139. Sedlec u Mikulova - SPECIFIC Summer AGI cup II, 27. 06. 2015

  140. Agility L: Diskvalifikován

  141. Jumping L: Diskvalifikován

  142. Zk: Diskvalifikován

  143. Sedlec u Mikulova - JK ANIMALS agi CUP, 30. 05. 2015

  144. Agility: 5/21, 50.18 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  145. Jumping: Diskvalifikován

  146. Zk: 1/9, 47.09 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  147. Rosice u Brna - Ultimate Friday, 08. 05. 2015

  148. Agility: Diskvalifikován

  149. Jumping: Diskvalifikován

  150. Zk LA2: Diskvalifikován

  151. Brno - 2x Zkoušky agility v jeden den II 2015, 12. 04. 2015

  152. LA1 II LA1: 7/20, 40.15 s, 5.0 tr. b., 3.74 m/s

  153. LA1 I LA1: 2/20, 36.06 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  154. Zlechov - 6. Zlechovské dvojzkoušky, 11. 04. 2015

  155. 1. Zkouška LA1: 3/12, 38.84 s, 5.0 tr. b., 3.63 m/s

  156. 2.Zkouška LA1: Diskvalifikován

  157. Brno - Podzimní Robinsonáda 2014, 06. 09. 2014

  158. Agility: Diskvalifikován

  159. Jumping: Diskvalifikován

  160. LA1: 5/12, 34.46 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  161. Březník (u Náměště nad Oslavou) - Lamberk - dvojzkoušky, 30. 08. 2014

  162. 1. LA1: Diskvalifikován

  163. 2. LA1: Diskvalifikován

  164. Mitrov (Strážek) - Táborové Dvojzkoušky Podmitrov, 19. 08. 2014

  165. druhá zkouška LA1 LA1: 2/6, 50.67 s, 5.67 tr. b., 2.76 m/s

  166. první zkouška LA1 LA1: 2/6, 37.55 s, 0.0 tr. b., 3.73 m/s