Cz En

Jumping Squads

  1. Datum: 06. 09. 2015
  2. Závod: Liberec - Mistrovství České republiky v agility
  3. Rozhodčí: Semkat, Stefanie (DE)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 38.0 s
  6. Maximální čas: 57.0 s
  7. Délka: 160.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.21 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 006111 Zuzana Svobodová A3Ch Alchymie Bar-Bar Beskydy 0 0 0.0 0.0 30.7 5.21 V V
2 039811 Jan Smoček Fata Morgana Lukato Gold 0 0 0.0 0.0 31.93 5.01 V V
3 032910 Lenka Cíglerová A3Ch Cira Kutcher chan 0 0 0.0 0.0 32.1 4.98 V V
4 011812 Radka Mokrišová A3Ch Alvin Gold Radan Bohemia 0 0 0.0 0.0 32.16 4.98 V V
5 064312 Jitka Klozová A3Ch Incredible Joy Yrtep 0 0 0.0 0.0 32.19 4.97 V V
6 028413 Dita Korcová Extra Pepe Elita Triumphans 0 0 0.0 0.0 32.23 4.96 V V
7 068811 Adéla Havlíková A3Ch Baylies Ike Mark 0 0 0.0 0.0 32.25 4.96 V V
8 048212 Barbora Kozlová A3Ch Eddie 0 0 0.0 0.0 32.32 4.95 V V
9 008212 Monika Šaling A3Ch A Little star of Youwentis 0 0 0.0 0.0 32.53 4.92 V V
10 042211 Eva Lačňáková A3Ch ICQ of the Five Colors 0 0 0.0 0.0 32.57 4.91 V V
11 047111 Alena Divišová A3Ch Atiyah Setta Ghipinaldo 0 0 0.0 0.0 32.67 4.9 V V
12 001409 Monika Šaling A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky 0 0 0.0 0.0 32.91 4.86 V V
13 062314 Petra Haspeklová Apple Juice Rose Speedlight 0 0 0.0 0.0 33.06 4.84 V V
14 085012 Veronika Vějačková A3Ch Amy 0 0 0.0 0.0 33.07 4.84 V V
15 054711 Lenka Špidlenová A3Ch Leon od Prachovských skal 0 0 0.0 0.0 33.1 4.83 V V
16 016312 Petr Andrýs A3Ch Cyrano Královská Manta 0 0 0.0 0.0 33.53 4.77 V V
17 067013 Eva-Žofie Hlinková Lolly Korym Bohemia 0 0 0.0 0.0 33.64 4.76 V V
18 040508 Lucie Bočková A3Ch Alissa z Bukovských Lesů 0 0 0.0 0.0 33.74 4.74 V V
19 092612 Jana Mikulová A3Ch Colombina Moravské srdce 0 0 0.0 0.0 34.23 4.67 V V
20 020906 Veronika Nehybová Fantom Černý faun 0 0 0.0 0.0 34.28 4.67 V V
21 068912 Denisa Kopecká A3Ch Babů Long Princess de H4P 0 0 0.0 0.0 35.03 4.57 V V
22 078212 Nikola Schovancová A3Ch Koudy 0 0 0.0 0.0 35.17 4.55 V V
23 048509 Dominika Machová A3Ch Aimee z Částkova 0 0 0.0 0.0 35.18 4.55 V V
24 039406 Blanka Potočná A3Ch Kario Banditt Lukato Gold 0 0 0.0 0.0 35.76 4.47 V V
25 001609 František Dušek A3Ch Holly Malý Klaun 0 0 0.0 0.0 37.13 4.31 V V
26 038911 Zdenek Smrček Beruška Gold Rebecca 0 1 0.0 5.0 37.98 4.21 V V
DIS 007015 Denisa Lajmarová A3Ch Unreal Ladykiller The Roadrunners DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 067612 Pavla Šolcová Zina Black z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000709 Radana Píšťková A3Ch Be My Jousee Tantum Auri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002209 Andrea Novotná Bernie Andreas Dresdens Bomba DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051711 Lucie Sovová Frodo z Lórienu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004305 Renata Mandová A3Ch Alpinka Mondeo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084311 Arnošt Vojíř A3Ch Annie ze Šanovského parku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 049407 Jitka Klozová A3Ch Aninka Malý kouzelník DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006612 Martina Binarová Darsy Elita Triumphans DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 031510 Jana Šedivá A3Ch Yasmin Šedý vévoda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051514 Olga Edrová Bodie Black of Youwentis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001111 Lenka Holubová A3Ch Rick Brilliant Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039107 Jana Zemková A3Ch Cedrik z Dřevěné chaloupky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058510 Lucie Janošcová Hannibal Porubský květ DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO