Cz En

Agility squads

  1. Datum: 05. 09. 2015
  2. Závod: Liberec - Mistrovství České republiky v agility
  3. Rozhodčí: Virta, Rauno (FI)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 46.0 s
  6. Maximální čas: 69.0 s
  7. Délka: 168.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.65 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 068811 Adéla Havlíková A3Ch Baylies Ike Mark 0 0 0.0 0.0 37.35 4.5 V V
2 051514 Olga Edrová Bodie Black of Youwentis 0 0 0.0 0.0 37.36 4.5 V V
3 016312 Petr Andrýs A3Ch Cyrano Královská Manta 0 0 0.0 0.0 37.37 4.5 V V
4 006111 Zuzana Svobodová A3Ch Alchymie Bar-Bar Beskydy 0 0 0.0 0.0 37.7 4.46 V V
5 032910 Lenka Cíglerová A3Ch Cira Kutcher chan 0 0 0.0 0.0 37.84 4.44 V V
6 008212 Monika Šaling A3Ch A Little star of Youwentis 0 0 0.0 0.0 38.0 4.42 V V
7 042211 Eva Lačňáková A3Ch ICQ of the Five Colors 0 0 0.0 0.0 38.23 4.39 V V
8 000709 Radana Píšťková A3Ch Be My Jousee Tantum Auri 0 0 0.0 0.0 38.83 4.33 V V
9 051711 Lucie Sovová Frodo z Lórienu Moravia 0 0 0.0 0.0 38.86 4.32 V V
10 001111 Lenka Holubová A3Ch Rick Brilliant Bohemia 0 0 0.0 0.0 38.97 4.31 V V
11 049407 Jitka Klozová A3Ch Aninka Malý kouzelník 0 0 0.0 0.0 39.26 4.28 V V
12 039107 Jana Zemková A3Ch Cedrik z Dřevěné chaloupky 0 0 0.0 0.0 40.17 4.18 V V
13 001409 Monika Šaling A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky 0 0 0.0 0.0 40.28 4.17 V V
14 006612 Martina Binarová Darsy Elita Triumphans 0 0 0.0 0.0 40.69 4.13 V V
15 064312 Jitka Klozová A3Ch Incredible Joy Yrtep 0 0 0.0 0.0 40.8 4.12 V V
16 054711 Lenka Špidlenová A3Ch Leon od Prachovských skal 0 0 0.0 0.0 41.45 4.05 V V
17 078212 Nikola Schovancová A3Ch Koudy 0 0 0.0 0.0 41.92 4.01 V V
18 048509 Dominika Machová A3Ch Aimee z Částkova 0 0 0.0 0.0 42.08 3.99 V V
19 004305 Renata Mandová A3Ch Alpinka Mondeo 0 0 0.0 0.0 42.85 3.92 V V
20 040508 Lucie Bočková A3Ch Alissa z Bukovských Lesů 0 0 0.0 0.0 42.86 3.92 V V
21 039406 Blanka Potočná A3Ch Kario Banditt Lukato Gold 0 0 0.0 0.0 45.3 3.71 V V
22 048212 Barbora Kozlová A3Ch Eddie 1 0 0.0 5.0 37.51 4.48 V V
23 039811 Jan Smoček Fata Morgana Lukato Gold 1 0 0.0 5.0 38.34 4.38 V V
24 002209 Andrea Novotná Bernie Andreas Dresdens Bomba 1 0 0.0 5.0 38.42 4.37 V V
25 011812 Radka Mokrišová A3Ch Alvin Gold Radan Bohemia 1 0 0.0 5.0 39.09 4.3 V V
26 058510 Lucie Janošcová Hannibal Porubský květ 1 0 0.0 5.0 39.69 4.23 V V
27 068912 Denisa Kopecká A3Ch Babů Long Princess de H4P 1 0 0.0 5.0 39.81 4.22 V V
28 084311 Arnošt Vojíř A3Ch Annie ze Šanovského parku 1 0 0.0 5.0 41.22 4.08 V V
29 085012 Veronika Vějačková A3Ch Amy 1 0 0.0 5.0 43.68 3.85 V V
30 038911 Zdenek Smrček Beruška Gold Rebecca 0 1 0.0 5.0 45.8 3.67 V V
31 020906 Veronika Nehybová Fantom Černý faun 1 1 0.0 10.0 45.31 3.71 VD VD
DIS 007015 Denisa Lajmarová A3Ch Unreal Ladykiller The Roadrunners DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047111 Alena Divišová A3Ch Atiyah Setta Ghipinaldo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001609 František Dušek A3Ch Holly Malý Klaun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 067013 Eva-Žofie Hlinková Lolly Korym Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 031510 Jana Šedivá A3Ch Yasmin Šedý vévoda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 028413 Dita Korcová Extra Pepe Elita Triumphans DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 092612 Jana Mikulová A3Ch Colombina Moravské srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 067612 Pavla Šolcová Zina Black z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062314 Petra Haspeklová Apple Juice Rose Speedlight DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO