Cz En

Agility družstev

  1. Datum: 05. 10. 2013
  2. Závod: Sázava - Mistrovství České republiky v agility 2013
  3. Rozhodčí: Meroni, Paolo (IT)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 56.0 s
  6. Maximální čas: 84.0 s
  7. Délka: 190.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 3.39 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 013009 Lenka Hajduková Magic Touch Gavany's Bohemia 0 0 0.0 0.0 40.96 4.64 V V
2 049407 Jitka Klozová A3Ch Aninka Malý kouzelník 0 0 0.0 0.0 41.71 4.56 V V
3 047111 Alena Divišová A3Ch Atiyah Setta Ghipinaldo 0 0 0.0 0.0 43.04 4.41 V V
4 020910 Klára Votrubcová A3Ch Alexandr Královská Manta 0 0 0.0 0.0 43.68 4.35 V V
4 039107 Jana Zemková A3Ch Cedrik z Dřevěné chaloupky 0 0 0.0 0.0 43.68 4.35 V V
5 020906 Veronika Nehybová Fantom Černý faun 0 0 0.0 0.0 43.92 4.33 V V
6 020611 Lenka Sack A3Ch Sirka 0 0 0.0 0.0 44.36 4.28 V V
7 001111 Lenka Holubová A3Ch Rick Brilliant Bohemia 0 0 0.0 0.0 44.45 4.27 V V
8 091609 Martina Konečná A3Ch Bugaboo the Little Bodyguard 0 0 0.0 0.0 44.89 4.23 V V
9 013806 Alena Lustyková A3Ch Aramis 0 0 0.0 0.0 45.39 4.19 V V
10 078212 Nikola Schovancová A3Ch Koudy 0 0 0.0 0.0 45.6 4.17 V V
11 001811 Petr Vajgl A3Ch Terry 0 0 0.0 0.0 45.65 4.16 V V
12 007811 Marta Němcová A3Ch Everett Black King Půlnoční svit 0 0 0.0 0.0 45.81 4.15 V V
13 004911 Blanka Fričová A3Ch Bella Mia Beryllova krev 0 0 0.0 0.0 45.99 4.13 V V
14 058809 Tomáš Ješke Elita Perla z Polabí 0 0 0.0 0.0 46.15 4.12 V V
15 029205 Martina Konečná A3Ch Amazing Cherub the Little Bodyguard 0 0 0.0 0.0 46.64 4.07 V V
16 035704 Monika Šaling A3Ch Vinnie Moravské srdce 0 0 0.0 0.0 47.66 3.99 V V
17 063611 Hedvika Rychnovská A3Ch Attila Rychlá tlapka 0 0 0.0 0.0 48.31 3.93 V V
18 081311 Eva Roušalová A3Ch Viky 0 0 0.0 0.0 49.34 3.85 V V
19 085012 Veronika Vějačková A3Ch Amy 0 0 0.0 0.0 50.24 3.78 V V
20 032511 Martina Slabová A3Ch Jackie 0 0 0.0 0.0 50.56 3.76 V V
21 018010 Lucie Zochová A3Ch Jessika 0 0 0.0 0.0 50.97 3.73 V V
22 011208 Petr Vajgl A3Ch Luccy 0 0 0.0 0.0 51.02 3.72 V V
23 030308 Petra Hamtilová A3Ch Faidra Of Volcano Cotopaxi 0 0 0.0 0.0 51.95 3.66 V V
24 044508 Martina Foltýnová Darinka z Hlučínských Rovnin 0 0 0.0 0.0 53.48 3.55 V V
25 068811 Adéla Havlíková A3Ch Baylies Ike Mark 1 0 0.0 5.0 40.4 4.7 V V
26 078111 Ondřej Kubíček A3Ch Hell Boy Manepo Ideál 1 0 0.0 5.0 41.88 4.54 V V
27 052708 Lukáš Palm A3Ch High Energy Lovely Binisi 1 0 0.0 5.0 43.16 4.4 V V
28 017307 Jana Fuksová A3Ch Agilee od Křížovské kaple 1 0 0.0 5.0 43.33 4.38 V V
29 011812 Radka Mokrišová A3Ch Alvin Gold Radan Bohemia 1 0 0.0 5.0 43.6 4.36 V V
30 002209 Andrea Novotná Bernie Andreas Dresdens Bomba 1 0 0.0 5.0 43.92 4.33 V V
31 040508 Lucie Bočková A3Ch Alissa z Bukovských Lesů 1 0 0.0 5.0 45.21 4.2 V V
32 016810 Aneta Slavíková Black Berry Prague Haley 0 1 0.0 5.0 45.32 4.19 V V
33 048509 Dominika Machová A3Ch Aimee z Částkova 1 0 0.0 5.0 45.91 4.14 V V
34 001609 František Dušek A3Ch Holly Malý Klaun 0 1 0.0 5.0 46.32 4.1 V V
35 004409 Soňa Haluzová A3Ch Dara Z Dače 1 0 0.0 5.0 46.54 4.08 V V
36 061209 Tereza Martišová Gray Chagy Lenfir 0 1 0.0 5.0 48.52 3.92 V V
37 077509 Markéta Jahodová Black Jack the Moravian Avalanche 0 1 0.0 5.0 49.25 3.86 V V
38 009508 Blanka Fričová A3Ch Bonnie Gold Lenfir 1 0 0.0 5.0 49.47 3.84 V V
39 049511 Julie Wohanková Tricki 1 0 0.0 5.0 49.48 3.84 V V
40 007309 Hana Kašpárková Kelly Od Akátové Stezky 1 0 0.0 5.0 49.69 3.82 V V
41 060010 Iveta Hötzelová Moro z Tichého háje 0 1 0.0 5.0 50.52 3.76 V V
42 047909 Vendula Zíková Izabela Želečské vrchy 0 1 0.0 5.0 50.62 3.75 V V
43 024908 Věra Molcarová Richi 1 0 0.0 5.0 50.93 3.73 V V
44 015808 Kateřina Novotná Andy Dejvické kvítko 0 1 0.0 5.0 51.06 3.72 V V
45 044012 Dominik Machotka A3Ch Cheery Cinderella's Ranch 1 0 0.0 5.0 51.79 3.67 V V
46 046809 Karel Kurc Acrazia Black Bohemia Willow 1 0 0.0 5.0 52.12 3.65 V V
47 036407 Michaela Spoustová Donovan Corlan Gi 1 0 0.0 5.0 53.23 3.57 V V
48 047109 Kateřina Chalušová Gledis Mandylion 1 0 0.0 5.0 53.44 3.56 V V
49 028309 Pavlína Guricová A3Ch Amálka Elli Rescator 0 1 0.0 5.0 54.54 3.48 V V
50 053510 Dominika Machová Janiska Terno z Kamilkové zahrady 1 0 0.0 5.0 55.66 3.41 V V
51 004807 Nikol Hortová A3Ch Angee 1 0 0.04 5.04 56.04 3.39 V V
52 037311 Martina Hodková Dorothea Raciborski Puch 1 0 2.7 7.7 58.7 3.24 VD VD
53 081209 Lucie Šebková A3Ch Adélka ULI z Říčan 0 2 0.0 10.0 45.44 4.18 VD VD
54 022210 Michaela Glossová A3Ch Asset Mojo Runique 2 0 0.0 10.0 51.17 3.71 VD VD
55 004011 Stela Šimpachová A3Ch Trixie 0 2 0.0 10.0 51.34 3.7 VD VD
56 013909 Lucie Jeřábková A3Ch Zanna Žlutá Řeka 0 2 0.0 10.0 53.33 3.56 VD VD
57 033911 Andrea Dvořáková A3Ch Samuel 2 0 0.0 10.0 53.42 3.56 VD VD
58 002112 Iva Nováková Amy 0 2 0.0 10.0 55.39 3.43 VD VD
59 031510 Jana Šedivá A3Ch Yasmin Šedý vévoda 1 2 0.0 15.0 44.92 4.23 VD VD
DIS 002207 Milena Vrbová A3Ch Bonnie Fleur Elita Triumphans DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 032910 Lenka Cíglerová A3Ch Cira Kutcher chan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015608 Zuzana Nováková A3Ch Floren Od Ptačí Skály DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003807 Eliška Kaletová A3Ch Laritta Janivan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071609 Lucie Vytrhlíková Maja DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018807 Petra Haspeklová A3Ch Andulka Wapini von Folge DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 043507 Barbora Banýrová A3Ch Aimy Eglantina od Ptačí skály DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051612 Pavel Henzl A3Ch Adélka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001509 Leona Koubková Jupík z La-Ni-Lu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 025310 Kateřina Hadová Daphne Quod Bonum DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 033210 Marie Burešová A3Ch Bass DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001409 Monika Šaling A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035607 Jana Vodvárková Color Concord Rapa - Nui DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014010 Štěpánka Živčáková Illusion Innan Černý faun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022710 Kateřina Melicharová A3Ch Dupity Dubi Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084311 Arnošt Vojíř A3Ch Annie ze Šanovského parku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016611 Veronika Brunhoferová Hedvika Magická hvězda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006111 Zuzana Svobodová A3Ch Alchymie Bar-Bar Beskydy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035809 Dušan Buček A3Ch Lucky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 043508 Daniela Borůvková A3Ch Iris ze Sváškova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005308 Josef Žák A3Ch Quincy Gold Moravia Classic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016312 Petr Andrýs A3Ch Cyrano Královská Manta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003611 Věra Trnková Čert DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056010 Denisa Lajmarová A3Ch Inkognito Smile Paleur DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048212 Barbora Kozlová A3Ch Eddie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042710 Alena Krejčová Zuzanna ze Zlaté hvězdy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016607 Romana Novosádová A3Ch Buffy Gold Lenfir DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044908 Jitka Gabrielová Ambra Fidget Velvet Felicity DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 067609 Jitka Krejcárková Ax-agility Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038909 Pavla Tomanová Kim DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034207 Pavla Kamrádová A3Ch Floyd DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 040511 Petr Vlašic Jeverley Lenfir DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059709 Martina Dimová Jessie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004305 Renata Mandová A3Ch Alpinka Mondeo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058708 Zuzana Vayhel Charlie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055308 Václava Böhmová A3Ch Miška DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO