Cz En

I. jumping L

  1. Datum: 30. 03. 2018
  2. Závod: Liberec - Ještědské jumpingy
  3. Rozhodčí: Bazalová, Olga (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 42.0 s
  6. Maximální čas: 68.0 s
  7. Délka: 174.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.14 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 082814 Tereza Králová Explosive Essay 0 0 0.0 0.0 30.32 5.74
2 017913 Kateřina Pospíšilová Dragon´s Fly Express Speedy Dream 0 0 0.0 0.0 33.03 5.27
3 054214 Barbora Štefanová Areta Casa Drive 0 0 0.0 0.0 33.25 5.23
4 067717 Dominika Machová Crush Doakimo Dog 0 0 0.0 0.0 34.76 5.01
5 000116 Lucie Petirová Alpha Omega Frui Vita 0 0 0.0 0.0 34.89 4.99
6 044309 Marie Beerová A3Ch Aiša Vydří 0 0 0.0 0.0 40.02 4.35
7 059410 Eva Šoršová Ery Z Chotyně 1 0 0.0 5.0 36.18 4.81
8 040016 Petra Molkupová Pinocchio AknelTop 0 0 6.09 6.09 48.09 3.62
9 010212 Jana Fuksová Caramba de la Katemy 1 1 0.0 10.0 36.52 4.76
10 051517 Vanda Macibobová Brilliant Yoko Manthy Prague 0 2 0.0 10.0 38.84 4.48
11 047215 Klára Havlíčková Doors Danitty 0 1 5.85 10.85 47.85 3.64
12 069617 Darina Mikesková Cairo Magic z Lesních strání 1 1 1.69 11.69 43.69 3.98
13 082714 Lucie Petirová Hiccup From Let's Border 2 1 0.0 15.0 36.6 4.75
14 034317 Ondřej Plašek Isabelle Z Ohrádek 1 1 18.0 28.0 60.0 2.9
DIS 048717 Jitka Šámalová Bludička Z Keblických strání DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030917 Veronika Kulichová Lessie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Franziska Engel Aeon Flux Devlynn Z DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Karol Cisak Merau Kiralytanyai DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 064416 Michaela Čermáková Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 085816 Hana Švecová Eli DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011217 Michaela Chudobová Averey Sapanaska DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014717 Jana Fuksová Grizly Ayky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 067317 Hana Drápalová Bazalka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 087814 Lýdie Urbanová Nice Fidget Bohemia Patrix DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008112 Jitka Šámalová Mazlik DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006010 Veronika Maryníková Kazoo Mount McKinkey DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054314 Veronika Maryníková Abstinent Griotte Te Salutant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081213 Kristýna Machková Deiri Sutá Hamyfa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027116 Radka Křelinová Timmy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084417 Tereza Králová Frey The Midnight Gem Shakti Se DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037117 Anna Jiřičková Aznavour ze Statku Vlčkovice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023616 Martin Jánoš Edward the Vampire Banataj Wind DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043915 Hana Drápalová Gituška z Malého údolí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 082617 Lucie Šebková HandyMan Cheslabben DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS