Cz En

Agility L

  1. Datum: 28. 09. 2016
  2. Závod: Mladá Boleslav - II. Fly FACTOR
  3. Rozhodčí: Rybář, Petr (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 40.0 s
  6. Maximální čas: 75.0 s
  7. Délka: 156.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.9 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 082714 Lucie Petirová Hiccup From Let's Border 0 0 0.0 0.0 31.95 4.88
2 020814 Tereza Svobodová Eireen Devon Exe 0 0 0.0 0.0 35.38 4.41
3 003313 Iva Říhová Albert ze Strakatého dvorku 0 0 0.0 0.0 36.82 4.24
4 013211 Jana Sasková A3Ch Baby Czech Imp 0 0 0.0 0.0 38.01 4.1
5 086512 Nikola Mrvová Sára 0 0 0.0 0.0 38.34 4.07
6 024315 Tereza Šoutová Arria Vigilo 0 0 2.41 2.41 42.41 3.68
7 090715 Hana Kašpárková Phoebe 1 0 0.0 5.0 33.64 4.64
8 052315 Jana Sasková Adora Breembark 1 0 0.0 5.0 33.7 4.63
9 059410 Eva Šoršová Ery Z Chotyně 1 0 0.0 5.0 34.8 4.48
10 013816 Lucie Miláčková Kinder Floyd Darley Arabian 1 0 0.0 5.0 36.33 4.29
11 030710 Jana Němcová A3Ch Hendrix Kiaora 1 0 0.0 5.0 38.15 4.09
12 026510 Miroslava Vrabcová Hurley Bohemia Jaronela 2 0 0.0 10.0 37.1 4.2
13 082012 Kateřina Ošmerová A3Ch Issis z Ostrova Baber 2 0 0.0 10.0 39.52 3.95
14 002816 Alena Kovácsová Nahuel 0 1 6.89 11.89 46.89 3.33
15 040411 Eva Chrastná Camelot Princess Noko Bohemia 0 0 11.95 11.95 51.95 3.0
16 026410 Miroslava Vrabcová Black-Donar Šumbarský pramen 3 0 0.0 15.0 38.22 4.08
17 076414 Renata Šikolová Beast Master Queen of Garden 2 1 0.0 15.0 38.5 4.05
18 087814 Lýdie Urbanová Nice Fidget Bohemia Patrix 1 1 5.95 15.95 45.95 3.39
DIS 032016 Lucie Růžičková Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006816 Jana Bošková Popelka Svěží vítr DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 064214 Tereza Kalvová Pipin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060616 Andrea Kroupová Julinka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005616 Barbora Štefanová Android Frui Vita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047116 Tomáš Urban Anabel Z Hrabovských Stájí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003813 Hana Kašpárková Ador The Guardians of Albion DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003012 Lucie Krejčí Arlynn at Tachyon Czech Fan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045813 Šárka Mohoutová Debbie Speedy Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035515 Jana Němcová Darling Monty Anarinya DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017913 Kateřina Pospíšilová Dragon´s Fly Express Speedy Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000115 Lenka Řezníčková I Believe I Can Fly DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 092814 Eliška Tejkalová Černohorská Bria Love from Tatras DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071509 Jana Sasková A3Ch Dorothy Surri Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023616 Martin Jánoš Edward the Vampire Banataj Wind DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022616 Jana Samková Ayrin z Jedelských doleček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 078014 Štěpán Šindelář Alf z Trnitých akátů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028312 Lenka Svobodová Dareios z Lhotecké linie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000116 Lucie Petirová Alpha Omega Frui Vita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 093214 Darina Mikesková Largo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 076711 Jana Rothschedlová Linetka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS