Cz En

Zkoušky LA2 sobota

  1. Datum: 23. 01. 2016
  2. Závod: Kladno - KLADNO - NONSTOP Jahodová party - LARGE
  3. Rozhodčí: Maroušková, Jitka (CZ)
  4. Typ: ZkA
  5. Standardní čas: 40.0 s
  6. Maximální čas: 68.0 s
  7. Délka: 170.0 m
  8. Kategorie: A2
  9. Velikost: L
  10. Počet překážek: 18
  11. Postupová rychlost: 4.25 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 005615 Jaroslav Šafařík Credit to Diandra 0 0 0.64 0.64 40.64 4.18 V V
2 083912 Alena Winterová Dusty 0 0 3.28 3.28 43.28 3.93 V V
3 083614 Petra Hamšíková A3Ch Free Czech Imp 1 0 0.0 5.0 31.32 5.43 V V
4 005914 Kristýna Jelínková Offroad Happy Bohemia Alké 0 1 0.0 5.0 39.37 4.32 V V
5 Kalisz Leszek CHERRY 2 0 0.0 10.0 30.67 5.54 VD VD
6 Potfajová Helena Zípa 1 1 0.0 10.0 37.33 4.55 VD VD
7 029411 Ilona Macáková Danja Lovely Face 1 1 3.7 13.7 43.7 3.89 VD VD
8 011715 Alice Drábková Elianne Balpoa 2 2 15.49 35.49 55.49 3.06 BO BO
DIS 002712 Marek Beneš Delta z Tau'ri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 083514 Lucie Bidlová Triss DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024813 Marcela Čápková Antrax Sabathore DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002012 Jan Fiala Božská Číča od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044014 Ivana Francová Alla Marcía z Údolí květin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084512 Petra Haspeklová Coca Cola Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021114 Marcela Hašlerová Avalanche Based on ball DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017112 Michaela Hobzová Airin von Fagimo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 074611 Martina Hodková Tiffany Diandra Rockin K's DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044115 Milan Jirásek A3Ch Accelerated Caddy Breembark DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Kalisz Iwona ACE DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028211 Šárka Kejvalová Ebony Ayky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019515 Natálie Kopperová Arletta Baar Sorrel Vixen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 078609 Natálie Kopperová Chita Durnitor DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 067314 Gabriela Krejsová Bart DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 076011 Tomáš Lerl O'Quark Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 064314 Martina Magnoli Klimešová Wilbur Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086109 Martin Uřičař Jatagan de Alphaville Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042614 Eliška Vernerová Sati DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013214 Petra Vyplelová Hugg Astra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS