Cz En

Jumping Open II Medium

  1. Datum: 02. 05. 2015
  2. Závod: Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl, pyrenejský ovčák a mudi
  3. Rozhodčí: Grygar, Antonín (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 40.0 s
  6. Maximální čas: 65.0 s
  7. Délka: 162.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.05 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 056313 Lenka Fuksová Absolutely Free Te Salutant 0 0 0.0 0.0 32.56 4.98 V V
2 038713 Marcela Čápková Drnda Malý pasáček 0 0 0.0 0.0 35.42 4.57 V V
3 074812 Tereza Vaverová Quency Boy Braunkönigin 0 0 0.0 0.0 36.29 4.46 V V
4 025212 Jana Kopřivová Denny 0 0 0.0 0.0 38.37 4.22 V V
5 022609 Markéta Šulcová A3Ch Agent Flip Goraiko 0 0 0.0 0.0 38.74 4.18 V V
6 039910 Jitka Kuttelvašerová Ottelo z Vesničky u hranic 0 0 3.13 3.13 43.13 3.76 V V
7 088814 Adriana Slezáková A3Ch Aspen Bestagility 1 0 0.0 5.0 35.76 4.53 V V
8 084612 Květa Sálusová A3Ch Jóhogy Jöttél Irhaberki 0 1 0.0 5.0 37.81 4.28 V V
9 070914 Tereza Martišová Back in love Abby Youwentis 1 0 0.0 5.0 38.29 4.23 V V
10 010415 Vladimíra Čištínová Moja Mija Koryfej 0 0 7.29 7.29 47.29 3.43 VD VD
11 052014 Radka Dostálová Athos Z Remízky 0 0 9.14 9.14 49.14 3.3 VD VD
12 055613 Radka Mokrišová A3Ch Amazing Mia Bestagility 2 0 0.0 10.0 32.48 4.99 VD VD
13 034111 Eliška Mayerová Beníto Blue od Naděje 1 1 0.07 10.07 40.07 4.04 VD VD
14 040414 Kateřina Břízová A3Ch Brave Jeremy Anarchia 0 1 5.48 10.48 45.48 3.56 VD VD
15 075309 Sabina Votýpková Xanny Černá hláska 1 0 5.66 10.66 45.66 3.55 VD VD
16 012609 Pavla Koukalová Cassey Od Kamenité říčky 1 1 2.0 12.0 42.0 3.86 VD VD
17 066914 Miroslava Mihoková A3Ch Mesi 1 1 6.65 16.65 46.65 3.47 D D
18 074311 Miloš Kašpar ml. Eclips Of The Sun Cheramond 1 0 14.07 19.07 54.07 3.0 D D
19 054913 Ivana Švastová Mellisa Celdak Bohemia 1 1 9.22 19.22 49.22 3.29 D D
20 040410 Veronika Vějačková Nikita 3 0 7.87 22.87 47.87 3.38 D D
21 083511 Miloš Kašpar Megi 1 1 13.17 23.17 53.17 3.05 D D
22 001514 Michaela Dostálová Benno Mandolina 1 2 8.9 23.9 48.9 3.31 D D
23 057414 Lucie Mocová Yamess Golden Yankee 1 1 14.22 24.22 54.22 2.99 D D
24 008710 Denisa Olšáková Rosalli Golden Yankee 3 0 21.21 36.21 61.21 2.65 BO BO
DIS 011912 Radka Mokrišová A3Ch Scooby Doo Z Heřmanova Dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007313 Ivana Kuglerová A3Ch Loki Větroplach DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019911 Tereza Krejčí Orchidee Braunkönigin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 082109 Sabina Šťastná Onyx Diamond z Altheyrosei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012712 Adriana Slezáková A3Ch Arion Fron Fighter DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066213 Lucie Bohuslavová Alisha Z lomu ve skále DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 089414 Veronika Vějačková Brongo Bestagility DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000814 Olga Hábová A3Ch Asterisk Noire z Altheyrosei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021215 Johana Brčičová Zorro Bohemia Black Diamond DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011615 Jana Jamborová Cockie MVs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032115 Linda Lašková Violet Leyla Helions Nova DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027510 Romana Novosádová Amálie Gold Ze Stehelčevského statku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033811 Pavla Koukalová Moon Masguerade z Heřmanova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044113 Michaela Štemproková Damon Modrá odysea DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053914 Dana Svobodová Calimero Zapa Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002411 Hana Hradská A3Ch Agnes Ineskas DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 094614 Romana Meißner Demi Dee Blue Modrá odysea DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049013 Michaela Mruvčinská Rikki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 075812 Marie Ullmannová Bettina pod Dědkovou horou DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030510 Marie Sedláková Attila the Warrior Vivacious Diamonds DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS