Cz En

Jumping Open II

  1. Datum: 10. 10. 2015
  2. Závod: Přerov - Přerovem letem skokem
  3. Rozhodčí: Podmolová, Jaroslava (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 35.26 s
  6. Maximální čas: 63.47 s
  7. Délka: 150.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 4.25 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 008813 Lucie Argalášová Baby Unis Kynopolis 0 0 0.0 0.0 29.14 5.15 V V
2 032013 Adam Bělunek Ergo Z Lantíkova 0 0 0.0 0.0 29.77 5.04 V V
3 050210 Adriana Slezáková A3Ch Crazy Cowboy Wonderfull Dream 0 0 0.0 0.0 29.9 5.02 V V
4 050014 Tereza Snášilová Aithra Star Simple Elegance 0 0 0.0 0.0 30.11 4.98 V V
5 060410 Lucie Štiborová Good Friend of Tennant 0 0 0.0 0.0 31.25 4.8 V V
6 000515 Jana Voborná Cry'n'sa Cam Gitaron 0 0 0.0 0.0 32.07 4.68 V V
7 029213 Adéla Paráková Maybe 0 0 0.0 0.0 34.43 4.36 V V
8 008311 Martina Šuterová Berlinetta Ivelbero´s Darling 0 0 0.0 0.0 34.53 4.34 V V
9 011114 Ivana Ondrušová Apolo 0 0 0.42 0.42 35.68 4.2 V V
10 015613 Petr Tomala Aimie Rájecký kopec 0 0 0.77 0.77 36.03 4.16 V V
11 069612 Iveta Běhalová Barney 1 0 0.0 5.0 30.43 4.93 V V
12 041414 Barbora Čechlovská A3Ch Atlas Wookiee Simple Elegance 1 0 0.0 5.0 30.97 4.84 V V
13 Zuzana Vetráková Hira Grant Bohemia Alké - "Gerda" 0 1 0.0 5.0 32.37 4.63 V V
14 064112 Peter Paško Cardif Bashmar 0 1 0.0 5.0 33.12 4.53 V V
15 054008 Barbora Čechlovská A3Ch Denny 0 1 0.61 5.61 35.87 4.18 V V
16 058110 Karel Kurc A3Ch BIG CHOCOLATE z Lodice 0 2 0.0 10.0 34.43 4.36 VD VD
17 050809 Dana Straková Crazy Novterpod 0 1 10.35 15.35 45.61 3.29 VD VD
18 023714 Zdeňka Mourová Baviera Bohemia Balada 1 1 6.38 16.38 41.64 3.6 D D
DIS 076715 Karel Kurc Die Heard Black River DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 064613 Petra Macáková Dizzy Day Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039012 Lenka Dušánková Just for Anne Puella Fera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 085513 Venuše Kopřivíková Blondie Yabalute DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082611 Peter Paško A3Ch Agira Z Košic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020512 Adam Sanetrník Cool Flame Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 025610 Ivana Ondrušová Ema DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 036614 Michaela Mlčochová Annie z Kosteleckých Humen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050512 Erika Konupčíková Aida z Veverských lesů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 141414 Adriana Slezáková A3Ch Jerry DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 027110 Martina Šimčíková Coral Vrabčí hnízdo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 061514 Hana Zemánková ml. Alisa Ardako DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048910 Lucie Bartelová Atia Rájecký kopec DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 086009 Kristina Půdová CIA od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 089214 Lucie Glejdurová Baileys Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 031414 Klára Tioková Uragan Lex Miveko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 089014 Lucie Argalášová Budweiser Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087512 Alena Semelová Andy Od Libota DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 093714 Alena Semelová Bert Od Libota DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 077515 Hana Kejzlarová Tobi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030212 Petra Macáková Arachne Temple of Sachmet DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 028814 Zdeňka Sedlářová Meggi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 089914 Martina Šuterová Ash Sunny Berlinetta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021214 Irena Semencová Apple Brown Rebell Represent DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO