Cz En

Jumping Open

  1. Datum: 03. 10. 2015
  2. Závod: Hranice - Hranické hrátky
  3. Rozhodčí: Lerlová, Kateřina (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 36.0 s
  6. Maximální čas: 62.0 s
  7. Délka: 137.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 16
  10. Postupová rychlost: 3.81 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 074613 Nikola Banotová A3Ch Beneris Yabalute 0 0 0.0 0.0 26.51 5.17 V V
2 028108 Soňa Benešová Archibald Bohemian Oak 0 0 0.0 0.0 26.52 5.17 V V
3 050210 Adriana Slezáková A3Ch Crazy Cowboy Wonderfull Dream 0 0 0.0 0.0 26.87 5.1 V V
4 060410 Lucie Štiborová Good Friend of Tennant 0 0 0.0 0.0 27.54 4.97 V V
5 037914 Michal Brych A3Ch Jude Hrdlička 0 0 0.0 0.0 27.59 4.97 V V
6 Jana Juhasova Angelic Rajecký kopec 0 0 0.0 0.0 27.74 4.94 V V
7 046414 Markéta Klevarová Chaney ze Skalistých hor 0 0 0.0 0.0 28.85 4.75 V V
8 049414 Martina Filiačová Await Your Future My Sentinel 0 0 0.0 0.0 30.33 4.52 V V
9 061311 Štěpánka Vávrová Everett Denhoff Emiel Regis 0 0 0.0 0.0 32.67 4.19 V V
10 037712 Kristýna Lukešová Keisy 0 0 0.0 0.0 33.68 4.07 V V
11 015613 Petr Tomala Aimie Rájecký kopec 0 0 0.0 0.0 34.02 4.03 V V
12 028014 Pavel Novák Odyssea Krásná louka 0 0 0.0 0.0 35.66 3.84 V V
13 016015 Lenka Svaková Roya Elkeeava 1 0 0.0 5.0 24.41 5.61 V V
14 141414 Adriana Slezáková Jerry 1 0 0.0 5.0 26.11 5.25 V V
15 031111 Zuzana Orságová Kolja Vitris Bohemia 1 0 0.0 5.0 26.98 5.08 V V
16 087714 Eliška Zezulová Alabama of Redfest 1 0 0.0 5.0 29.85 4.59 V V
17 039211 Ivana Šteflovičová A neverending story Carcassonne Tolugo 1 0 0.0 5.0 30.52 4.49 V V
18 077714 Sabina Jurková Beniamino Fiammante Astro 0 1 0.0 5.0 31.87 4.3 V V
19 Magdaléna Beláková Timmy 1 0 0.0 5.0 32.28 4.24 V V
20 030515 Monika Kuchařová Bessy 0 1 0.0 5.0 32.37 4.23 V V
21 031409 Lenka Svaková Always with me from Valachian Highlands 1 1 0.0 10.0 29.16 4.7 VD VD
22 005612 Lenka Šulíková A3Ch Cool Mint Blossom Garden´s 1 1 0.0 10.0 31.24 4.39 VD VD
23 005712 Soňa Benešová Frederick z Temného hvozdu 3 0 0.0 15.0 25.43 5.39 VD VD
DIS 087614 Šárka Palacká Izzi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 085714 Eva Borovska Argo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055910 Lucie Lapišová Rek DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008515 Žaneta Bálanová Cikorka ze Strakatého dvorku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066915 Pavel Šablatura Evra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056115 Jan Machala Anie z Čertovy kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020005 Ludmila Bartošíková Turbo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047914 Martin Machala Fine Day Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 027115 Květa Florianová Charlie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087512 Alena Semelová Andy Od Libota DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 032013 Adam Bělunek Ergo Z Lantíkova DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071112 Jana Proroková I'Bono Kiaora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 040212 Jana Koutníková Aillie Moravian Gate DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Simona Mikulášová Maron DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 093714 Alena Semelová Bert Od Libota DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Jana Juhásová Bashka Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073615 Veronika Vějačková Kaila DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012413 Magda Baranová Evan Z kamilkové zahrady DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO