Cz En

Agility Squads

  1. Datum: 27. 09. 2014
  2. Závod: Liberec - Mistrovství České republiky v agility
  3. Rozhodčí: Pánková, Lenka (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 41.0 s
  6. Maximální čas: 64.0 s
  7. Délka: 171.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.17 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 015512 Eva Maděrová Just Flame Perla z Polabí 0 0 0.0 0.0 35.2 4.86 V V
2 069709 Martina Magnoli Klimešová A3Ch Csimota Kiki Irhaberki 0 0 0.0 0.0 36.58 4.67 V V
3 014411 Lenka Prokešová A3Ch Dakota z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 37.09 4.61 V V
4 Olga Kwiecień EXTREME BRAVEHEART Willa Mora - "BRAVA" 0 0 0.0 0.0 37.21 4.6 V V
5 019911 Tereza Krejčí Orchidee Braunkönigin 0 0 0.0 0.0 37.38 4.57 V V
6 030108 Petra Hamšíková A3Ch Ami Dévoué z Březkého průhona 0 0 0.0 0.0 37.54 4.56 V V
7 030709 Petra Doláková A3Ch Eliška 0 0 0.0 0.0 37.58 4.55 V V
8 019208 Adéla Havlíková A3Ch Kiss The Rain Kelečský poklad 0 0 0.4 0.4 41.4 4.13 V V
9 029504 Adriana Slezáková A3Ch Timi 0 0 1.42 1.42 42.42 4.03 V V
10 076612 Anna Koťátková Arielle Hak Ami 0 0 1.43 1.43 42.43 4.03 V V
11 028510 Radana Vykydalová A3Ch Kessí 0 0 1.58 1.58 42.58 4.02 V V
12 022609 Markéta Šulcová A3Ch Agent Flip Goraiko 0 0 1.99 1.99 42.99 3.98 V V
13 046912 Jana Jirsová A3Ch Extreme of Darkness 0 0 3.95 3.95 44.95 3.8 V V
14 011912 Radka Mokrišová A3Ch Scooby Doo Z Heřmanova Dvora 1 0 0.0 5.0 37.48 4.56 V V
15 061308 Nikola Schovancová A3Ch Beatrix z Tylenu Moravia 1 0 0.0 5.0 37.57 4.55 V V
16 058208 Michaela Vokurková A3Ch Carneval Metuje 1 0 0.0 5.0 39.7 4.31 V V
17 088309 Nikola Pokorná A3Ch Jamie Želečské vrchy 0 0 5.04 5.04 46.04 3.71 V V
18 063511 Luboš Slavík A3Ch Laetitia from Balihara Ranch 1 0 0.48 5.48 41.48 4.12 V V
19 030209 Petra Haspeklová Besi z Lukovského dvora 1 0 1.5 6.5 42.5 4.02 VD VD
20 082109 Sabina Šťastná Onyx Diamond z Altheyrosei 1 0 1.76 6.76 42.76 4.0 VD VD
21 040909 Anna Koťátková A3Ch Ami D'Ora Ťapka 1 0 2.3 7.3 43.3 3.95 VD VD
22 054411 Eva Vostřáková A3Ch As You Like It of Youwentis 1 0 3.13 8.13 44.13 3.87 VD VD
23 056608 Jana Gregorová Coctail Z Dáblovy Studánky 2 0 0.0 10.0 38.66 4.42 VD VD
DIS 041710 Kateřina Malačková A3Ch Dijon z Tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Roman Maruszczak EVOLUTION Willa Mora - "EVO" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058011 Helena Hošková Ajsíkjů Leader von Schnappi Schnapp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084612 Květa Sálusová A3Ch Jóhogy Jöttél Irhaberki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058211 Lucie Bidlová A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002411 Hana Hradská A3Ch Agnes Ineskas DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007110 Michal Vokrouhlík Jingle Bell ze Skalní vyhlídky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045310 Eva Knapková A3Ch Merlin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055613 Radka Mokrišová A3Ch Amazing Mia Bestagility DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082909 Denisa Sommerová A3Ch Aramis Z Ploužnické stáje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 052810 Milan Jirásek A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045810 Kristýna Hanzlíková A3Ch Immortal Beauty z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012712 Adriana Slezáková A3Ch Arion Fron Fighter DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078109 Marie Wertheimová A3Ch Bystrouška Werneta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015407 Petra Hamtilová A3Ch Hannah Ithaka Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO